Jak schudnąć - właściwie i bezpiecznie

Jak schudnąć – właściwie i bezpiecznie

W walce z nadwagą, wiele spędzić długie godziny w siłowni z małym lub bez skutku. Faktycznie jednak, Bardzo łatwo schudnąć – My po prostu wiemy, jakie procesy w organizmie, powodując zmniejszenie rezerw tłuszczu.

Aby dowiedzieć się, jak schudnąć prawidłowo, mówi Alex Korochkin, pracownik naukowy Zakład fizykoterapii i medycyny sportowej SMU.

Co to jest utrata masy ciała?

Obecnie dieta dla wielu – to Spadek ciała. Oznacza to, że masa tłuszczu powinna być zmniejszona, a ilość tkanki mięśniowej – nie wzrasta, lecz nie zmniejsza się. Po utracie wagi z powodu tkanki mięśniowej – najczęściej dietetyków błąd.

Strona główna Fitness

Nie ma możliwości, aby iść na siłownię? Dowiedz się kategorię „Getting Started” i „Zamiast siłowni” w „ruchu”. Dowiesz się, jak wykonywać ćwiczenia, utrzymywać puls, rozgrzać i rozciągnąć.

A nasz Oczywiście siłownia wideo pomoże utrzymać dobrą formę – i za pomocą różnych urządzeń, a bez niego. Stale aktualizowana baza lekcje video, więc regularnie zaglądać.

„To nie nazywa się utrata masy ciała i zmęczenie, — Korochkin zawiadomieniami. — Oczywiście, długoterminowa schudnąć niektórych mięśni wciąż iść, ale należy starać się stracić głównie tłuszczu. „

Dlaczego ważne jest, aby wiedzieć, co się dzieje?

Prawidłowo wybrać rodzaj i czas trwania obciążenia może być, jeśli rozumiesz co występują procesy w organizmie podczas wysiłku.

„Jeśli człowiek nie osiągnąć cel szkolenia, — Korochkin mówi, — Pragnienie, by z nim jest bardzo szybki. Zwłaszcza, jeśli nie rozumiesz, dlaczego nie dostać. „

Ponadto znajomość procesów pomoże uchronić się od szkolenia pod okiem instruktorów, niewykwalifikowane mogących zaszkodzić.

„Zalecenia te są ogólne, — przypomina Korochkin, — dlatego, aby prawidłowo się indywidualny plan szkolenia. trzeba zdać test kondycji i skonsultować się z lekarzem sportowym. „

Co szkolenia?

Jak masy mięśniowej

Share →