Jak pozbyć się potu?

Jak pozbyć się potu?

Pocenie – konieczne i ważne dla ludzkiego procesu regulowania temperatury wewnętrznego i oczyszcza organizm z toksyny i nadmiar soli.

W zdrowym ludzkim potem, przy wypisie, bez zapachu. Ale pod wpływem mikroorganizmów żyjących w przewodach gruczołów łojowych, potu i dostaje nieprzyjemny zapach, a następnie pojawia się pytanie, " Jak radzić sobie z potem? ",

Wszyscy, bez wyjątku, ludzie są zaniepokojeni problemem nadmiernej potliwości. Ale to staje się szczególnie dotkliwy dla dziewcząt w okresie dojrzewania. Możesz uniknąć dolegliwości związanych z „nadmiaru” wilgocią?

Całkowicie.

Oto kilka wskazówek, jak pozbyć się pocenie się pod pachami .

„Brzydula” tar mydło pomoże oczyścić organizm, nie tylko zapach potu, jest „wyzwolić” przestrzeń problemu z bakterii nie gorsze specjalne środki do pielęgnacji ciała z aptek. Nie za przyjemny zapach mydła szybko odparować, ale gruczoły potowe pozbyć się bakterii, a tym samym nieprzyjemny zapach.

Wspaniały „asystent” w walce z czym – wlew parze młodych gałązek sosnowych. Weź kąpiel z tym infuzji może być raz na trzy, cztery dni.

Nie powinny nosić ubrania wykonane z tkanin syntetycznych. W tych ubrań skóry „nie oddycha”. Bawełna, len, wełna – są te materiały, które nie są korzystne.

Przy intensywnym poceniem się często powinna zmieniać odzieży, zwłaszcza w fazie dojrzewania. Oczywiście, tylko do wyschnięcia, a następnie wilgotną bluzkę nosić go ponownie – to nie jest opcja. Pralnia niekoniecznie nawet po jednym dniu noszenia.

Z wielką wagę do zapachu ciała, zapewnia zasilanie. Jeśli jest problem z poceniem, powinien zrezygnować z ostrych potraw i „rzucić” na temat warzyw i owoców.

Aktywna pocenie się w okresie dojrzewania często związane z zaburzeniami metabolicznymi. Normalizacji jest to możliwe, z wykorzystaniem „receptury babskie.

Ziołowy zapach potu

Kupon na 100 g pączków brzozy, suszonych liści stokrotki, Hypericum nieśmiertelnika. Zmielić w młynku do kawy lub blenderze. 1 stół. Kolekcja wlać łyżkę trawy kubek wrzącej wody, zamknąć pokrywę mocno i zaparzać przez 20 minut.

Napar z szczepu, chłodnym, weź jeden kieliszek z 1 łyżeczka miodu 2 razy dziennie (rano i wieczorem).

Aby wzmocnić efekt, można napić się drinka przed podjęciem infuzji szklankę ciepłej przegotowanej wody. Oczywiście – 400 g mieszaniny. Wstęp zajęć – 1 raz w ciągu trzech lat.

Herbal potu

Gotować na wywarze łaźni parowej z rozdrobnionej kory dębu i kwiatów rumianku. Odcedzić i dodać do kąpieli. „Ziołowe” kąpiele podejmowane codziennie przez 15-20 minut.

W gorącym sezonie ostuzhennym przydatne do mycia wywar z natki pietruszki.

Przyczyny pocenie może być wiele, ważne jest, aby wiedzieć, „ich”. I dowiedzieć się, bez konsultacji z lekarzem jest trudne. Nie trzeba puścić sytuacji, słuchać rad i przepisów do wykorzystania, nie znając przyczyny. Czasami może to prowadzić do zupełnie odwrotny efekt.

Share →