Jak rozciągnąć buty

Jak rozciągnąć buty

Jak rozciągnąć buty

Svetlana Artamonova uczy tańca brzucha. Ze względu na duże obciążenie, jego stopy, zwłaszcza kciuki, są silnie zdeformowane, a kobieta jest bardzo trudno znaleźć odpowiednie buty.

Emeryt Ludmiła Simatova cierpiących na choroby zwyrodnieniowej stawów, a więc jest bardzo trudno znaleźć buty. Kobieta doszła do wniosku, że jedynym wyjściem z tej sytuacji – aby rozciągnąć buty. Ona wie trzy sposoby rozciągają.

Pierwsza metoda – alkoholikiem. Konieczne jest mieszanie w jednej części wody z jedną część wódki i zwilżyć mieszankę wewnątrz obuwia zewnątrz z aerozolem. Następnie włóż buty na grubych skarpet i chodzić w niej 02:00.

Druga metoda – gorące. Ciepła buty suszarka do włosów na jedną minutę, smarowanie olejem roślinnym i rozkładają się, putting skarpetki. Gdy but jest zimny, to jest konieczne do ogrzania się ponownie.

Trzeci sposób – gotowane. Powinien być stosowany tylko do butów ze skóry. Buty muszą być spadła we wrzącej wodzie, odcedzić nadmiar wody i chodzić w nich, aż Obuwie jest sucha.

Share →