Jak oczyścić jelita

Jak oczyścić jelita

Wiele artykułów opisuje ogólne oczyszczenie organizmu, jak oczyścić jelita. Dla wielu pojawia się pytanie, ze względu na to, co ogólne sprzątanie ciała musi zaczynać się od jelita. Odpowiedź jest prosta, jelito jest głównym Tętnica przez które przechodzi wszystko, co jest w naszym organizmie. A jedzenie jest długa droga. Na drodze z jelita absorbuje żywności niezbędne substancje, a wszystkie niepotrzebne materiał jest stopniowo usuwana z organizmu. Które wymaga oczyszczenia jelita?

W istocie, że część niepożądanych substancji uzyskiwane są z jelit. Strach pomyśleć, że cienka wyglądający człowiek może w końcu zebrać 20 kilogramów kamieni, które nigdy nie będą w stanie przejść w normalny sposób. Wszystkie te toksyny nie są tak, i stopniowo rozkładać, zatrucie organizmu.

Jak oczyścić jelita

Jak zrozumieć, że nadszedł czas, aby oczyścić jelita? Musisz obejrzeć swój stan, jeśli nie są prywatne krzesło, stała wzdęcia, nieświeży oddech, zmęczenie, częste ostre infekcje dróg oddechowych, istnieje pilna potrzeba oczyszczenia jelita. Jelit oczyszczanie można prowadzić za pomocą wysoko wykwalifikowanego lekarza. powinny mieć zastosowanie do instytucji medycznej, gdzie posiadasz colonohydrotherapy. Upraszczając, można myć w jelitach czystej wody.

Przebieg procesu jest stale monitorowany przez lekarza, który prawidłowo reaguje na twoje uczucia. Dlatego też proces ten jest prawie bezbolesne i bardzo skuteczne, mogą być dość płukania jelita, i sytuacja ta zniszczyć naturalnej mikroflory jelitowej. Nie jest jeszcze sposób podawania bifidobakterii w samej jelitach. Podczas płukania jelit miękkich ścian wodnych przeprowadzono wewnętrzne okrężnicy. Jelita Pile rozpocznie się pozbyć kałem, co zwiększa jego wchłanianie, a więc poprawia proces trawienia.

Jest prawdopodobne, po tak profesjonalnym odczyty jelitowych można stracić kilka trzy kilogramy masy, ale będzie doskonały system trawienny i ogólnego poczucia normalizacji.

Jak oczyścić jelita w domu

W środowisku domowym, oczyszczanie można prowadzić z zastosowaniem konwencjonalnych wlewu jelit. Musisz być bardzo ostrożny, aby umieścić sobie lewatywę, wymaga pewnych umiejętności i trochę umiejętności. Aby zainstalować lewatywa musi kubek Esmarch, wskazówka, który zostanie wprowadzony do odbytu. Dalej Wymaga silnego gotować wszystko przed użyciem. Lewatywa Woda powinna być idealnie czyste, lepsze niż gotowana.

Temperatura wody nie powinna przekraczać 37 stopni, a następnie jelita nie kurczą się, wszystkie 2-litrowy, którym się wprowadzić, by ssać w jelitach jako zwykłej wodzie. I już, oczywiście, nie jest zalecane, aby zrobić lewatywę z bardzo ciepłą wodą, ponieważ może to spalić jelita. Lepiej umieścić lewatywę. Dlatego, aby klęknąć z pochyloną głową w dół z jednej strony wprowadzić końcówkę 7 cali i otworzyć zawór na wężu. Przewodniczący musi być stale w stanie opuszczonym. Po zakończeniu tego procesu jest wprowadzony, cała woda może być usunięta z końcówki i 10 minut, aby spróbować utrzymać wodę w środku. Jeśli zwykła woda nie pomaga oczyścić jelita, można dodać do wody pół łyżeczki startego mydła. Jak oczyścić jelita podczas zaparcia, można umieścić olej lewatywy oparciu.

W tym celu konieczne jest, aby wziąć 100 ml oleju słonecznikowego i wprowadza do odbytnicy.

Transfer Factor

Transfer Factor – narzędzie, które jest nowoczesne postępy w nauce i medycynie. Transfer factor są bardzo korzystny wpływ na organizm i wzmocnić układ odpornościowy organizmu. To nie narkotyki.

Dowiedz się więcej o tego typu działania leku na organizm.

Share →