Jak schudnąć

Jak schudnąć

Według statystyk, nadwaga jest nawiedzany przez każdą inną kobietą. Dietetycy roku opracować setki diet, a trenerzy nowe sposoby "odjechać" tłuszczu. Ale zdarza się, że ani diety, ani ćwiczeń sportowych nie pomagają.

Aby zwalczyć ten problem, trzeba przynajmniej wiedzieć przyczynę jego wystąpienia.

Tymczasem sprawcą nadwagi często banalne przejadanie się.

Przyczyny nadwagi jest więcej niż wystarczająco. A jeśli niektóre — tylko wynikiem złych stylu życia, innymi — o wiele bardziej poważne.

Hormonalna tle. Złogi tłuszczu mogą kumulować się w organizmie z powodu hormonów tle. Na przykład, zaburzenia tarczycy całkowicie w stanie w krótkim czasie "dodatek na" Kobieta nie jest jeden kilogram.

Organ ten ma bezpośredni wpływ na metabolizm organizmu. W przypadku niewystarczającego wytwarzania hormonu tarczycy nie w łańcuchu "wpływy — Zużycie energii", W rezultacie, nawet małe porcje jedzenia może "rozstrzygać" w obszarach problemowych. Nawiasem mówiąc apetyt w chorobach tarczycy i zmniejsza funtów — rosną.

Stres. Często ludzie tyją, bo z doświadczenia. Na przykład, aby w jakiś sposób stłumić niezadowolenie, że nie odnoszą się do psychologa, i lodówkę.

Z biegiem czasu zwyczaj staje się przewlekłe i nie zauważyć, jak zmienia się żarłoków. Ciekawostka: za dużo ciężar odpowiedzialności jest również w stanie dać osobie dodatkowych kilogramów.

Problemy ginekologiczne. Endometrioza — choroby związane ze wzrostem endometrium (warstwa wykładziny macicy), lecz jest odbijane w postaci żeńskiej. Nawiasem mówiąc, jednym z objawów choroby — postacią w formie jabłkowego (całkowitej zawartości tłuszczu gromadzi się w jamie brzusznej).

Brak ruchu. Jednym z powodów, dla obecnego trendu do wyprofilowana — siedzący tryb życia. Dziś nie jest to konieczne do pokonania kilometrów na piechotę dostać się do pracy, a my szczęście w windzie z apartamentami.

W związku z tym, że przychodzące nie są spożywane kalorie i zdeponowane w "kosze",

Dziedziczność. Tendencję do przybierania na wadze może być dziedziczona. Co ciekawe, nie tylko genetycznie dziedziczone gęste ciało, ale także kulinarne nawyki.

Niewłaściwa dieta. Duża liczba barów szybkiej obsługi i dań gotowych — plagą współczesnego człowieka. Wielu ekspertów uważa, że ​​jest to moc — Główną przyczyną nadwagi.

Transgeniczne tłuszcze, konserwanty, aromaty wywołać choroby przemiany materii i pobudzają apetyt.

Zdrowe odżywianie

Istnieje kilka zasad zdrowego odżywiania, który będzie nie tylko schudnąć, ale także poprawić swój stan zdrowia.

• Ogranicz spożycie węglowodanów prostych. Substancje te są ukryte w ziemniaki, słodkie wody gazowanej, cukru, wafle, ciastka, biały i czekolady mlecznej, biały chleb. Węglowodany proste są szybko trawione i złożone "w sklepie",

Jeśli odmówisz słodycze nie powiedzie się, spróbuj przynajmniej częściowo zastąpić je z suszonych owoców.

• Idź do prostego jedzenia, gdyż każdy "chemia" jako środki konserwujące, barwniki, emulgatory i stabilizatory hamuje metabolizm i promuje akumulację tłuszczu. Dlatego też, jeśli decydują się na zdrową dietę, zrezygnować z konserwy ryby wędzone, orzechy w słoikach, chipsy, soki.

• Zmiana diety: wyeliminowanie ogromne przerwy między posiłkami. Wskazane jest, aby jeść co 2-3 godziny, lub uzyskany z kalorii żywności są wydawane w celu uzupełnienia rezerw energetycznych i tłuszczu depozytów. • Pij dużo płynów! Po wypiciu na czczo szklankę ciepłej wody z kilkoma kroplami soku z cytryny może ograniczyć głód. Eksperci doradzają, aby pić 2 litry płynów dziennie.

To mogą być filtrowane przegotowanej wody, soku, biodra rosół, zielona herbata. Jeśli zdecydujesz soku, to lepiej dać pierwszeństwo świeżo wyciskane soki, a nie sklepów, które są pełne cukru i aromatów.

Jak nauczyć się jeść mniej

Ciekawą obserwacją naukowców odbyła kanadyjskich. Podzielono kobiety na dwie grupy, a nie jeden się w całkowitej izolacji, a inne — pod spojrzeniem mężczyzn. Wynik najśmielsze oczekiwania. Osoby, które jedzą w obecności innych, zużywają znacznie mniej kalorii (około 450 w jednym posiedzeniu) oraz wybrane fragmenty mniejsze, natomiast "pojedynczy" sotrapeznitsy "zjadł" co najmniej 600 kalorii i nakazał obfitych posiłków.

Więc staram się nie jeść samotnie, zwłaszcza w przed telewizorem lub połknąć dwa razy!

Innym sposobem zmniejszenia część — wybrać odpowiednie tablice kolorów. Z rysunkiem "niebezpieczny" pastelowe (niebieski, różowy) i jasne kolory (czerwony, pomarańczowy), które pobudzają apetyt. Jeśli chcesz jeść mniej, lub użyć białe talerze, lub białe z wzorem zimnych odcieniach.

Share →