Jak rozciągnąć buty

Jak rozciągnąć buty

Pierwsze dni nowych butów neraznoshennoy może być prawdziwa tortura. W sklepie można byli ubrani w nowe buty na dziesięć minut i byliśmy zadowoleni, w końcu znaleźć wygodne buty. Następnego dnia, nie mogąc dostać się do pracy, wiesz, że Twoje stopy dotknęły hiszpański prawdziwy bagażnik, który używany średniowiecznych inkwizytorów wybić uznanie kobiet w czary.

Wytrzeć nogi krwi i wodniste pęcherze – to jest piękno opłaty, ale cierpienie jest łatwiejsze, jeśli wiesz, jak rozciągnąć buty, które można zamknąć.

Nawet jeśli nie można zmierzyć rozmiar, buty i doskonale leży na nodze, i kompletność sostvil i prawdziwej skóry – to nie gwarantuje, że nie będzie natręt stóp i nie dostać się pęcherze w ciągu pierwszych dni skarpetki. Fakt, że nogi są spuchnięte, w godzinach wieczornych, a ostatnie kroki do domu są trudne do nacierania nogę do krwi i może być kilka minut. Dlatego nie należy kupować buty w godzinach porannych.

Wybierz buty po południu.

Innym ważnym punktem: pozycja stóp powinna być stała. Jeśli model jest wąska dla Twoich stóp, że nie nadaje się do uzupełnienia, nie powinno to zająć buty rozmiar większe. To nie rozwiąże problemu, stopy ślizgają i nadal się modzele.

Ważne jest, że buty pasują Ci w zupełności. Standardy europejskie w zakresie kompletności – od 6 do 12, większość jazdy wzór – 7 wąska, średnio 8 (G) i 9 szeroki (H).

Nowe buty lepiej uaktualnić dom i kilka godzin na spacer po mieszkaniu, jeśli już czuć się nieswojo, to oznacza to, że tak długo, jak buty nie przekroczenie prędkości, wynikną problemy. Buty można przypisać z powrotem do sklepu lub wycinka w domu, jeśli but jest wykonany z naturalnych materiałów:. Skóry, nubuku, zashmi, zamszu i tak dalej D.

Jak rozciągnąć obcisłe buty w domu?

Zwilżyć wewnętrzną powierzchnię buty lub buty wódki (alkoholu), należy natychmiast umieścić je na piechotę na skarpety bawełny, zwilżyć cholewkami wódki. Biegunka buty kilka godzin w mieszkaniu.

Splash w buty trochę wrzącej wody, płukanie ich tak, jakby od wewnątrz i od razu założyć. Zmiękcza skórę i rozciągnąć nogi i ślady lewej wody.

Inną skuteczną metodą. Mocno ubić szczelne buty mokre gazetowego. Pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej, ale w każdym razie nie umieścić buty na baterii, w przeciwnym razie skóra jest zdeformowana i brzydkie kopce leżą.

W sklepach sprzedają specjalne spraye teraz lub pianki do rozciągania naturalnych materiałów, które pomoże także rozciągnąć ciasne buty.

I jeszcze kilka porad dla obuwia:

Aby złagodzić długie buty z drugiej ręki, nasmarować olejem rycynowym. Jest to możliwe jest zastosowanie dowolnego innego oleju roślinnego lub wazelina. Kilka godzin po butach leczenia należy szczotkowane. Jeśli pisków obuwia, natrzeć na podeszwach kilkoma kroplami oleju.

Do skóry podeszwy nie zużywają się tak szybko, smarować je od czasu do czasu z cienką warstwą oleju lnianego.

Share →