Jak określić płeć dziecka bez USA?

Jak określić płeć dziecka bez USA?

DZIECI 04.01.2012

( 4 głosów, średnia: 3.50 5)

Ładowanie.

Ludzie – tworzenie interesujące. A co może być bardziej zabawy niż do określenia płci dziecka przed momentem jego urodzin? Oczywiście, w tych dniach, dzięki USA, aby dowiedzieć się, kto przygotowuje się do wejścia w świat, jest o wiele łatwiej niż cokolwiek innego, co 35 lat temu.

Jednakże istnieją przypadki, w których nie jest możliwe do przeprowadzenia ze względów medycznych ultradźwięków. W tej sytuacji, można odwołać się do popularnych metod określenia płci dziecka.

Wszystkie tradycyjne metody są podzielone na kilka głównych grup, w różnym stopniu, są godne zaufania.

Kształt brzucha i zachowanie dziecka

1. wyciągnąć żołądek zapowiada narodziny chłopca, okrągły – dziewcząt.

2. brzuch wystaje ostro w prawo chłopiec, dziewczynka w lewo.

Nowoczesne położnicy są sceptyczni znaków danych, odnosząc się do faktu, że kształt brzucha kobiety w ciąży w celu identyfikacji indywidualnych cech anatomicznych i fizjologicznych matki oczekującej, a nie płeć przyszłego dziecka. Cóż, może tak. Oto tylko wiadomo, że położne wiejskie zawsze wiedział, jak dokładnie określić płeć dziecka u matek żołądka. 3. Chłopcy i dziewczęta idą w brzuch trochę inaczej.

Jeśli dziecko ma mamę na wątrobę – to dziewczyna, a jeśli próbuje wbić na pęcherz – chłopca.

Zdrowie i wygląd kobiety w ciąży

1. A punkty silne zatrucia do chłopca. Funkcja ta jest ważna, ponieważ ma rzeczywistą podstawę fizjologiczną – pokrywa istotę płci przeciwnej trudniejsze.

2. Oprócz funkcji diagnostycznych toksyczności dobry jest tendencja kobietę do jedzenia niektórych pokarmów. Szczególne znaczenie mają produkty radzenia sobie z nudnościami. Więc synowie matek zmuszeni jeść kwaśne, słone i mięsa. Ale córka zachowują się jak prawdziwe łasuchów, spychając sprawy w babeczki i słodkie owoce. Sprawy i apetyt przyszła mama.

Jej, że chłopcy chcą znacznie więcej, choć cierpi na silną toksyczność.

3. kobieta czuje dreszcze – dziewczyna pasuje duszno ciepła – chłopca.

4. gwałtowny wzrost ilości włosów na nogach kobieta mówi, w jej łonie chłopca. Wystarczy zwrócić uwagę na temperaturę nóg kobiety: stale zimne stopy wskazują na chłopca.

5. otoczki chłopiec światła i ciemności – dziewczyna.

6. Kobieta schudła od początku ciąży – Dziewczyna poprawiła – chłopca. Okazało się, że obrzęk twarzy dziewcząt i matek wystąpienie plam pigmentowych ze względu na spadek liczby hormonów płciowych, które są niezbędne dla dziecka.

Czas poczęcia

W tym przypadku, ponieważ ma czas stosunku płciowego, który zgodnie z obliczeniami rodziców i powinno prowadzić do ciąży.

Jeśli stosunek odbył się w dzień owulacji, chłopiec urodził się, kiedy to się stało kilka dni przed owulacją – dziewczynę. Jest to, że plemniki, które nosić męskie geny są bardziej aktywne niż „kobiecych” komórek i dlatego wnikają w jajku pierwszy. Ale tu żyją mniej, a jeśli trzeba czekać kilka dni owulacji, umierają.

Pierwsze trzy grupy składają się techniki, które są w pewnym studiów medycznych, a więc wiarygodne. Następujące metody – metoda „rozpaczy”: płeć dziecka chce się uczyć i jak?

Zachowanie matki oczekującej

1. Kobieta długo ukryte ciąży – dziewczyna pokazuje jej brzuch – chłopca.

2. Kobieta przeżywa przemożne pragnienie, aby spać na lewym boku głowy na północy – chłopca.

3. Przyszła matka poważnie drażnić ludzi wokół siebie – dziewczynę.

4. Dobry nastrój cała ciąża – chłopiec, złe – dziewczyna.

Jest oczywiste, że takie znaki są bardziej uzależnione od charakteru kobiety, jej stanu i warunków małżeńskich żyjących w czasie ciąży niż w rozwijających się płodów.

Rozróżnianie płci ojca dziecka

Mędrcy ludowe nie zapomnij zwrócić uwagę i sprawcy interesujących kobiet.

1. dziecka ojciec łysy – chłopiec. Co ciekawe, ta metoda jest rzeczywiście potwierdzają dane statystyczne: łysi mężczyźni synów urodzonych w jednym i pół razy częściej.

2. Rodzice córki są bardziej męskiej energii i często wykonują swoje małżeńskie obowiązki. Być może to był mężczyzna moc i rodziców związane z następującym napisem.

3. Człowiek jest blisko pościel – chłopiec, wolne – dziewczyna (powszechnie wiadomo, że ciasnej bielizny szkodzi męskiej potencji). Metoda wahadła

Nieco oprócz wszystkich powyższych metod należy metodą wahadła. Istotą tej metody jest to, że jest to niezbędne do podjęcia wszelkich stok, na przykład, pierścień bez kamienia przywiązany do X / W wątku i przytrzymaj stoku powyżej brzuch kobiety w ciąży. Jeśli pierścień zaczyna kołysać się na boki – chłopiec, jeśli w kółko – dziewczynę.

Pomimo jego wspaniałe, metoda ta często daje właściwą odpowiedź.

Mój blog jest dla następujących zwrotów

Share →