Jak squat

Jak squat

Wysłany Siwiec Sergey Mieszczący 07.02.2012

Squat to popularne i bardzo przydatne ćwiczenie. Niestety, w świecie sprawności chodzenia wiele „niepoprawnych pogłosek” o squat.

Jakie głębokości może kucać

Często mówi się, że można tylko squat „paralelli”, który jest, aż uda spada do pozycji poziomej (równoległej do podłogi), ktoś powiedział, że trzeba kucać do kąta 90 stopni w kolanach …

W uzasadnieniu zaczyna się bać – jeśli squat niższa, obrażenia kolana!

Właściwie jest to błędne przekonanie.

Maksymalna amplituda wspólnej pracy jest ruch naturalny i bezpieczny.

Rozbiórki stworzone przez naturę jest do poruszania się, a jeśli połączenie jest naturalne, wolne zakres ruchu, może to być łatwe w użyciu, i za to, że istnieje.

Jest to pełny zakres ruchu i minimalizują wypracowane mięśnie lepiej.

Aby zobaczyć przykład zwykłe przysiady, squat wyglądają jak podnoszenie ciężarów. Podnoszenie ciężarów to sport, który ponad sto lat. To jest oficjalna sportem olimpijskim.

Całe instytucje sportowe, wielu naukowców w dziedzinie medycyny i sportu dla stu lat prowadzi badania i prowadzenie badań naukowych dla rozwoju sportu.

Przysiady w podnoszeniu ciężarów jest jednym z głównych ćwiczeń trenujących sportowców.

Waga ciężka przykucnąć zawsze głęboko nazywają go „squat booty na podłodze.”

O wszelkich podobieństw nie powodu, a nawet stopni w kolanach po prostu nie mierzyć do końca przysiadzie i wstać i zrobić to na sto lat, osiągając doskonałe wyniki!

W tym samym czasie, jest dobrze rozwinięta gigantów dużej masy i siły mięśni nóg.

Skąd przysiady równoległe

Jest jeszcze inny rodzaj sportów siłowych – trójbój siłowy. Jest to stosunkowo młode, ale ciekawe sportu. Sportowcy rywalizować, podnosząc poprzeczkę w trzech ćwiczeń: przysiady, wyciskaniu i martwym.

Aby ocenić przysiady, potrzebujemy zasady jak głęboko trzeba usiąść?

Jeśli po prostu powiedzieć, że trzeba kucać tak głęboko, jak to możliwe, że różni ludzie mogą mieć różne przysiady głębokości. Kto będzie usiąść i powiedzieć, 10 cali – to jest moja maksymalna.

Dlatego też, gdy wynalezienie zasady trójboju siłowym, zdecydowaliśmy, że sportowiec wykonywania przysiadów, powinna spaść do lub poniżej równolegle.

Jeżeli zasady pozwalają siedzieć tylko równolegle, dlatego przykucnąć poniżej, to skomplikowane. W związku z tym, trójbój siłowy squat własną technikę – sportowcy uczą się równolegle przysiad tylko.

W rzeczywistości okazuje się, że pełnią one częściowe przysiady, ale jest cechą sportu, ale mogą zrobić większej gramaturze.

Jeśli zawodnik bierze ciężar, z którym czai się tylko do i równolegle z tej samej wadze będzie próbował usiąść głęboko, że nie może wstać i sobie krzywdę, bo masy pełnych przysiadów zbędnych.

Stąd i udał się do ludzi tego mitu, że tylko trzeba kucać paralele i głębokie przysiady szkodliwe. Ktoś słyszał, nie zorientowali się, dlaczego, a następnie na podstawie złamanego telefon …

W rzeczywistości, głębokie przysiady użyteczne i przysiady równoległe to jest po prostu cechą sportu zwanego trójbój siłowy.

Istnieje anegdota o tym, jak pogłoski zniekształcenia informacji … bardzo podobny do prawdy

Puszkin, gdy szedł ulicą, obok młoda dziewczyna potknął się i upadł, pomógł jej się i zaproponował, że zabierze go do domu karetki …

Słysząc pierwsze – wiesz, Puszkina znaleźli nowy sposób, aby zapoznać się z dziewczynami …

Druga rozprawa – Puszkin uderzył obcego tak, że upadła, a potem porwał ją …

Plotka trzecia – Puszkin był szalony … uruchomiony w dół ulicy i uderzył wszystkie osoby …

Dziewięćdziesiąt dziewiąte plotka – Gogol siedzi na dachu i kakao …

Innym mitem RUCHU kolana przed

Mówi się, że podczas przysiadu kolana, do przodu, nie powinny wykraczać poza linię palców. Ten popularny mit, z tej samej serii.

Jest taka technika przysiady szeroki rozstaw kół z „miednica”, gdy obniża się podaje daleko.

Technika ta jest stosowana przez niektórych sportowców w trójboju siłowym, i jako takie dziewczyny przysiady używać do wysyłania obciążenie więcej mięśni pośladkowych.

W takiej sytuacji, bardzo małe kolana do przodu i piszczeli pozostaje w pozycji prawie pionowej.

Jeśli umieścisz nogi o rozstawionymi na szerokość barków i utrzymać miednicę dół, ja to nazywam „klasyczne przysiadów”, kolana może przyjść do linii palców do przodu, i nie może się wydostać … Wszystko zależy od indywidualnych cech anatomicznych osoby, proporcje kości udowej i piszczeli, długość stopy na wzrost i tak dalej. Jeśli kolana przedstawienia nieco ponad opuszkach palców linii, to jest w porządku, i niezwykłe w tym, najważniejsze jest to, aby nie oderwać pięty od podłogi i nie garb się.

Powiedziałem dotyczy osób zdrowych.

Jeśli masz wspólne obrażenia lub brak elastyczności, może być konieczne, aby tymczasowo ograniczyć głębokość przysiadu lub zastąpić je innym ćwiczeniu.

DLACZEGO przypadek obrażeń podczas przysiadu

1. Urazy stawów i więzadeł często występują z użycia chemikaliów.

2. W przypadku wykonywania przysiadów krzywe, rozdarty pięty od podłogi, wiele garbić.

3. Gdy złe treningu.

4. Jeżeli osoba jest w pośpiechu i zabiera zbyt duży dla niego ciężarem.

PODSUMOWANIE – urazy stało z „głupoty”, a nie z głębokich przysiadów, a nie na kolanach, które są poza palce.

Czytaj więcej w artykule «Przysiady korzyści lub szkody?»

Co należy zrobić, aby uniknąć obrażeń

1. Zawsze dobra rozgrzewka.

2. Weź odpowiednią wagę i zwiększyć obciążenie bardzo powoli.

3. Stań mocno na podłodze całą nogę i nie garb się.

4. Wzmocnienie mięśnie pleców i rozwoju elastycznych nogi.

Jeśli spełniają te warunki, to szkoda nie będzie.

Share →