Jak się nie pocić

Jak się nie pocić

O jak się nie pocić absolutnie nikt nie powie, wszyscy wiemy, że pocenie się jest ważną częścią normalnego funkcjonowania organizmu. Ale nadal zmniejszyć ilość płynu wydany przez gruczoły potowe, a może w tym artykule wyjaśniamy, jak. Przecież wiele osób cierpi z powodu tego problemu, nieśmiały, ukrywając swoje ręce, stopy i pachy od wścibskich oczu, nie wiedząc, że jest patologia rozwiązanie nadmiernej potliwości.

spocone ręce

Jak zawsze w takich przypadkach, Klub strona kak rozważyć powyższe cele na różne sposoby. Na początku rozmowy o tym, co jest normą, ile potu jest produkowana i pojutrze nie jest konieczne na alarm. W drugiej części rozważymy patologię jako nadmierne pocenie się, co powoduje ludzi do pisania wiadomości na forach spoconych stóp, które nawet nie wiedząc, że jest to poważna choroba, czasem wymaga zabiegu chirurgicznego.

Możemy również doradzić inną historię funkcji na naszej stronie, nazwany tak nie rumienić. Problemy wspólne.

Dobrze, zacznij od fizjologii, bo bez podstawowej wiedzy normalnego funkcjonowania naszego organizmu nie da się zrozumieć, dlaczego spocone dłonie i jak z tym walczyć. Na pewno zauważyłeś, że im więcej potu pod pachami, pachwiny, a czasem z powrotem. To właśnie w tych obszarach ciała jest tylko apokrynowy gruczoły, które są odpowiedzialne za zapewnienie przejrzysty, wodnisty śluz, to nazwie.

Nie panikuj, pocenie się pod pachami zapytać, co zrobić, trzeba najpierw zrozumieć, dlaczego produkcję potu. Produkowane i wydzielane na zewnątrz niej, w celu regulowania temperatury ciała, aby zapobiec przegrzaniu. Jeśli wszystko zatykają gruczoły potowe, osoba umrze bardzo szybko, na pewno wiesz, że jeden bardzo pouczającą historię o chłopcu i farby.

Wiele osób uważa, że ​​mówią, pocę się mocno, nie wiedząc, że w normalnym stanie nasz organizm jest w stanie przeznaczyć do 1 litra potu dziennie. To jest normalne, a także zmniejszyć pobudza temperatury, aktywuje metabolizm, pomagając nawet dowiedzieć się, jak nie dać się upić. odtruwa swoje ciało. Tylko pot zawiera specjalne substancje, które są w stanie przyciągnąć osoby płci przeciwnej. Ci, którzy myślą o tym, jak się pocić mniej, powinny mieć świadomość, że pula jest również rodzaj smarowania, tarcie przyczynia się do gładkich części naszego ciała razem.

Ogólnie rzecz biorąc, zastosowanie jest oczywiste.

Inną rzeczą jest to, że wiele napisać, że pocę się w moim śnie, zanim arkusz jest mokry, mimo że nie był gorący, ani nic złego nie marzy. Tutaj należy skonsultować się z lekarzem i spróbować ustalić przyczynę tego nieuzasadnionego pocenie. Oprócz ciepła, stres, gorące jedzenie, ćwiczenia, słabej wentylacji, wysokiej wilgotności, niektóre silnych przeżyć emocjonalnych, a nawet poważne choroby może wywołać poważne pocenie.

Jeśli, na przykład, przeczytaj jak wybrać arbuza i zjadł go, przydział wody będą także wzmocnione.

Jeśli dręczy pytanie, dlaczego pot stóp, warto pomyśleć o średniej nadpotliwości, pocimy gdy nogi i inne części ciała w wyniku hormonalnej tle, cukrzycę, gruźlicę, zakażenia, nowotwory, i tak dalej. Do leczenia choroby podstawowej i objaw taki jak nadpotliwości przejść się. Podstawowym nadmierne pocenie się, w przeciwieństwie do wtórnego ma widocznej przyczyny, i ze względu na jego własnym.

Trudność polega na tym, że nie ma żadnych metod ilościowych dla określenia nadpotliwości. To wszystko sprowadza się do skargi. Nikt nie będzie zbierać się pocisz, dając pewne obciążenie, lub zapewniają, że poty głowy w ciągu dnia.

Rozpoznanie opiera się na zapach ciała, że ​​Twoje dolegliwości potu uniemożliwia Ci żyć i komunikować się z ludźmi, jak również na podstawie plam potu na ubraniach. Jeśli zapalenie skóry i otarcia w fałdach, jest również dobre dla diagnozy.

To nie jest dobre, ponieważ wszelkie szczególnie narażone dziewczyna, uwielbia ciasny strój, może przyjść do lekarza i zapytać, jak się nie pocą. Chociaż faktycznie, na płaszczyźnie fizjologicznej, to jest w porządku. Ale pragnienie pacjenta a prawo mówi, że jeśli osoba, pod pachami pot wiele do zrobienia, że ​​należy mu pomógł, jakby diagnoza nie jest brzmiało.

 • Teraz, o tym, jak radzić sobie z poceniem się. Opisać sposób my, od najprostszych i najmniej skuteczne w najtrudniejszych i skuteczne. Pierwszym i najbardziej oczywistym rada – często myć i wziąć prysznic. Spocone ręce co robić – często umyć i wysuszyć, może to nie zmniejszy potliwość, ale zapach będzie mniej.

  Fakt, że nie poci się i zapach, a jeśli zapachy i zaczął rozwijać mikroorganizmy w kanałach gruczołów potowych w skórze. Rzadziej myć, tym więcej mikroorganizmów, gorzej odpływ potu i na pytanie, dlaczego pot pod pachami jest bardziej ostra. Ogólnie rzecz biorąc, należy przemyć dwukrotnie lub nawet dni.

 • Oczywiście, konieczne jest, aby nosić wygodne i odpowiednie ubranie pogody. Jeśli lato – luźne bluzki z tkanin naturalnych, jeśli zimie, nowoczesnej, zaawansowanej płaszcz oddychającego materiału.

  Jeśli pytanie jest pocenie się w nocy, co robić, a następnie otworzyć okno, wyciągnąć piżamę delikatnych materiałów i wykorzystywać dobre pościel.

 • Każdy, kto nie wie, co zrobić, gdy się pocisz ciężko, należy zwrócić uwagę na roślinność w pachami. Regularne golenie obszar ten będzie nie tylko zapobiec nadmiernemu osuszanie, zmniejsza także ilość zarazków pomnożyć na skórze. Tak więc, aby odpowiedzieć na pytanie, co zrobić, aby nie potu może być jedno słowo – często golić.
 • Po przejściu przez wszystkie etapy i przestrzegania wszystkich zasad higieny, nie można dowiedzieć się, jak zatrzymać pocenie się i włączyć się w oczy w kierunku kosmetyków. Jest to prawidłowe i dość nowoczesny, ale trzeba być ostrożnym. Istnieje dezodoranty, które nie pomagają zatrzymać pocenie się, ale tylko maskować nieprzyjemny zapach. I są antyperspiranty, że „zatkać” przewodach gruczołów potowych i pot płynący mniej.

  Dobrym sposobem, aby poradzić sobie z tym nieprzyjemnym zjawiskiem dla niektórych, ale nie nadużywać go.

  Ponieważ aluminium i cynku, które są zawarte w środkach przeciwpotowych są szkodliwe dla organizmu i trzeba umyć tych materiałów pachami kilka godzin po nałożeniu. Jak się nie pocić pod pachami antyperspiranty są odpowiedzialne, ciało będzie jeszcze znaleźć gdzie się wycofać nadmiar wilgoci, a jeśli pod ręką będzie suche, wilgoć będzie pleców lub klatki piersiowej. Natura nie można oszukać.

 • Płynne przejście do patologicznej potliwości, bo to ludzie z chorobą, należy regularnie przyjmować różne tace, aby poradzić sobie z tym, jak się nie pocić całego ciała lub jego części. Brodziki wykonane są z substancji naturalnych, buliony i ziół. Teraz powiemy i opisać najbardziej popularnych środków ludowej spocone pachy.

  Mimo, że prawie wszyscy w usta półek kory dębu, oznacza to zbyt agresywne. Lepiej używać słomy lub skórki bakłażana. Jeśli masz spocone dłonie, należy podjąć kilka bakłażany, obrać, skórka drobno posiekać, zagotować i odstawić do ostygnięcia infuzji.

  Następnie zanurzyć ręce w bulionie przez piętnaście minut i powtórzyć procedurę codziennie przez dziesięć dni lub dwa tygodnie.

  Jeśli nie wiesz, co zrobić, aby nie pocić, radzimy zaopatrzyć się w słomy zbóż i umieścić go w skarpetkach. Następnie utopił w tych skarpetkach czyste nogi i pozostał tam przez całą noc. Zmień słomy codziennie i dobrze spać przez dwa tygodnie.

  Opalanie i ściągające w słomy wąskich przewodach gruczołów potowych i dlaczego osoba poty przestaniesz myśleć.

 • W przypadkach, gdy nic nie pomaga, dezodoranty, kąpieli i innych ludowych środki nie pomagają, warto zwrócić się do medycyny tradycyjnej. Po tym wszystkim, ona po prostu ma coś do zaoferowania pacjentom nadmierne pocenie się i pomóc im odpowiedzieć na pytanie, dlaczego pocę. Początkowo lekarze oferują ci drinka Formagel. Substancja, która blokuje aktywność gruczołów potowych.

  Bloki nie na długo, 8 – 10 dni roboczych.

  Wtedy człowiek z pierwotnej nadpotliwości pach może zaoferować pod wpływem narkotyków boteksa. Blokuje impulsy nerwowe, które są wysyłane do żelaza i najbliższych sześciu miesięcy (a czasem pół roku) dbają o potu pod pachami, dlaczego wiele męczyć się zatrzymać. Sam proces nie jest skomplikowany administracji i stosunkowo bezboleśnie.

  Na początku zaplamione miejsce gdzie gruczoły apokrynowych dobiegła końca, po czym wprowadza się cienkie igły leku. To odnosi się do wprowadzenia kilku godzin, a pacjenci znoszą to dobrze. Wprowadza się tylko pod pachami, więc z pytaniami dłonie pocą, co zrobić, można naprawić boteksa problemu, lekarz nie przeszkadzało.

 • Cóż, najbardziej radykalna metoda może być wywołana endoskopowe sympatektomia. Dzieje się tak ponieważ duże nacięcia nie jest usuwany zwoje związane unerwienia potowych pachy. Ponownie, jeśli ręce pocimy, to metoda ta nie zapisać, można wpływać na unerwienie więcej.

  W przypadkach, gdy dłonie mocno pocić, medycyna konwencjonalna oferuje kurs dziesięciodniowe yonoforeza przekazać.

  Mam nadzieję, że artykuł był dla Ciebie przydatne, a nauczysz się czegoś nowego na temat, jak zatrzymać pocenie. Problem jest bardzo poważny, który zapobiega wielu ludzi żyje. Starają mniej komunikować się z kolegami, znaleźć pracę, która wymaga samotności i unika kontaktu.

  Nie muszą być zamknięte w sobie, to lepiej szukać sposobów rozwiązania problemu. Niech was Bóg błogosławi. Oto kilka stron, które mogą być przydatne dla Ciebie

 • Share →