Jak szybko zajść w ciążę

Jak szybko zajść w ciążę

Spotkajmy

Miło powitać moją stronę. Nazywam Ildar Rinatovich. Lekarze zaangażowani w niepłodności kobiet i mężczyzn.

Absolwent Akademii Medycznej Baszkirskiego. Specjalizacja w chirurgii, embriologii, urologia, andrologii. Od 2011 roku specjalizuje się w dziedzinie reprodukcji (problemy z prokreacją), szkolenia w Petersburgu oraz w Kopenhadze, Dania.

Pracuję w klinice planowania rodziny. Pomaganie bezdzietne pary znaleźć szczęścia rodzicielstwa, gdy są zdesperowani, aby usłyszeć głosy dzieci w ich domu. Zaangażowany w działania edukacyjne w trudnej kwestii relacji mężczyzn i kobiet, zdrowego seksu, profilaktyki chorób zapalnych i zakaźnych z dróg rodnych, występowanie i przebieg zdrowej ciąży, zagrożenia przerwania.

Pokaż pacjentów, co ich problem z urodzeniem dziecka i pomaga znaleźć sposoby i środki, aby go rozwiązać, aby prognoz efektywnego wykorzystania nietradycyjnych i high-tech, takie jak sztuczne zapłodnienie, sposobów, aby stać rodziców.

Daj konkretne zalecenia krok po kroku na drodze do rozwiązywania problemów w dziedzinie stosunków płciowych i prokreacji. Będę zadowolony, do zapoznania się i wspólnego działania dla dobra swojej rodziny.

Share →