Jak określić płeć nienarodzonego dziecka? Rozróżnianie płci folk ...

Jak określić płeć nienarodzonego dziecka? Rozróżnianie płci znaki narodowe.

Ludzie w każdym czasie niezwykłe dla jego ciekawości. Jedną z ciekawych rzeczy było określenie płci dziecka przed urodzeniem. I zanim szuka odpowiedzi na pytanie, jak określić płeć dziecka? nie było tak proste, jak mogłoby się wydawać. Bez wątpienia, w naszych czasach, dzięki istnieniu USG nie tylko bardzo realistyczny, ale również bardzo łatwe do ustalenia, który czekasz na chłopca czy dziewczyny, a może bliźniaki? Ale trzy dekady temu, wielu nawet nie podejrzewają, taką procedurę lub po prostu slozhnodostupna, poetou musieli określić płci dziecka z pomocą woli narodu.

Jednak kilka przypadków, w których nie zaleca USG z powodu jakichkolwiek przyczyn medycznych. To jest w tej sytuacji, można użyć popularnej metody, która pozwala poznać płeć dziecka.

Obecnie znane metody ludowe są podzielone na kilka głównych grup, w pewnym stopniu wiarygodne.

Funkcje kształt brzucha i zachowanie dziecka

1. Brzuch wskazał kształt wskazuje na narodziny chłopca, jeśli jego forma jest zaokrąglona, ​​to najprawdopodobniej będzie to dziewczynka.

2. wyraźne odchylenie w prawo brzucha przewiduje chłopca, dziewczynę w przeciwnym kierunku.

Dziś położnicy zbiegają się w jednym zdaniem, że wszyscy ludzie, nie może wziąć każdy punkt na podłodze dziecka, zwłaszcza kształt brzucha kobiety w ciąży. Twierdzili, przyszła mama ma jakąś formę żołądka, w zależności od cech anatomicznych i fizjologicznych w organizmie. Ale jest oczywisty fakt, że jasne określenie płci dziecka jest w formie brzuchu matki położniczych wiejskich.

Uwaga zawsze dokładnie!

3. Zachowanie chłopców i dziewcząt różnią się w jamie brzusznej. Jeśli matka czuje gule dziecka w wątrobie jest dziewczyną, jeśli dziecko ma pęcherz, więc to chłopiec.

Zmiany kobiety w ciąży w wygląd i dobre samopoczucie

1. Jeśli obawiasz się silna Zatrucie będzie chłopiec. Ta cecha jest oczywiste, ponieważ opiera się głównie na podstawie tego, co fizjologicznej rzeczywiście wykazały złożoność prowadzenia przeciwnej płci.

2. Obok diagnostyki oczywiste oznaczenia toksyczności można uznać tendencja matki oczekującej różnych rodzajów produktów. W ogóle, produkty są szczególnie ważne, aby pomóc poradzić sobie z nudnościami. Dlatego, słony, kwaśny i jedzenie mięsa kobiety, które powinny być synem, jeść wszystko słodkie, mąki dziewczynę.

Brane pod uwagę i stopnia apetytu w ciąży.

Dlatego też, w ciąży, które nosi chłopiec doświadczeń zwiększony apetyt i cierpi z powodu poważnych objawów toksyczności. Obecność dwóch czynników zwiększa prawdopodobieństwo prawidłowego założenia.

3. Chill kobieta ma córka, syn pływy intensywne ciepło.

4. Pojawienie się dużej liczby włosów na nogach w ciąży punktów o rozwoju chłopca w jej łonie. Potwierdza również niskiego chłopca stopom podłogowe temperatura przyszła mama, mają stale zimno.

5. kolor otoczki. Jeśli świetle, jest prawdopodobne, że chłopak, a jeśli ciemności, jest prawdopodobne, że światło będzie dziewczynka.

6. Jeśli w trakcie ciąży kobieta najwyraźniej zaczęło wyglądać gorzej niż dziewczyny, przeciwnie kwitła i ładniejszy chłopak. Wiadomo, obrzęk twarzy u kobiet ubranych w jej łonie dziewcząt i wygląd plam starczych, w zależności od minimalnej liczby hormonów niezbędnych dla przyszłej córeczki.

7. Jeżeli w czasie ciąży piersi nie zmienił dużo czekać na chłopca;

Czas poczęcia

Tutaj rozważamy kontaktów seksualnych, które według obliczeń mężczyzn i kobiet, by przyczynić się do poczęcia dziecka.

Jeśli stosunek odbył się w dzień owulacji, to jest prawdopodobne, że światło będzie chłopiec, jeśli to się stało kilka dni przed owulacją, bardziej prawdopodobne, że dziewczyny. Całość Istota tego sposobu polega na tym, że plemniki mężczyzn będących nosicielami genów różnią się pod względem aktywności w porównaniu z komórkami kobiet, a zatem osiągnięcia jajeczka na przodku. Tylko długość życia mają bardzo krótki i jeśli są w procesie owulacji czeka więcej niż 1-2 dni, umierają.

Jeśli partnerzy rzadko seks się dziewczyna, a jeśli regularnie i często (kilka razy dziennie) będzie chłopiec. Tutaj znaczenie ma częste uaktualnienia plemników, czyli bardziej prawdopodobne, że jest ono przeprowadzane, zwłaszcza w chromosomie Y (mężczyzna) będzie zawierał, a zatem starszy więcej spermy w jej chromosomów X (żeński).

Te pierwsze trzy grupy na podstawie dowodów medycznych i jest zaufać bezpieczne.

Reszta może być przypisana do definicji typu w rozpaczy, gdy istnieje potrzeba, by poznać płeć dziecka, ale tu pojawia się pytanie, i jak?

Zachowanie ciąży

1. Kobieta stara się nie okazywać sytuację dziewczyny, przeciwnie przedstawia chłopca.

2. Kobieta zawsze chce spać tylko na lewym boku, a na północ do chłopca.

3. Matka pokazuje, drażliwość w stosunku do mężczyzn wokół jej małej dziewczynki.

4. Doskonały nastrój przez cały okres ciąży, zły chłopak dziewczyny.

Złożoność tej metody określania płci dziecka jest to, że powyższe objawy są bardziej zależne od charakteru kobiety w ciąży, stosunków rodzinnych, stanu cywilnego i warunki życia niż na chłopca czy dziewczyny w łonie matki.

Rozpoznawanie płci dziecka imię środkowej

Mądrość ludowa dotknął i drugi połówki udział w poczęciu dziecka.

1. łysiejący mężczyzna chłopiec. To niesamowite, że ta metoda jest rzeczywiście potwierdzone przez obliczeń statystycznych: zawsze łysy i pół razy częściej rodzą chłopców.

2. Mężczyźni przyszłe córki Papież jest bardziej prawdopodobne, aby wykonać dług cywilny i trzeba zrobić więcej siły i energii. W związku z tym, możemy założyć, że przejawem człowieka jako ojciec z synem lub córką, tuż obejmują następujące znak.

3. Człowiek, który preferuje ciasnej bielizny chłopak darmo szycia dziewczyny (w końcu nie jest tajemnicą, że ciasnej bielizny szkodzi zdrowia seksualnego osoby).

Metoda wahadła

Jedną z najważniejszych metod jest wahadłowe. Zawartość tej metody jest to, że podejmie stoku, niech pierścień bez kamienia, zawieszone na s / w wątków i przeniesione na brzuchu matki oczekującej. Pierścień, który sprawia, kołysać się na boki oznacza, że ​​to chłopak, dziewczyna okrągły. I choć wydaje się, że wspaniały fantastichno- prawdziwej rzeczywistości obecnej.

Nawiasem mówiąc, od nas dodać, że pożądane jest, aby ta procedura odbywa się w ciąży, więc pewnie może podświadomie czują płci dziecka i za pomocą tej procedury, jej mózg będzie produkować ideomotor ruch wskazujący, kto jest jej nienarodzone dziecko. W związku z tym, jak to tajemniczo nie wygląda tę procedurę, ma podstawy naukowe.

Share →