Jak szybko rosną długie paznokcie?

Jak szybko rosną długie paznokcie?

10 marca 2014

„Jak szybko rosną paznokcie?” Problem z wielu współczesnych kobiet. Kobiety paznokcie – jeden z głównych przejawów naszej urody. Być może jest to część ciała, która pierwsza przyciąga wzrok przy spotkaniu.

Jak szybko rosną paznokcie

Zgadzam się, że to miłe, aby porozmawiać z kimś, kto ma pięknie wypielęgnowane paznokcie. I odwrotnie. Dlatego każda dziewczyna chce mieć piękne długie paznokcie. „Nie ma nic prostszego, można powiedzieć.” Tak, można przejść do dowolnego salonu piękności i budować piękne paznokcie, nail design, wybierając odpowiednie (o określonej długości, kształty, a nawet kolory).

Ale nie wszyscy mają czas i pieniądze, aby odwiedzić salony kosmetyczne. Zwłaszcza, że ​​korekta sztucznych paznokci powinny być wykonywane co 3 tygodnie.

To nie jest dla wszystkich. Ponadto budynek jest bardzo szkodliwe dla własnych paznokci. A jeśli zdecydujesz się usunąć naliczone paznokcie, masz dużo czasu, aby odzyskać swoją płytkę paznokcia.

Dlatego wielu z nas chce mieć silne i długie wypielęgnowane paznokcie. Więc co trzeba zrobić?

Oczywiście, nasze paznokcie potrzebują stałej opieki. Po rozpoczęciu zapomnieć o nich, natychmiast pomścić masz uszkodzenie, peeling płytkę paznokcia, itp Dlatego ważne jest, aby dbać o swoje paznokcie prawidłowo i regularnie.

Czy wiesz, jak szybko rosną paznokcie?

  Paznokcie rosną około 3 mm na miesiąc.

 • Paznokcie rosną szybciej latem niż zimą.
 • Paznokcie rosną w czasie ciąży szybko.
 • Jeśli z jakiegoś powodu stracił paznokci, odrasta nie wcześniej niż sześć miesięcy.
 • Środkowy palec paznokci rośnie szybciej paznokci na mały palec powoli.
 • Średni wzrost paznokci ludzkich wynosi między 0,5 a 1,2 mm w tygodniu.

  W tym przypadku, paznokcie rosną szybciej niż paznokcie.

 • Wraz z wiekiem paznokcie nie rosną tak szybko, szczególnie w obecności dowolnej choroby.
 • Paznokci dziecko ma grubość około 0,05 mm i bardzo miękkie. Grubość paznokci zdrowego dorosłego wynosi około 0,75 mm.
 • Składa się z płytki paznokciowej 100-150 leżą na siebie napalone płyt.

  Zapewne wiesz o tym, zwłaszcza jeśli miał walczyć z plikiem paznokci.

Wzrostu paznokci w domu

Każdy dziewczynka wybiera kształt gwoździa podpilivaya go. Niektórzy lubią nosić okrągłe paznokcie, którzy lubią plac, i kogoś, owalny. Niezależnie od formy do paznokci wybierzesz, ważne jest, aby pamiętać o jednej zasadzie: lepiej złożyć paznokcie, nie cięte. Tak rosną szybciej i wyglądają o wiele zdrowsze i piękniejsze. Jeśli są używane do cięcia skórki, zrób to, po zmiękczania go.

To wystarczy na parę rąk w ciepłej wodzie.

Karłowatość różnych czynników ołowiu paznokci. Może to być czynnik genetyczny, choroby lub urazu leku płytki paznokcia. Jeśli płytka paznokcia jest poważnie uszkodzony, może to prowadzić do zmian w rozwoju paznokci lub nawet powstrzymać ich rozwój.

Jak szybko rosną paznokcie w domu

Porady dla wzrostu paznokci

Gwoździe wykonać bardzo ważną funkcję w naszym organizmie. Chronią wrażliwe czubki palców rąk naszych. W związku z tym, że muszą znosić codziennie dużo stresu. Wielu producentów detergentów do mycia naczyń przekonać nas, że ich fundusze starannie dbać o naszych rękach.

Nie wierzcie w to! Mycia naczyń z rękawic.

Nasze paznokcie potrzebują wilgoci. Szczególnie zimoy.Poetomu regularnie wcierać olej (może być normalne witaminy) lub specjalny krem ​​do paznokci, i nie zapomnij o naskórka. Gdyż jeśli nie jest pęknięta, suche mogą utrudniać wzrostu paznokcia. A poza tym wygląda bardzo brzydki.

Regularnie złożyć paznokcie, nadając im taki sam kształt. W ten sposób można zapobiec uszkodzeniom i uszkodzenie paznokci.

Użyj paznokci. Jeśli nie lubisz kolorowe lakiery, lakiery, stosować przejrzyste, dobrze, czy to farby z kompleksem witamin. Tam, przy okazji, jest ustawiony.

Obejmujące lakier do paznokci, ich wzmocnienia i ochrony przed niepożądanym uszkodzeniem. Poza tym, lakierowane paznokcie wyglądają pięknie i zdrowo.

Nawilża ręce za każdym razem po umyciu naczyń lub pobraną w wannę (prysznic). Po zastosowaniu zmywacza do paznokci, umyć ręce, osuszyć i zwilżyć lekko. Zmywacz do paznokci polski jest bardzo suche na swoich paznokciach, więc dać paznokcie trochę odpocząć, a następnie zastosować lakier do paznokci.

Twoje paznokcie powie „dziękuję”!

Czy gryząc paznokcie! Postaraj się pozbyć tego bezużyteczne nawyków, jeśli masz. W przeciwnym razie, nigdy nie będzie w stanie pochwalić się długie wypielęgnowane paznokcie.

Przyspieszenie wzrostu paznokci

Ponieważ wzrost paznokci jest głównie uwarunkowana genetycznie, często nie mogą zrobić, aby znacznie przyspieszyć wzrost paznokci. Ma pozytywny wpływ, oczywiście, dobre jedzenie i dobrą opiekę swoich rękach, na przykład, regularny manicure i masaż paznokci z różnych olejów witaminowych. Procedury te również swoje skórki piękniejsza i bardziej elastyczna.

W niektórych przypadkach, przyczyniają się do wzrostu specjalnych narzędzi może Pielęgnacja paznokci (kremy, farby, itp).

Zdrowe paznokcie. Co jeść?

Nasze paznokcie są wykonane z keratyny (rodziny białek włóknistych). Jest zatem ważne, aby wzmacniać paznokcie jedzenia.

Dodanie do diety białka, wapnia, potrzebne do budowy zdrowych paznokci. Niezbędne dla kwasów tłuszczowych (wzrost paznokci oleju z ryb, olej lniany, olej z wiesiołka), ponieważ nawilża płytkę paznokcia, zwiększając elastyczność cienkie, łamliwe paznokcie. Jeśli chodzi o białko, można je znaleźć w różnego rodzaju tłuste ryby, olej roślinny, tłoczony na zimno, czerwone mięso, kurczak, orzechy i nasiona.

Jak przyspieszyć wzrost paznokci, używać witamin

1. Suplementy diety mogą być również przydatne, zwłaszcza jeśli jesteś wegetarianinem. Musisz suplementy wapnia, takie jak biotyna (B-kompleks) oraz witaminy C i E są również ważne, aby wiedzieć, że spożywanie nadmiernych alkohol, stres, siedzący tryb życia może przyczyniają się do złego wchłaniania białka i innych składników odżywczych, nawet jeśli są one obecne w wystarczającej ilości w diecie.

2. Utrzymywania równowagi wodnej w organizmie jest bardzo ważnym składnikiem zdrowych paznokci. Jeśli jesteś odwodniony od wewnątrz, będzie mieć wpływ na brak połysku włosy i paznokcie.

3. Witamina B5 zapobiega łamliwe paznokcie. Paznokcie stają się kruche i cienkie z niedoborem tej witaminy. Dobrym źródłem witaminy B5 jest pełnoziarniste, drożdże piwne, podroby, żółtka jaj, mleko, orzechy i rośliny strączkowe.

4. Niedobór cynku może prowadzić do białych plam na paznokciach, podobnych do następujących, które powstają w wyniku presji na paznokciach. Nasiona dyni, wołowina, wieprzowina, jagnięcina, produkty mleczne i jaja są dobrym źródłem cynku twardo. Brak żelaza w diecie może prowadzić do nakładania paznokci.

W tym przypadku, trzeba jeść warzywa, suszone śliwki, nasiona słonecznika, czerwone mięso, brokuły i tofu jako źródło żelaza.

5. Mocne pazury sprawia, fosfor. Dlatego trzeba mieć następujące produkty: ryby, drób, jaja, orzechy i produkty pełnoziarniste. Produkty te pomagają nasze tkanki i komórki do wykonywania funkcji w budownictwie.

6. Minerały krzemionkowe to mikroelement, który pomaga naszemu organizmowi do prawidłowego korzystania wapnia i zwiększa wytrzymałość paznokci. Pełne ziarna, takie jak pszenica, jęczmień, owies i proso jest doskonałym źródłem krzemu. Krzemionkowy naturalne jest w wielu skrzypu polnego, pokrzywy i owsa.

Można zrobić kąpiel dla rąk, warzenia tych ziół.

Obejrzyj krótki film, jak szybko rosną paznokcie

Share →