Jak obliczyć dni w ciąży przy nieregularnych okresów ...

Jak obliczyć dni w ciąży w nieregularnych okresów – filmy i zdjęcia na temat

Wideo na żądanie "jak obliczyć dni w ciąży przy nieregularnych okresów"

Zdjęcia dostępne na życzenie "jak obliczyć dni w ciąży przy nieregularnych okresów"

9:29

Aby uzyskać informacje na temat sposobu obliczenia owulacji Owulacja przeczytać artykuł i jego znaczenie w planowaniu ciąży. otvetit.kakova możliwość zajścia w ciążę z nieregularnym cyklu w ostatnim dniu miesiąca następującego po kicz. odpowiedzieć.

13:36

Pomoże obliczyć najbardziej pomyślny dzień dla planowania ciąży, aby ustalić datę poczęcia i obliczyć wiek ciążowy po tygodniu – biorąc pod funkcje konta iNatality: „Miesiączka był 06 października, nieregularny cykl: 33-39 dni.

17:51

Na przykład, nieregularne miesiączki mogą być związane z usterek w systemie wydzielania wewnętrznego lub zbyt niskiej urodzenia tela.Pozvolyaet miesiąca kalendarzowego i obliczyć dzień owulacji – gdy ciąża przez niezabezpieczonego stosunku płciowego jest najbardziej prawdopodobne.

870

8: 4

Jak obliczyć owulację. Możliwość zajścia w ciążę o nieregularnej miesiączki tsikle.Svetlana – Zdravstvuyte.mesyachnie regularne 23-24 na 28-29chisla bezbolesne, ale to opóźnienie, nie są, ale w nocy poszedł jakiś mały.

979

U niektórych kobiet nieregularne miesiączki spowodowane innych powodów, a więc przedział czasowy pomiędzy rozpoczęciem miesiączki owulacją i może być mniejsza niż czternaście dni.

814

Jak zajść w ciążę, nieregularne okresy. Dziewczyny, dzień dobry. Mam problem, nieregularny cykl, dawniej Mersey i zobaczyłem 3 miesięczny okres przyszedł na czas, po zniesieniu (mk Plan ciąży) cyklu sbilsya.Sdavala analiz hormony, progesteron zmniejszona.

Share →