Jak przygotować się do odbioru ginekologa?

Jak przygotować się do odbioru ginekologa?

Nie możesz pokonać potrzebę.

Epikur

Krok 1. Przygotowanie psychologiczne

  • „Consult ginekolog przerażające, a czasami wstyd.” Ta opinia jest uszkodzony wychowanie, samokształcenie i wyposażone uprzedzeń narodowych i nie godne nowoczesnej dziewczyny / kobiety.

    Siebie i swoje ciało trzeba szanować i kochać! „Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was. Twoje ciało jest objawieniem Boga w świecie widzialnym. „-. Paweł.

Nie trzeba tłumaczyć innym cel wizyty u ginekologa. Nie doceniamy i nie potępiają wszelkie opinie, poglądy, religię, działania i zachowania, zwłaszcza seksualne z naszych pacjentów, ale na podstawie naszych doświadczeń i wiedzy w każdy sposób, gotowe do podjęcia działań w celu zachowania zdrowia i waszych dzieci. Informacja o wizycie i stan tajemnicy lekarskiej i nie podlega ujawnieniu i dyskusji bez zgody z krewnych (matka, mąż, ciotka, itp) (Artykuł 61 Podstawy ustawodawstwa Federacji Rosyjskiej w sprawie opieki zdrowotnej). Ginekolodzy Klinika Kobiet Uzdrowisko do wykonywania egzamin miednicy, nie powodując dyskomfort psychiczny, niezależnie od tego, czy badania ginekologicznego dla kobiet (kobiety) pierwsze lub setny.

Krok 2. Przygotowanie higieniczne

  • Wizyta w Klinice Zdrowia spa ginekologów kobiet w celu skriningu utajonych infekcji ( przetestowane na obecność infekcji utajonej. „Wyboru dla wszystkich”), pożądane jest, aby skorelować z okresu 2-3 dni przed wystąpieniem miesiączki lub tuż po miesiączce (czyli 2/1 „suche” dni). W tym okresie, jest zmniejszenie lokalnego (w pochwie) jest naturalną odporność i prowokacja wirusy, bakterie i pierwotniaki. Jeśli jest to niemożliwe, aby odwiedzić ginekolog powiedział okres może odwołać się do innych dniach cyklu miesiączkowego, z wyjątkiem dni miesiączki.

    Koszt badania Preventive (zaplanowane) roczne badanie ginekologiczne może być wykonane w dowolnym dniu cyklu miesiączkowego, z wyjątkiem dni miesiączki. Badań kosztów konsultacji ginekologa podczas bardzo ciężkiego lub bolesne miesiączki i krwawienia z dróg rodnych jest wymagane! w celu ustalenia przyczyn naruszenia i Bańki (zakończenie) utraty krwi. W przypadku wystąpienia ciężkiego krwawienia lub inny niezwykły wygląd objawów (symptomów choroby), natychmiast skontaktować się z ginekologiem. Po przyjęciu antybiotyki i środki przeciwbakteryjne do leczenia somatyczne (neginekologicheskih) Choroby zaplanować odbioru gynecologist w nieobecności dolegliwości jest pożądane w 10-14 dni po zakończeniu leczenia antybiotykami. Jeśli pojawiają się skargi ginekolog konsultacji jest to konieczne i możliwe w trakcie leczenia. Niepożądane jest angażować się w stosunku seksualnego (nawet z prezerwatywą) na 24 godziny przed planowanym ginekologa kontrola lekarza, jeśli nie wskazano inaczej.

    Czas Mecz odwiedzić inną położnej przez telefon. 8 (8793) 22 – 05 – 32 lub 8 (8793) 39-58-09, lub info@kurortklinika.ru

Share →