Jak piękne wiatr włosy na curling

Jak piękne wiatr włosy na curling

Piękne zamki w stanie zrobić zdjęcie uroczy, uwodzicielski i zalotnie. Istnieje wiele sposobów, aby nadać włosom słodkie falowania – wałki, lokówki, lokówki. Wszystkie te metody jest prosty i szybki owinąć włosy curling. Aby jednak blokuje się piękne i sprężyste, musisz wiedzieć kilka sekretów, które pomogą stworzyć wielką fryzurę.

Poza curling potrzebie:

– klipsy do włosów;

– Ochrona termiczna oznacza;

– Shine Cream;

– lakier.

Jak miło wiatr Curling?

Przede wszystkim należy zauważyć, że włosy powinny być czyste, aby nie wyglądają zaniedbany włosy. Ale niewiele niuans – pożądane jest, aby włosy nie umyte, a następnie nici rozpadnie i będzie trudne do zrobienia moje włosy.

Teraz możesz zacząć:

1. Śruba włosy z karku potrzeby. W tym celu, wszystkie reszty włosów musi być zamocowana na wierzchu zacisku, a następnie rozdzielono nici, traktowane oznacza przeciążenia.

2. curling chwycić końce włosów, ciągnie blokady i delikatnie oszukiwać. Szerokość pasma – idealny. 2 cm Trzymamy kosmyk około 20 sekund, a następnie rozkręcać. Podczas nawijania potrzebę, aby upewnić się, że końcówki włosów nie zbyt – wygląda nie lepiej.

Aby to zrobić, po uzwojenia powinny być lekko poluzować zacisk i przewiń w curling. Długie włosy powinny być kręcenie do połowy, i krótkie do korzeni.

3. Następnie należy oddzielić pasmo po paśmie w kierunku od potylicy do ucha. Kiedy wszystkie włosy będą nakrucheny, nie trzeba się spieszyć im grzebień – niech cool. A potem możesz zacząć tworzyć włosy palcami lub grzebieniem.

4. Aby świeciło włosów, trzeba użyć kremu połysku włosy. Należy najpierw przetrzeć w dłoniach a następnie delikatnie stosowane do loków. W celu ustalenia używania lakier do włosów, ale nie przesadzaj z kostki – zamki mogą spaść, a włosy będą wyglądać zupełnie inaczej, jak chcesz.

5. W celu uzyskania małych loków trzeba używać cienkich płyt i duże miękkie loki użyć dużej dyszy.

6. Jeśli chcesz uzyskać miękkie fale, a następnie curling żelaza trzymać równolegle do podłogi, ale w celu uzyskania powiesić oddzielnie loki – curling konieczność utrzymania prostopadle.

Podczas używania lokówki należy przestrzegać kilku zasad:

– Nie należy stosować więcej niż lokówki 2 razy w tygodniu, tak aby włosy nie sucha;

– Nie należy używać lokówki na mokre włosy, aby uniknąć rozdwajaniu i zniszczone włosy;

– Zawsze należy stosować środek ochrony termicznej do włosów.

Share →