Jak tworzyć własne ręce kolory koralików. Schemat tkackich, zdjęcia ...

Jak tworzyć własne ręce kolory koralików. Schemat tkackich, zdjęć i filmów

1. Technika co piękne przedmioty koralików w kształcie kwiatów i drzew z kwiatami

Technologia produkcji różnych produktów z koralików poświęciliśmy wiele ciekawych artykułów na kursach mistrzowskich dla początkujących i mistrzów programów. W opublikowanym materiale jest wyjaśnione krok po kroku proces elementów tkackich systemów koraliki i montaż wyrobów (małych zwierząt, biżuterii damskiej. Drzewa).

W tym artykule znajdziesz jasny klasy mistrzowskie na temat zdjęć, schematów i samouczki wideo na co własnymi rękami wdzięku kolory koralików.

W celu wytworzenia barwników i innych Masters stosować produkty w postaci małych kulek kulki (2-5 mm średnicy) przez płaski kształt otworów, a także szklane kulki o wydłużonym kształcie (8 mm).

Nawet najbardziej podstawowe kolory kulek, to jest pożądane, do zbierania przygotowanego systemu. Na ostateczny wygląd będzie przemycić pod wpływem różnych czynników: liczby i kolejności nawleczone koraliki, odcieni i koralikami powierzchniowych (błyszczące, matowe, przezroczyste), rozmiarze i kształcie.

Technika tkania koralikami kwiaty można absolutnie każdy mistrz. Jednak niektóre duże produkcyjne złożone kolory mogą trwać długo, ponieważ ten zawód pracochłonnym i wymaga absolutnej koncentracji i uważność. Dla początkujących, ważne od początku, jest nauczyć się czytać elementy montażowe obwodu o produkcie i nauczyć się podstawowych zasad beadwork. Dzięki staraniom wydatkowane będzie można nauczyć się tkać swoje ręce jasne, wyjątkowe i piękne kolory kulek (róż, goździków, stokrotki, mieczyków, chryzantem i wielu innych gatunków).

Te kwiaty mogą być ozdobione różnymi akcesoriami kobiet, spinki do włosów i opaski do włosów, bransoletki, torebki, ubrania.

Istnieje wiele metod beadwork. Wiele rzemiosła w postaci kwiatów mogą być wykonane w technice łuku lub francuski warkocz, a niektórzy artyści wspaniałe i bardzo oryginalne kwiaty w technice równoległego plecionki. Często doświadczeni rzemieślnicy łączą kilka różnych technik tkania z koralików w produkcji każdego kwiatu.

Jak przygotować się do rozpoczęcia prac mistrza?

• Sprzedam torbę z koralików 3-4. Wybór koloru, które również były ze sobą zgodne.

Koraliki nawleczone na linii drutu, nici lub rybackiej. Sugeruje się, aby zacząć używać cienką linią.

Ostre nożyczki powinny być pod ręką;

• Przed rozpoczęciem dowolnej z wikliny, to światło w miejscu pracy gładką szmatką (chustką, ręczniki). Wlać na tkaninie z małą garstką różne (kolor, kształt) koraliki;

• Za pomocą nożyczek do cięcia kawałek łatwym w tkania linii. Nie jest wskazane, aby zrobić zbyt długi odcinek ze względu na brak doświadczenia można łatwo się pomylić. To nie ta lub nie marszczyć ulgę, należy zwrócić uwagę, jak podczas nawlekania koralików przyległych do linii. Kulki nie powinien mocno dociskane do siebie lub w sposób widoczny sag;

• wyplatanie kwiatów można zrobić własną kolorystyką, która wskaże kolor i konsystencję lokalizacji perełek. Ale początkujący mistrzowie zalecane, aby użyć programu już linkę aby uzyskać symetryczny kwiat z płatkami i odpowiedniej formie.

2. Jak zrobić własne ręce prostym kwiatem z koralików

Z instrukcjami zdjęcie, można szybko i łatwo zrobić koralikami kwiaty jak róże i się z nich piękny bukiet.

Do produkcji rękodzieła jest niezbędne do przygotowania cienkiego, elastycznego drutu i jedną paczkę kulek różowe i zielone kolory.

  koraliki nawleczone na dziewięciu różowe 3 pętle z provoloki.Na wolnego jednego końca drutu nawleczone 7 sztuk i wyciągnął przez zgrubienie w centrum pętli;

√ teraz sznurka koralików na drut 2, rozciąga się przez pętlę wtórnym centralnego zgrubienia;

√  również przedłużyć przewód przez najbardziej zewnętrznej pętli i 7 kulek, wzmocnienie dna płatków;

√  połączone ze sobą 5 płatków i wewnętrznej oplotu w zarodku;

√  zielone płatki zwijają się w sztuce tkania Francuzów – od 2 rzędy naprawić liści kwiat w środku poprzedniego rzędu. Dołącz liście do zarodku kwiatów.

3. WARSZTATY kolory produkcji koralików i schematów wikliny

Share →