Jak splot zwierzęta zroszony (pająk i Żaba).

Jak splot zwierzęta zroszony (pająk i Żaba).

W tym artykule powiem wam, a co najważniejsze pokazać, jak splot dwóch zwierząt, Pająk i żaba .

Pomarańczowy Pająk tkania dużych i małych koralików.

Nie każdy wie, jak splot zwierząt koralikami. To może się nauczyć na przykładzie pająka. Jasny pomarańczowy pająk może być wspaniałą ozdobą i zawiesina do pęku kluczy.

Aby to uczynić rzemiosła własnymi rękami, musimy:

Jedna wielkość ziarna od 0,7 mm do głowy;

Metalowy pręt na ciało i głowę do montażu;

Białe nieprzezroczyste koraliki szklane;

Kule pomarańczowe;

Szczypce i cięcia drutu;

Drut 0,3 mm;

Tak więc, zaczynamy powiedzieć, jak splot koralikami zwierząt, w szczególności pająka.

1. Na metalowym prętem trzeba koralików ciąg do głowy i ciała. Po tym końcem drążka musi być zabezpieczony za pomocą pary szczypiec.

2. Po obrazu należy wziąć drut i dołączyć go do ramy naszego pająka. Jeden koniec będzie bardziej krótki, około 4 cm.

3. Następnie, bardziej wydłużony koniec naszej drutu nawleczone koraliki należy skręcić 4 pomarańczowe kulki i 4 Bugle. Pozostający koniec drutu zostanie sięgają przez te same kulki.

4. Z drugiej strony pająka musimy zrobić dokładnie taką samą nogę.

5. Następnie plotkować w podobny sposób nawet 6 nóg.

6. Potem koniecznie przenieść się do końca drutu się na szyi i zroszony pająka Mówiąc dodatkowe 2 Beady pomarańczowo. Z tych perełek można zamknąć szew drutu. Pozostaje tylko obniżyć drutu dół i go naprawić.

Dodatkowe końce powinny być cięte.

Nasz pająk gotowy. Jak się okazało, tkania koralikami zwierząt nie jest łatwe.

Weave oryginalny żabę.

Ta żaba jest przeznaczony dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, jak splot koralikami zwierząt, a także zrobić żaby z papieru.

To może być wielki pamiątkę lub prezent dla przyjaciół, jak i tkane koralikami, wygląda dobrze.

Wyplatania żaby, musimy koraliki melenky i drutu. U podstaw tego produktu jest równoległa technika tkania. Przed rozpoczęciem plecionki, trzeba zwrócić uwagę na co daje schemat.

Na niej można zobaczyć liczbę wymaganych dla paciorki z pamiątkami i koloru.

1. Weave trzeba zacząć od ogona żaby. Nawlekania koralików na drut 2, a następnie wysłać je do środka i ogony są skrzyżowane przewody na drugim miejscu w paciorki wierszy.

2. Następnie należy ciąg na każdym z ich ogony dokładnie cztery drutu koraliki zelёnenkogo kolor. Po drugi segment odbędzie nagi drut i to po prostu delikatnie nawlekania kulek 6 zielony, żółty 9 i 6 na zielono.

3. Jak pokazano na fotografiach, dwa przewody są połączone ze sobą podczas przechodzenia ogony 3 kulek.

4. Teraz zaczynają delikatnie kształt następny, drugi rząd tkactwa. Wymaga to równoległy splot proplesti zielone kulki 9 na tylnej ogona bocznym.

5. Że byliśmy tam kilka żab. Następnie należy zwrócić produkt do niego twarzą, koraliki żółte kształty brzuch naszą żabę. Zacząć tkać stopę.

6. W tym celu musimy wybrać przewód 14 i 1 zielone kulki żółte zrobić, to zupełnie przegap drut przez ostatnie 3 zielonych kulek, unikając żółty koralik. Dostajemy pierwszy palec stopy. Podobnie, drugi splot, ale nie bierze 3 i 4 zielone kulki.

7. Trzeci splot również z 3 paciorki zielony palec stopy.

8. Podsumowując, wszystko, czego potrzebujesz, aby powrócić drut, przekazać go przez wszystkie 11 kulek żabie udka i 3 zielone kulki na brzuchu.

9. Podobnie, splot aba drugiego ramienia po drugiej stronie.

10. Potem nadal splot splot równoległy brzuch żaba z żółtymi koralikami 9.

11. Po tym, musimy splot boczne rzędy kulek dokładnie sześć zielonych.

12. W związku z tym, splot kolejne 5 wierszy, a następnie rozpocznie się formowanie języka żaby, a sznurka zgrubienie drutu 1 zielony i 11 czerwone korale.

13. Tworząc pętlę nawleczone na drut kolejny czerwony i zielony koralik.

14. Jest to konieczne, aby utworzyć wiele równoległych tkanin. Podobnie jak z powrotem, w pełni tworząc dwie przednie nogi naszych perełek żab z rąk.

15. Ale już po będzie w pełni przygotowany do serii naszych produktów, możemy wpleść do 8, odejmując koraliki przewidzianych programem. Następnie rozpocznie pełną obsługę na oczach żaby.

16. Aby to zrobić, nawleczone na kulki drutu 1, a następnie 1 1 cekinów perełek i czarny. Zakotwiczenie cekinów, drut z powrotem do otworu, unikając czarny koralik. Następnie nawleczone koraliki 6 bardziej zielony i pierwszy powrót drutu, zanim nawleczone cekinów zielony koralik i ostatni z sześciu.

17. Następnie, wysłać koniec głównego przewodu na drugiej parze przeciwległych kulek.

18. Zakotwiczenie drutu, odciąć cały nadmiar od końca drutu i jego ukrycia. Nasza żaba jest gotowy, jest splot zwierząt koralikami nie wpływają skomplikowany.

To lekcja zakończeniu tkania zwierząt koralikami. po prostu dowiedzieć się, jak zrobić motyla Oferta koralikami. A jeśli jesteś fanem linkę, skontaktuj się ze mną, będę często publikują artykuły w tej sekcji.

Share →