Jak ugotować budyń dla "Napoleon"?

Jak ugotować budyń dla "Napoleon"?

Ostatni raz wprowadził swoich czytelników z klasy mistrzowskiej na gotowania ciasta "Napoleon" z zagęszczonego mleka. Ale, oczywiście, Klasyczny przepis tego przysmaku sugeruje obecność kremem. Dlatego zdecydowaliśmy się uzupełnić poprzednią klasę mistrzowską przepis na budyniu "Napoleon",

Krem – jeden z najbardziej pyszne krem, że gospodynie użyte do wypełnienia ciastka, ciasta i inne wypieki. Przygotowanie go nie jest zbyt trudne, więc nawet gospodyni ze średnimi umiejętnościami kulinarnymi można łatwo poradzić sobie z zadaniem.

Oto jak przygotować pyszne krem. Zastanów się, jakie składniki potrzebne do tego.

Składniki na budyniu :

  • Świeże mleko (można korzystać z domowych lub sklep) – 500 ml.
  • Żółtka jaj – 2-3 szt.
  • Cukier – 150 gramów.
  • Cukru waniliowego – 6-7 gramów.

  • Mąka pszenna (przesiać niekoniecznie) – 3 łyżki.
  • Mint – 1 liści do dekoracji.

Przepis na budyniu "Napoleon" ze zdjęciami

Przygotowania zaczynają się, wlać mleko do małego rondelka, będzie postawić na ogniu. Teraz umieścić misę z mlekiem na kuchence i włącz cichej ognia. Poczekaj, aż mleko dojdzie do wrzenia.

Dopóki mleko zagotować, pozwól nam żółtka. Oddzielić żółtka od białek. Umieścić je w odpowiednim pojemniku.

Teraz stopniowo wypełnić cukrem i bić w żółtek masę trzepaczką aby wygładzić.

Wlać trochę cukru waniliowego. Wystarczy spróbować, aby nie wkładać dużo, inaczej krem ​​gorzki smak. Więc lepiej nie używać czystej wanilii.

Wymieszać masę jaj.

Teraz wlać masę jaj trzy łyżki mąki i dokładnie wymieszać trzepaczką.

W tym czasie mleko powinno już gotować. Ułożyć masę jaja w rondelku z mlekiem, bez wyjmowania go z ognia. Dobrze wymieszać trzepaczką treści. I nie ukrywają ją. Spróbuj często koliduje z kremem.

Gotować na wolnym ogniu, aż zgęstnieje.

ozhet przejść i pół godziny i więcej. To zależy od tego, co gotujesz ciepło śmietany. Następnie wyłączyć grzanie i pozostawić krem ​​na patelni, przykryć pokrywką. W dziesięć minut kremem dla "Napoleon" gęstnieje.

Można umieścić go w spodku lub użyć natychmiast do smarowania ciasto z patelni.

Jeśli krem ​​nie przygotowane do ciasta (na przykład, może to po prostu zanurzyć ciastka lub pałeczki kukurydziane), można ozdobić go z liści mięty wyglądać estetycznie danie.

Mamy nadzieję, że nasz przepis na krem ​​ze zdjęciami co by pomóc zrobić pyszne ciasto napełniania dla traktuje, eclairs lub inne wypieki.

Strona Eugene Honovets do Spraw Kobiet. Zdjęcie przez autora

Share →