Jak pozbyć się pluskiew?

Jak pozbyć się pluskiew?

Odpowiedzi

Mashulka Nowicjusz 06:27

Mamy kilka miesięcy temu nie było podobnej sytuacji. Sąsiedzi górę rozpoczął remont i całkowicie zmienił podłogi (a są one drewniane, choć panelu domu). Tak zauważyłem, że moje ręce zaczęły pojawiać się czerwone, cheshushiesya okropne plamy. Na początku nie wiedziałam, co to błędy i pobiegł do dermatologa, myślę, że allergmya na niczym. Na ogół traktowano przez "alergie" około miesiąc.

A potem przypadkowo odkrył błędy w łóżku. Aby powiedzieć, że byłem przerażony, że to nic nie znaczy. I HP gryzie sama JA NIE mężczyźni nie DZIECKO (choć spał w innym pokoju), ale to ja.

Poszedłem do rynku i kupiliśmy aerozolu 3 cylindrowy "CZYSTY DOM", Dziecko zostało wysłane do babci na weekend, mój mąż i ja umieścić na respiratorów (Konieczne jest tych, którzy nie przechodzą zapach) i zaczynają ostrożnie Spray – rozpoczął naszej kanapie, gdzie gniazdo, rozpylanej na obwodzie, we wszystkich zakątkach i stawów, gdzie tkanina jest owinięta w ogóle wszystkie kryjówki, w których mogą się wspinać. Następnie należy spojrzeć na obrazy i kinkiety, jest również miejsce. Następnie pokropił wszystkie cokoły, otworów wentylacyjnych, można sprawdzić na zasłonach, zwróciliśmy się do nich kilka sztuk. Pilne pościel perestirala nie niższe niż 90 stopni. Posypać ściany dywany, krzesła i taborety.

Ogólnie przede wszystkim traktować go obok swojego łóżka, błędy gniazdo tam i nie ruszaj się na długich dystansach. Jeśli masz szklane okna, mgła, a zwłaszcza pod parapetem. Byliśmy jeszcze na desce do prasowania. Następnie spryskać pokój dziecka, ale nie znaleziono, widocznie nie dotrzeć tam, dopóki nie miał dość i ja Potem zamknął wszystkie okna, a także poszedł w nocy do jej babci nikt. W godzinach porannych, wrócił na dwie godziny do pługa okno, aby się zmęczyć i dokładnie odkurzyć zapach każdego worka w odkurzaczu oczywiście natychmiast wycofany śmieci. Privezlin dziecko następnego dnia.

Następnie inny na krześle i znaleźć małe pojedyncze następny weekend spędził krzesła przetwarzania i ponownie cokoły. To wszystko. Ja już nie gryzie i plamy pozostawiła swój ślad. W ciągu tygodnia po leczeniu steli czyste białą pościelą, obecność krwawych kresek można natychmiast wykryć obecność błędów, więc zostawić ślad po ukąszeniu.

Która pojawiła się po mieszkaniu błędy Naprawa sąsiada, zdaliśmy sobie sprawę od razu, że to, kiedy mnie i zaczął gryźć.

Dlaczego gryzie mnie, ja nadal nie rozumiem, bo pluskwy gniazdo z kanapy, gdzie ludzie spać – więc wspiął się nad nim i podszedł do mnie

W sumie, nasz apartament 48 m kw Zajęło 4 cylinder " Czysty dom",

Ponieważ żyjemy w pokoju i nikt nie przyszedł, ale tylko w przypadku, zachować sprayem.

Share →