Jak pozbyć się latające mrówki?

Witaj! Chcesz podzielić się doświadczeniami w kontaktach z skrzydlate mrówki, które dosłownie zaatakowały mój dom. Może ktoś będzie potrzebował mojej rady.

Zacznę od początku. Mieszkam w domu prywatnym, a więc nigdy nie zaskoczony, kiedy widzę owada w pokojach. Motyle, ćmy, pająki – to wszystko jest nasze, drodzy. Oczywiście, zawsze staram się dać «popadantsev» wolne wyjątkiem szkodników oczywiście – Ja po prostu je zniszczyć. Mimo to nie miejsce dla takich sąsiadów w moim domu. Ale pewnego dnia przyszedł do mnie takie osoby, pozbyć się, że było naprawdę ciężko.

Mówimy o latających mrówek.

Jak pozbyć się latające mrówki?

Teraz będę po prostu dać radę. Jak więc pozbyć się tych skrzydlatych owadów?

Przede wszystkim zrozumieć, kim są ci ulotki? Możesz być zaskoczony, ale to tylko najczęstsze mrówki, po prostu w tej chwili mają w okresie lęgowym. Tydzień później, skrzydła opadają. Jednak mrówki w samym zjawisku domu nie jest bardzo przyjemne, ale ze względu na ich lepsze pozbyć.

Co robić?

  1. Podziemny pożar. Idź do lasu, wydobyć mrówek leśnych i zamieszkał w jego domu. Owady te nie doceniają komfort miłujących wolność swojego domu, ale ponieważ wkrótce porzucił swoje, biorąc jednocześnie ich odpowiedniki miejskich;
  2. Czosnek i olej. Przetrzyj czosnek maszerujących mrówek i torby i słoiki z cukierków i innych produktów– olej słonecznikowy.

    Te zapachy będą zachwyceni swoimi skrzydlatych gości;

  3. Folie i taśmy klejące. Owiń nogi stołów i krzeseł z taśmą klejącą do łapania much lub folii jak spódnica. Następnie mrówki nie mogą dostać się do jedzenia na stole.

    Dla tych, którzy jeszcze mają skrzydła, powiesić taśmę klejącą na suficie;

  4. Sól. Na parapetach można posypać solą, bardzo dobrą pomoc;
  5. Albo nie miotu. Ważne jest, aby przestrzegać czystości w domu. Kto chce żyć tam, gdzie nie ma nic, aby zarabiać pieniądze? Nie zostawiaj mrówki i gadżety opuszczają swój dom.

To jest to! Proste, ale skuteczne metody, stosowanie zdrowia. A jeśli masz coś do dodania, a następnie podzielić się swoimi doświadczeniami z owadami lub dokonać przydatnych wskazówek w komentarzach.

Share →