Jak pozbyć się strachu, raz i na zawsze

Jak pozbyć się strachu, raz i na zawsze

Witam, drodzy przyjaciele, jesteście na miejscu. Miłego czytania! Bójcie się, podobnie jak inne emocje, które nieustannie otacza nas przez całe życie.

Dzięki strachu produktywny uniknąć niebezpiecznych sytuacji, a nie do życia doskonałego ryzykownych zachowań. Ale warto to po prostu wyrwać i zaszczepić w ludzkiej niewytłumaczalnym przerażeniem, że odradza się czymś destrukcyjnym – fobii.

Nawet absurdalne lęki, jak strach kwiatów i motyli, że życie nie do zniesienia. W obliczu fobie człowieka całkowicie przestaje należeć do siebie. Całe jego życie staje się przedmiotem tylko jedno – strach.

Jeśli dotknął Problem fobii, a ty wciąż nie wiesz, jak pozbyć się strachu raz na zawsze, to ten artykuł jest dla Ciebie. Tutaj dowiesz się o najbardziej skutecznych sposobów na pokonanie fobii, tylko maskowanie przyczyny i wyjaśnienia, czym jest jego wygląd.

Odłącz od negatywnej

Przeciwko uprawie przerażających myśli i obsesji problemów oraz metody zaproponowanej przez niemieckiego psychologa A.Buerom. Jej istota polega na tym, że straszna myśl, że siedzi w twojej głowie, to jest po prostu duży przełącznik, że człowiek jest w stanie samodzielnie wyłączyć.

My sami ponosić i podnieść swoje obawy, tak, że nie są one poza kontrolą, powinny być wolne. Po przewagę wspinać negatywne myśli wywołują panikę, należy użyć metody „przełącznik”.

Przyciągnięcie logiki

Jest również możliwe, aby przezwyciężyć lęk pomocą logiki. Po prostu, kiedy fobia, musisz zaprezentować najgorsze wydarzenie sprawy. Po osoba przeżyje ten stan, strach rozwieje. Bo nawet najgorsza opcja nie jest tak straszne jak on nie wiedział wcześniej. On przestaje przynosić horror, po uzyskaniu prawdziwą osobą.

Po tym wszystkim, najważniejsze bronią strachu – jest nieznany.

Pociąg odwagi

W przypadku fobii, musisz zdać sobie sprawę, że głównym problemem nie jest przedmiotem fobii, i siebie. Na przykład, jeśli masz do czynienia z lęku przed ludźmi, nie należy starać się ograniczyć krąg społeczny. Abstrahując od przyczyny, funt się dalej w kąt.

A więc, Zidentyfikuj swój strach i zacząć rozwijać odwagę. Wyobraź sobie tę odwagę do ćwiczeń, porównywalny pompowanych mięśni w siłowni. Po pierwsze, czy umiarkowane ćwiczenia, a następnie przejść do bardziej intensywnego treningu. To samo dzieje się ze strachu. Najpierw trenować odwagę małych fobii, a następnie przejść do bardziej wydajne.

Weźmy na przykład strach tłumy. Po pierwsze, po prostu zacząć chodzić do sklepów w dni powszednie, w parku lub wczesnym rankiem.

Uwierz mi, zobacz niektóre osoby nie straszne. Następnie spróbuj chodzić, tym samym parku w godzinach wieczornych. Jeśli na tym etapie masz objawy strachu, po prostu wyciąć trening. Czy w parku tak długo, jak są wygodne. Spróbuj skoncentrować się na czymś ciekawym i ekscytującym. Bardzo szybko można zauważyć, jak strach odchodzi.

Następnie rozpocznie udział więcej zatłoczonych miejsc.

I wreszcie uzyskać odpowiedź, w jaki sposób pozbyć się strachu raz na zawsze w jego głowie. Bo to, gdzie mieszkają wszystkie swoje lęki.

Postscriptum Artykuł Czy ta była pomocna? Dodaj artykuł do sieci społecznej!

Thank U!

Podobne filmy:

Share →