Jak rosną chryzantemy na balkonie

Jak rosną chryzantemy na balkonie

To nic, niektórzy uważają, że nie można ozdobić balkon kwiaty ogrodowe. Jest nawet możliwe. Na przykład, Chryzantema indicum doskonale zachowuje się jak kultury zalewania.

Jednak w pojemnikach jest uprawiana jako roczna uprawy.

Do sadzenia balkony Tylko odpowiednie odmiany niewymiarowe melkotsvetkovye Indyjski chryzantemy. Na przykład, Złoty Glory (Kwiaty są żółte), Gustaw Grunewald, Stare Złoto (liczne kolory czerwony i brązowy kolor).

Dużą najwyższą ocenę Indian chryzantemy można również umieścić na balkon . ale należy pamiętać, że potrzebują więcej miejsca.

Kolory jesieni balkon

Jesienią, gdy inne kwiaty są już iść do łóżka, Chryzantemy będzie prawdziwą ozdobą Twojego balkon . Będą one kwitną od początku sierpnia do większości przymrozków. A jeśli umieścić w domu i zapewnić im podświetlenia, kwitną nadal będzie niemal do Nowego Roku.

Jak sadzić

W pojemnikach Chryzantemy posadzone sadzonki. Ważne jest, że są z bryłą ziemi (Chryzantema lepiej przyzwyczaić).

Co należy wiedzieć

Podczas podlewania nie umieścić mokre liście, więc nie sczerniały.

Ważne jest, aby pamiętać, że chryzantema – Kultura jest bardzo lekka. Tak więc nie można umieścić rośliny blisko siebie. W przeciwnym razie będą one wyciągnął bez tworzenia nowych pędów niż krzewów będzie wyglądać słabe dystrofie.

Podstawa chryzantemy powinny być bogate w materię organiczną. Wskazane jest, aby przygotować kompost lub szklarnię z dodatkiem glinki.

Lato chryzantema wymaga szczególnej opieki: należy zrobić pasinovanie pędy pachowych (przez polewa pąki kwiatowe koń). Jest także konieczne zapewnienie chryzantema regularne podlewanie i nawożenie dwa-trzy razy.

Share →