Jak przygotować sałatkę z serem i pomidorami?

Jak przygotować sałatkę z serem i pomidorami?

W sezonie letnio-jesiennym, z tak wielu świeżych warzyw, jeden z głównych składników świąteczne sałatki chcę robić żadnych warzyw. Idealne do tego celu pomidorów, jak to zrobić w szkole i nasyconych prawie każde danie. Urządzenie łączy w sobie smak z niemal każdego produktu, na przykład, ma bardzo ciekawy smak sałatki z serem i pomidorami.

Receptury dań wiele, można mieszkać na niektóre z nich. Dodatkowe składniki oprócz sera i pomidorów, mogą być bardzo różne od produktów mięsnych do owoców morza. Na przykład, bardzo oryginalne i łatwe w przygotowaniu sałatka z serem feta i pomidorów. To może być jedna z opcji sałatka grecka. Aby zrobić to, ale główne składniki potrzebne ogórek, papryka, oliwki, olej roślinny (może słonecznika i bierzesz, ale byłoby lepiej, oliwa z oliwek), zioła, ząbek czosnku.

Zioła i czosnek zgnieciony Oliwki pokroić w plasterki, wszystko inne jest pocięte na małe kostki. Produkty określone w misce, wymieszać, dodać kroplę oliwy i soku z cytryny. Oliwek w tym przypadku nie może być dodana do sałaty, i mogą być stosowane do celów dekoracyjnych.

Ponadto, jeśli sałatka z serem i pomidorem sera jest umieszczony, można gotować go z kulek serowych. To danie jest oryginalne spojrzenie na świątecznym stole. Weź kilka pomidorów średnich i plasterki. Z oliwek odprowadzana płynu (lepiej jest zachować do napełniania), można je pokroić na pierścienie lub użyć w całości. Cebula (biały lepiej jest wziąć) jest podzielona na pół pierścieni. Posiekane świeże zioła.

Dwa małe świeże ogórki obrać i pokroić w cienkie paski. 200 g sera zmiękczone widelcem tutaj dodaje się do pulpy z ogórka i zieleni. Całość miesza się i chłodzi się przez pewien czas, po czym masa jest wykonana z drobnych kulek.

W głębokiej misce określone plasterki pomidorów, oliwek, cebuli i sera kul otrzymali. Wszyscy ubrani z oliwy z oliwek zmieszane z marynaty z oliwkami, solone.

Wiele szynka zwierzę może również przejść do sałatka z serem i pomidorami. Ponadto konieczne jest podjęcie brzuszków lub gotowe do nich gotować samemu (na kilka kromek chleba pokroić w kostkę i pozostają w piekarniku aż zbrązowieje). Ser ścieranie na tarce. Pomidory pokroić na małe kawałki, to lepiej, aby usunąć je z nasion z cieczą, biorąc tylko ciałem. Szynka jest na blokach. Obecnie przygotowuje się sałatkę: szynka, ser, pomidory i grzankami mieszane, dodać kilka rozgniecionych ząbków czosnku.

Klejony z małą ilością naczyń majonezu.

Pasuje smak sera i pomidorów z różnych owoców morza, takich jak krewetki. Do tego sałatka lepiej jest wziąć kilka więcej krewetki królewskie (doskonale nadaje). Są one oczyszczone z powłoki i umieścić w garnku z zmiażdżony czosnek i kawałek imbiru. Wszystko to za chwilę smażone, a następnie określone w salaterce.

To również dodać plasterki pomidorów i pokroić na duże plastry sera. Nawadniano sałatek, który wytwarza się w następujący sposób. Tarty ser z niewielką ilością posiekane orzechy (orzechy mogą przyjmować, migdały, sosny lub ich kombinacji) należy rozcieńczyć z oliwą z oliwek, o przyprawy i dodaje posiekane zioła.

Muszę powiedzieć, że sałatka z serem i pomidorami może być hitem świąteczny stół, jeśli dodatkowo oryginalna udekorować. Aby to zrobić, doskonale nadaje się oliwki i gałązki zieleni. Możesz także użyć kręcone plasterki pomidora.

Share →