Jak nosić obcisłe buty.

Jak nosić obcisłe buty.

Jak to często bywa, że ​​buty lub buty, które są w sklepie, wydawało się, siedzieli na kolana doskonale nadający w domu są małe i wąskie. I choć buty na długi czas leżał na półpiętrze, kurczy się i gęstnieje, co czyni je bardzo niewygodne do noszenia.

Co zrobić w tej sytuacji? Nic nie robić, ale do wykonania obcisłe buty w domu. Zwłaszcza, że ​​istnieje kilka sprawdzonych sposobów, w jaki sposób to zrobić, i można wybrać jeden z nich, który najbardziej Ci odpowiada.

Jak nosić obcisłe buty z suszarką do włosów

Jeśli masz mało czasu i trzeba nosić nowe buty jutro, to najlepiej kupić specjalne narzędzie do rozciągania. Fundusze te są sprzedawane w każdym sklepie obuwniczym. Zazwyczaj pochodzą one w postaci sprayu.

Każdy produkt jest oznaczony, wskazując, na jakie buty i jakich materiałów jest on przeznaczony.

Mechanizm do przykładania obciążenia rozciągające Oznacza to: środki do natryskowo na całej zewnętrznej powierzchni buta i butów, a następnie suszono za pomocą suszarki do włosów. Po tej procedurze, rozmiar buta jest zwykle nieznacznie wzrosła.

Jak nosić obcisłe buty wykonane ze sztucznej skóry

Jeśli masz problem: jak rozciągnąć obcisłe buty wykonane ze sztucznej skóry, a następnie rozwiązać go po prostu. Czasami po prostu zalać wrzącą buty do wody i wyciągnij nogę w skarpetce. Buty biegunka, dopóki nie wyschnie, można zauważyć, że stały się szersze i bardziej.

Innym sprawdzonym sposobem – to mokre buty, gęstsze wypełnić swoje mokre stare gazety i umieścić na gorącej baterii lub grzejnika. Gdy sztuczna skóra jest sucha, można wyjąć papieru, a także z wygody na sobie buty, które stały się po prostu nogi.

Jak nosić obcisłe buty zamszowe

Przeprowadzenia szczelne buty nubuku lub zamszu i rzeczywistej skóry muszą być inaczej, ze względu na wysokie temperatury tych materiałów natychmiast ulegają zniszczeniu. Na powierzchni skóry natychmiast pęka i nadmiernej suchej zamszu i szybko rozpadają się.

Jeśli chodzi o skórę, to najlepszym wyjściem – jest gęsto rozłożone z zewnętrzną powierzchnią bieżnika dziecięcych, lub dowolnego tłuszczu śmietany i pozostawić na noc. Nadmiar śmietany to musisz być usunięty suchą szmatką. Skóra staje się elastyczna, tak, a buty będą wygodne.

Zamszu jak buty lub nubuku można podziałać alkoholem lub wewnętrznej stronie roztworu alkoholowego. Wzmacnia strukturę tych materiałów. Po starannej obróbce należy umieścić buty na nogi i chodzić po domu, więc w sposób ciągły przez okres jednego tygodnia.

Teraz wszyscy wiedzą, jak prowadzić obcisłe buty, i nie był zaskoczony, gdy do czynienia z takim problemem, jak wąskie lub pomarszczone buty, i być w stanie łatwo i skutecznie dopasować je „dla siebie”.

Share →