Jak schudnąć bez diety

Jak schudnąć bez diety

Smukła krzywego postać – jest przedmiotem codziennej medytacji dla milionów kobiet. Czasami w dążeniu do ideału są gotowi ponieść wszelkie ofiary, ale warto – pytanie retoryczne.

Fakt, że uniwersalne recepty szczupłą sylwetkę. Oczywiście, nie istnieje. Fakt, że jest odpowiednie, inni mogą nawet być spowodowane. Więc co zrobić?

Porzucić ideał, pluć na wszystko i, przepraszam, jeść więcej, powoli zyskują dodatkowych kilogramów?

Wcale nie, uruchomić swoje ciało w każdym razie nie jest to: złe dla zdrowia i życia osobistego nie doda do profesjonalistów. Prawdopodobnie trzeba wypracować dla siebie jakieś poglądy, lub, jeśli chcesz, zasady. Aby to zrobić, trzeba zrozumieć, co naprawdę boli sylwetkę. Można nawet powiedzieć, że jak schudnąć frazy kluczowe tutaj.

O wiele ważniejsze jest zrozumienie, co się robi i dlaczego. Innymi słowy, jeśli jesteś świadomy podejście do każdego z jej działania, wynik byłby odpowiedni.

Znany wyraz "Jesteśmy tym, co jemy"Przy okazji bardzo dokładnie wyraża jeden z powodów nadmiar waga. Jeśli codziennie jeść pączki, smażone tłuste mięso, bardzo lubią słodycze, co chcesz, twoje ciało staje się pewnego materiału budowlanego, a zatem opiera się na fakcie, że został dany.

Innym ważnym punktem: musimy zrozumieć, że prawa fizyki, że część energii idzie do aktywności fizycznej (tu mamy na myśli, jak poruszać w ciągu dnia). Tutaj masz prostych działań arytmetycznych: jak wiele kalorii dni masz i ile wydać. Zużycie minus dochodowy – reszta pozostaje w rezerwie w organizmie. Tu i ocenić, jak spędzasz wszystko poprawnie odbierane z jedzeniem.

Bardzo stosowne tutaj przypomnieć inną słynną maksymę: " w ruchu – życia", Jeśli świadomym podejściu do kwestii tworzenia idealny kształt dla Ciebie, na pewno trzeba wziąć pod uwagę aktywność fizyczną. Z takim podejściem, wspinać się po schodach na podłodze nie będzie obciążeniem, ale radość.

Spacer do pracy iz powrotem – daje więcej pewności siebie w tym, że miesiąc lub dwa będzie figury poprzednie funkcje i znów stać się elastyczne pośladki. Tutaj masz wolne sprawności.

Trzecim ważnym punktem. Jeśli masz naturalną tendencję do tycia, to na pewno trzeba zrozumieć, że kwestia jak schudnąć trzeba będzie okresowo powracać jak. Więc nie ma sposobu, aby pić tyłek pigułka ukolchik ale – wszystko zapomniał o problemie na zawsze.

Musimy pracować nad sobą nieustannie. Przy okazji, jeśli zdefiniujesz sobie podstawowe zasady w podejściu do spożycia żywności, a następnie w czasie ci staną się normą "nie jeść w nocy"A nie przejadać w ciągu dnia, kiedy ciało jest "Wnioski"I nie z bezwładności, i zrozumieć, że jabłka i inne apelsinchik smaczne owoce są istotne dla uzyskania wysokiej cery. I nie jest to ograniczenie, i zdać sobie sprawę z tego korzyści. Nawiasem mówiąc, to jest bardzo ważne.

Ponieważ, jak wiadomo, zakazany owoc – słodkie. Dlatego też, mimo wszystko diety ciężar wraca do normy. Ale poza tym, tak długo zatrzymać, ograniczaj się, przymykają oko na wewnętrzne potrzeby.

Ludzki umysł jest tak skonstruowany: to, co staramy się nie zwracać uwagę, a następnie, w rzeczywistości, w pierwszej kolejności i wspina się w umyśle.

Tulpa

Teraz kolejny ważny tajemnica jak osiągnąć szczupłą sylwetkę. Zawsze reprezentuje siebie za to, co chcesz być. Myśl jest materiał (ten temat jest omawiany w snach Sekcja powietrza).

Twoje ciało reaguje na myśli. Jak tylko pamiętam siebie szczupła, piękne ciało natychmiast zaczyna reagować na tym zdjęciu. Przez takie magiczne pomysły można "pleśń" Sam ponownie. I w pewnym momencie w lustro, aby zobaczyć żądaną sylwetkę.

Nie rozstać się z marzeniem obraz i stanie się rzeczywistością.

Fałsz instalacji

Niektóre kobiety obwiniają swoich mężów, że podobno wierzą ich pełna. Wyniki ankiety wśród mężczyzn wykazało, że tylko cytował swoje żony. Kiedy moja żona powiedziała mężowi co dzień "Jestem tłuszczu – tak?" lub "Myślisz, że jestem gruba!"Druga połowa nie ma nic wspólnego, ale po prostu ten fakt. I żony tych ludzi nawet nie podejrzewają, że powtarzanie zwrotów wymienionych w tym fakcie przekonać nie tylko żonę, ale aktywnie zabił tych informacji jest również w podświadomości.

I że zatonął w podświadomości – trudno jest wykorzenić.

Zrównoważona dieta

Błędem byłoby zignorować temat zrównoważonej diety. To jest, oczywiście, ma do czynienia z na utratę wagi. Niestety, wiele oznaczać dobrych diet żywieniowych, ograniczenia spożycia produktów, w szczególności z uwzględnieniem racjonalnego i oddzielne posiłki. Fakt, że podział żywności ponownie narusza ich preferencje smakowe (i konsekwencje zakazów wszelkie mówiliśmy).

Ekstremalne nawyki żywieniowe są dobre dla osób z chorobami przewlekłymi. Osoba mniej zdrowe trzeba użyć (ale nie nadużywać) żadnych produktów. Organizm jest żywy i zawsze potrzebują różnych minerałów do podtrzymania życia.

Tak więc, jeśli jesteś z przyczyn odstąpić od spożywania białka zwierzęcego (tj przypadający się za wegetarian), ciało będzie faktycznie otrzymują mniej cenny materiał budulcowy dla komórek.

Wartość Rady Niezależnych Ekspertów

Wybór ścieżki do szczupłej sylwetki, pożądane jest, aby rozważyć wszystkie za i minucy i zatrzymać w najlepszej opcji. Jeśli zdecydujesz się używać narkotyków do utraty wagi, należy zacząć, że nie będą szkodliwe dla zdrowia (informacje na ten temat z lekarzem lub dietetykiem). Nie jest tajemnicą, że kobiety pragną schudnąć, zawsze gotów zrobić dobry biznes.

Choć kwestia skuteczności i bezpieczeństwa leków nie zawsze jest jasne.

I w końcu. Kochaj siebie, słuchać potrzeb i reakcji organizmu do tych lub innych metod. W końcu, twoja sylwetka – wynika z pracy na własne oczy lub, przeciwnie, bezczynności.

Wszystko w Twoich rękach!

Share →