Jak prać kurtki puchowe

Jak prać kurtki puchowe

Tentrius.

Dół kurtki – prawdziwy ból głowy! Jej naprawdę trudno umyć!

1) Należy dokładnie wypłukać, im więcej tym lepiej. Jak to możliwe? Bo jeśli nie są dobrze wypłukane, a następnie suszy na nim będzie "brudny" rozwody.

Musiałby perestiryvat usunąć te ślady proszku.

2) Osusz lepsze zewnątrz, na balkonie, na przykład. Pralnia to-problemem. Wystarczająco suche długo, to czas.

A drugi ma wszystkich kłaczków bryłę gdzie w jednym miejscu. W związku z tym, należy ręcznie rastrusit puch na kurtki tak, że jest równomiernie. W przeciwnym razie będzie zimno.

Umyłem wiele razy, i myte w maszynie. Ręcznie tylko raz. Ale jeśli myte ręcznie, a następnie kłaczki nie zboczyć więc w jednym miejscu.

W ten sposób będzie on łatwiejszy do suszenia. Najważniejsze, po umyciu powinny być bardzo dobre, skręcać, można nawet poprosić kogoś o pomoc, ponieważ trudno jest zrobić jeden. Po tym, "owinięty" ją w ręcznik i "rasstirayu" (Rasspredelyaya w dół), a także w celu usunięcia nadmiaru wilgoci, po czym nie było same "rozwód"

W zasadzie, wszystko prawdziwe. Dwa główne warunki – 1) proszek do mycia dobre (po praniu w maszynie I dalej przemyć ręce), 2) sucha ręcznikiem, aby utrzymać wodę spływa, nie pozostawia żadnych pozostałości. I powiesić na balkonie!

Kolejna dobra technika – Maszyna rzucić piłkę tenisową, nie oddalaj się w jednym miejscu.

Share →