Jak tworzyć własne dekoracje ręce ogród?

Jak tworzyć własne dekoracje ręce ogród?

1045 wyświetleń

Sad i ogród

Jeśli już udało się zbudować domek z sauną i pięknym ogrodzeniem, Galicji i łóżka w ogrodzie w porządku, a drewniana altana podoba Ci się jego wygląd i praktyczność, że nadszedł czas, aby umieścić duszę i pokazać wyobraźni, aby stworzyć atmosferę i nastrój w okolicy. Mówimy o Decoration, bez którego otacza będzie wydawać się bardzo nudne i nudne. Ogród lub ogród ozdoba własnymi rękami – to jest dość rozwiązywalne problemem, jeśli pewnego wysiłku.

Być może każdy ogrodnik chce być sam się stworzył ogród ozdobny, że zawsze będzie wyglądać atrakcyjnie – w lecie, wiosną, jesienią i zimą. Ten ogród może być nieskończenie lepsze, bo nie ma limitu do perfekcji.

Główną ozdobą ogrodu – jest, oczywiście, kwiaty. Ogród jest ziemskim odbiciem Ogrodu Eden Eden. Wszyscy, którzy są zainteresowani własnym dekoracji ogrodu lub ogród z pomocą mini dekorów, musisz przeczytać artykuł do końca.

Ogrodnicy północne ogrody występują pewne trudności ze względu na specyfikę klimatu, ubogich glebach, nadmiar wilgoci, niewielką liczbą dni słonecznych i krótkiego lata. Pomimo wszystkich ogrodów i sadów Northwest, ozdobione małych struktur dekoracyjnych, jest bardzo kolorowe i eleganckie od wiosny do jesieni. Nawet w zimie krzewów miłe jego ciemne igły, kolorowe kory i niezwykłe koronacyjne.

Klomby zamiast łóżka

Po pierwsze, z pomocą których można urządzić ogród, a nawet miasto, to kwietniki. Urządzone z róż, piwonie, astry mają one w każdym kraju, w którym ludzie, uprawy roślin i resztę. Tradycyjne kwiat łóżko może być zastąpione przez miniaturowy ogród kwiatowy.

Aby to zrobić, nie trzeba żadnych drogie zakupu egzotycznych lub mini dekoracje ze sklepu.

Konieczne jest wypełnienie niepotrzebnego pojemnik ziemię, zamieniając ją na miejsce, aby stworzyć ogród kwiatowy. Drewniane TV, stare koryto, duża patelnia pełna dziur, łamane lub zużytych buty samochodów – wszystko to może być przydatne do tworzenia oryginalnych mini łóżka.

Niezwykłe miniaturowe ozdoby do ogrodu i na ogród, można tworzyć własne kłamstwa wokół ciebie. Jeśli jest dostępne miejsce, do łóżka można przekształcić nawet stare łóżko.

Nie można zrezygnować z klasycznego osobowy i zdobi je ścianie jakiegoś naturalnego materiału, czy kamienie, bryłek, ogrodzenia, sztucznego kamienia lub cokolwiek innego. Zobacz zdjęcia w poszukiwaniu nowych pomysłów. Po budowie jest dużo gruzu, które mogą być również przydatne w leczeniu małych klombów w ogrodzie i na ogród.

W regeneracji pierwotnych miejsc pamiętać, że powinny być style same. Na przykład, kamień krawędzi kwietniki oraz z elewacji kamiennych.

Jak urządzić staw?

Tradycyjny odbioru do zdobienia mini staw w ogrodzie jest zamknięty w korzystaniu z wody, a mianowicie stworzenie wodospady i fontanny. Piana, zwykłe i mrucząc strumienie wody wyglądają bardzo naturalnie. Szczęście ludzie w okolicy, które są małe strumienie.

Sztuczne progi pozwalają wyposażyć wodospady. Strumień ten jest trudny do tworzenia producenta, w celu ustalenia, czy w systemie wody w domu.

Poprzez różne mini dysz fontanny, tworzonych z jego własnymi rękami, można utworzyć miniaturową skład strumienia wody od uderzenia w ziemię.

Możesz użyć podświetlenia do zbiornika, a światła są nie tylko pływanie, ale także pod wodą. W ciemnych przepełnienia staw z różnych kolorach i wyglądają bardzo imponująco. Tani zestaw lamp można znaleźć w sklepie za 1-2 tys. Rubli, a zestawy są poważnie od 5000.

Rubli i więcej.

Korzystanie z różnych mini figurki i inne przedmioty do dekoracji staw z własnymi rękami, należy pamiętać, że jest to o wiele lepiej wyglądają najbardziej naturalne dekoracje do ogrodu.

Dekorowanie rustykalne

Drewno jest tani i łatwy w obróbce materiału. Z pomocą nowoczesnych farb, podkładów i lakierów mogą tworzyć unikalne dzieła do ogrodu. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość i nauczyć niektóre subtelności obróbki drewna.

Wszystkie oryginalne drewniane ozdoby do ogrodu i ogrodzie można podzielić na dwie grupy:

 • dekoracyjne;
 • funkcjonalna.

Funkcjonalne obejmują różne ogrodzenia, altany, ławki, mosty na stawie – wszystko używamy na co dzień. Dekoracyjne ozdoby do ogrodu i na ogród. – To trawniki, place zabaw, łóżka i inne Wiele produktów i urządzeń łączyć obie funkcje.

Drewno wystrój – Rosyjski stylu rustykalnym, który jest optymalny dla krajów domów, zbudowanych z drewna lub bali. W rosyjskiej łaźni można zainstalować ławki lub pełnej płyty CD z stół i taborety.

Możesz zbudować drewniany studnię, która reprezentuje rosyjskie zabytki. Może to być zarówno dekoracyjne i pracowników.

Kamienie do dekoracji w ogrodzie

Kamienie, jak drzewo, jest materiałem naturalnym, ale stosowana jest głównie jako surowiec bardziej naturalne. Mają atrakcyjny wygląd i jest symbolem siły natury i upływ czasu. Nic dziwnego, że japońska filozofia tworzenia ogrodów skalnych w swoich dziedzinach.

Japońska filozofia jest trudne do spełnienia w rzeczywistości rosyjskiej, więc podmiejskie obszary kraju są bardziej popularne hybrydy z jakiegoś alpinarium, ogród skalny i proste rozwiązanie w postaci ścieżek i ramy do łóżek.

Kamień to materiał szlachetny. Nawet trochę żwiru w połączeniu z wodą lub kwiat ma bardzo wyrafinowany wygląd, nie wspominając przygotowane w specjalny sposób płyty, kawałki marmuru i granitu.

Dry Creek, Rockeries stone path lub poprzez wód utworzonego z kamieni może ozdobić każdy ogród i sad. Aby stworzyć utwór, który potrzebujesz tylko fantazję i zasobów naturalnych. W górach znajdziesz osady kamienne, oraz w materiale równiny dostępne jest mniej.

Jednak zawsze można kupić kamień, jak wiele firm wdrożyć. Wybór produktów jest bardzo szeroki:

 • głazy;
 • grudki;
 • Kamieniołom;
 • Dekoracyjne dumpingu;
 • tłuczeń kamienny;
 • marmuru i granitu okruchy;
 • żwirowe;
 • kamiennych murów.

Ton tych kamieni jest w zakresie 5-10 tys. Rubles.

Wyroby z tworzyw sztucznych

Tysiące butelek z tworzyw sztucznych są wyrzucane każdego rodzinę jako zbędne, choć mogą one być wykorzystywane do tworzenia unikalnych mini figury i dekory. Oczywiście, ozdoba ogrodu lub ogrodzie plastikowych butelkach nie jest najbardziej reprezentacyjny i żałosne opcja jak alpejskim ogrodzie kamienie z krzewów róży, ale można realizować własne ręce, tworząc komfort kierunkowy i domową atmosferę.

Możesz zgromadzić pewną liczbę butelek i stworzyć sztuczny ogród z nich w formie palmy i kaktusy. To staje się bardzo nieoczekiwany element egzotyki na miejscu.

Lepszym rozwiązaniem jest uważany utworzyć kilka zabawne pingwiny będą ciebie i wszystkich gości podnieść. Jeśli rodzina ma dzieci, z ich udziałem w tworzeniu małych przedmiotów do dekoracji krajobrazu.

Proces tworzenia pingwina z butelek

Aby utworzyć pingwina, należy wykonać następujące czynności:

 1. Przyjmować dwie butelki z tworzywa sztucznego i cięcia dolną część około 10 centymetrów.
 2. Podłącz element obu stronom pusta w środku, i głuchy na zewnątrz.
 3. Farby akrylowe farby białe to aby kawałek.
 4. Remis czarne „płaszcz”, szal, kapelusz, okulary i dziób.
 5. Bezpieczne pompon na górze.

Kilka razy powtarzanie tych czynności, można utworzyć całą grupę pingwinów. Plastik jest bardzo elastyczny i giętki materiał, z którego można tworzyć różnego rodzaju przedmioty dekoracyjne do ogrodu z własnymi rękami.

I tu jest ciekawa wycieczka wideo z jednego dość znanego ozdobnych w ogrodzie:

Share →