Jak pozbyć małych mrówki w domu, bez użycia ...

Jak pozbyć małych mrówki w domu, bez stosowania pestycydów

Wytrawiacze kontrolować małe owady w mieszkaniach mają trwałe nieprzyjemny zapach, niebezpieczne dla ludzi i zanieczyszczają środowisko. Jak pozbyć się małych mrówek bez użycia środków chemicznych do ich zwalczania? W tym artykule omówię różne sposoby kontroli małe owady w domu oparte na wykorzystaniu relatywnie bezpiecznych, biodegradowalnych materiałów.

Aby pozbyć się małych mrówek w mieszkaniu, musimy najczęstsze składniki są dostępne w każdej kuchni

 • Sól;
 • Mel;
 • Kobiety z cytryny;
 • Hot papryki;
 • Ocet;
 • Skórki pomarańczowe;
 • Wazelina;
 • Taśma Scotch;
 • Mąka;
 • Gorąca woda jest wodą;
 • Mieszanka sody oczyszczonej i octu;
 • Nikotyna wody.

Na ostatni, namoczyć na noc w wodociągowej tytoniu, a następnie opróżnić go. W wodzie będzie spełniać dość wysokie stężenie nikotyny. W produkcji rękawiczek zużycia wody nikotyny.

Bezpośredni sposób na pozbycie się małych mrówek w domu

Spray roztworu na ścianach octu. Kwaśny roztwór będą zabijać owady, nie uszkadzając mebli. Sposób ten może być również połączony z jej czyszczenia.

Taśma ramię. Gdy zauważysz, owada, zrelaksować trochę taśmy klejącej i dołączyć go z samoprzylepną do mrówek (ant). Delikatnie nacisnąć, by zniszczyć intruza w mieszkaniu. Jego ciało będzie trzymać się warstwy klejącej taśmy klejącej, więc nie należy Zabij pozostać.

Aby osiągnąć zauważalne rezultaty będą musieli powtórzyć ten krok kilka razy.

Zaproponuj mrówki kukurydziana. Oni ponoszą go w gnieździe, gdzie postaram się go jeść. Ale nic dobrego z tego nie wyniknie. Mrówki nie może strawić i zaczynają umierać. W tym przypadku, mąka kukurydziana jest bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Z tym samym celu można zmyć mąki pszennej lub ryżu bielonego.

Pszenica, kukurydza czy mąka ryżowa, wsiada do małych mrówek, nie jest trawiona, ale pęcznieje i łamie jego ciało.

Korzystanie z funkcji zawsze mrówki powrócić do jego gniazda, na szlaku. Jeśli te ścieżki, można dostać się do najbardziej nieoczekiwanych miejscach. A następnie postępować zgodnie z okolicznościach. Jak pozbyć się małych mrówek stwierdzających ich gniazdo:

 1. Stained mrowisko. Do tego pasuje wody nikotyny lub zwykły przegotowanej wody. Mąka nie jest tak skuteczne, ponieważ w ogóle nie może przenikać małe kolonie ugloki owadów i wielu z nich pozostanie.
 2. Nie ma innej opcji. Zrób małe wgniecenie na mrowisku.

  Wypełnij go z sody oczyszczonej, a następnie wlać ocet. To produkty absolutnie naturalne, ale odpowiedź Wybuch całkowicie zniszczyć ant rodziny.

 3. Dla tych, którzy ma wysoki stopień pacyfizmu i nie chce zaszkodzić swoje ręce do niczego żywego, zaleca się użycie skórki pomarańczowej. Rozpraszają je wokół mrowiska znajduje się w pobliżu domu. Małe mrówki nie lubią owoce cytrusowe i może zmienić adres.

Zapobiega powstawaniu małych mrówek w domu

 • Dokładnie zbadać teren wokół domu i ustawić miejsca, przez które mogą przenikać przez mrówki. Może to być wszelkiego rodzaju pęknięć, szczelin, okien, drzwi, wejścia dla zwierząt.

  Zalecane jest użycie jednego z tych metod, które zostaną opisane poniżej.

 • Płaska powierzchnia może być posypane solą. Jest to świetny sposób, aby zapobiec wprowadzeniu owadów w domu na parapecie.
 • Rysowanie linii z gradem kredą. Mel pomaga pionowych powierzchniach, takich jak ściany i ościeży drzwi.

  Chodzi o to, że małe mrówki nie lubią węglan wapnia kredy substancję gruntowych. Będą starali się trzymać z dala od niego.

 • Posypać powierzchni sok z cytryny narażone.

  Będą trochę lepkie, ale musimy pamiętać, że małe mrówki nie lubią zapachu cytrusów.

 • Posypać ostrych miejscach (cayenne) pieprz, które są niedostępne dla zwierząt. Może on być stosowany w różnych raschelinah i szczelinach. Mrówki dostanie daleko te miejsca, ale upewnij się, że pies lub kot nie będzie cierpieć, lizanie obrabianej powierzchni.
 • Duża powierzchnia traktowano roztworem octu. To w tych miejscach, gdzie jest to trudne do zastosowania suche proszki.
 • Aby pozbyć się małych mrówek w domu, rozłożone pomarańczowe skóry wokół jego podstawy. Owady wolą iść w inne miejsce, gdzie nie ma zapach cytrusów.
 • Promazhte rogi i szczeliny wazeliną. Z tego konwencjonalnymi środkami mogą skutecznie chronić karmienia miskę zwierząt od owadów.

Aby uzyskać więcej wskazówek i ostrzeżeń

Zaznacz elementy, które przyniosły ze pikniki i wycieczki do przyrody na obecność mrówek. Mogą one przyciągnąć resztki pokarmu. Worek z tych nieprzyjemnych owadów rozliczane w całym mieszkaniu. Zapobiec powstawaniu małych mrówek w domu jest o wiele łatwiejsze, niż się ich pozbyć.

Systematycznie monitorować drzwi i parapety mrówka może spowodować ponad tysiąc. Owady te pozostawiają ślad aromatyczne niewidzialny, może czuć się tylko innych przedstawicieli tego gatunku. Czyszczenie na mokro może pozbyć się tych utworów.

Dobre narzędzie jest wrzącej wody z kilkoma kroplami soku z cytryny rozlanych na naturalne mrowiska.

Jeśli twoja ręka nie podnosi się do zabójstwa owady zostawić słoik miodu na rozwidleniu drzewa w wczesnym latem. Z takim zapasem pyszne, mrówki są mało prawdopodobne, aby pojawić się w kuchni.

Małe mrówki nie lubią pasta do zębów o smaku mentolu silny. Rozłóż je do miejsc, w których je zauważyć. Po pewnym czasie można zauważyć, że owady niemal zniknął.

Najlepszym sposobem zapobiegania rozliczenie małych mrówek w mieszkaniu jest utrzymanie go w idealnym czystości. Oczyścić blat może być więcej i nie zostawiaj go na okruchy i innych resztek jedzenia.

Zasady bezpieczeństwa:

 1. Niktotin jest wysoce toksyczny i może dostać się do krwioobiegu przez skórę.

  W wysokim stężeniu w wodzie, może nawet spowodować śmierć, więc zawsze nosić rękawice, kiedy masz zamiar walczyć z małych mrówek z tej substancji. Ponadto, w przypadku kobiety ciężarnej wykorzystać nikotyny wody będzie tworzyć dodatkowe ryzyko dla płodu.

 2. Należy zauważyć, że w niektórych krajach, niektóre z metod opisanych powyżej mogą być zakazane.
 3. Nie zapominaj, że mrówki są ważną częścią wielu łańcuchów pokarmowych i ekosystemów. Nie wrzucaj wszystkich owadów w okolicy, ponieważ niektóre z nich dostanie się do domu.

Uwolniony z małych mrówki w mieszkaniu, nie sądzę, że to na zawsze. Jeszcze Owady wrócić. Bądź na to gotowy.

Nawet pozornie nieskazitelnie czyste kuchnia wypełnia się bakterii i zarazków, które czają się w miejscach, które nie podejrzewają. Mikroby z deski do krojenia, uchwyty do mebli kuchennych, sto.

Po instalacji okien plastikowych, musisz się martwić o dodatkowe akcesoria ochronne. Jest to konieczne, aby chronić swoje domy przed niechcianymi owadami i chronić zwierzęta przed wypadnięciem z okna. HPE. Wizyty

Share →