Jak ugotować pyszny sernik?

Jak ugotować pyszny sernik?

W każdym razie, serniki z twarogu z cukru, jajek i niewielkiej ilości mąki. Niektórzy kucharze uważają, że te serniki mąki dodaje. Zwykle cheesecakes smażone w oleju, zgodnie z niektórymi zwojami, na przykład. Belarus, konieczne jest piec serniki w piecu. Najpopularniejsze proste serniki, ciasta, ser z rodzynkami, ale wspólne serniki i inne dodatki, takie jak marchew, morele, jabłka, gruszki, orzechy, ziemniaki.

Do serniki stołowych mogą być podawane na talerzu lub w garnku z kwaśną śmietaną i dżemem.

Aby przygotować pyszne serniki dobre i należy pamiętać o kilku zasadach.

• Sernik ser, pochodzące z mleka pełnego, wysokiej zawartości tłuszczu. Takie sery można wytwarzać albo dostępne na rynku. Aby pozbyć się nadmiaru wilgoci (serwatki) sery powinny być umieszczone w kilku warstw złożoną gazę oblewania plastikowej torbie i powiesić możliwości zastępując gromadzenia się płynu.

• Ser przed ugniatania należy przetrzeć przez sito, z tego serniki zostanie wyemitowany.

• Jeśli chcesz uzyskać materiał wyjściowy miękkie i delikatne, za kilogram sera należy dodać szklanki mąki, jeśli silniejsza – Mąka powinna dodać trochę więcej.

• Dobrze podłączony do masy jednego odrobiną mąki, jaja powinny być dodane. Ważne jest, aby pamiętać, że duża liczba jaj, aby sery niejasne. Za kilogram sera dodaje, zwykle 2-3 jaj.

• Ilość cukru dodana do twarogu na własną rękę. Ale, ze nadmiar serniki cukru są zamazane, słabo utrzymują swój kształt podczas obróbki cieplnej.

• Smażone ciastka ser w oleju roślinnym. Do produktu nie przywiera do dna patelni lub rondlu, przed smażeniem im paneer z mąką. Ważne jest również dobrze ogrzewane pan, zmniejszyć ogień do średniego talerzu i wlać olej na patelni.

Serniki są smażone z obu stron, obracając produkt łopata do drugiej strony, można przykryć rondel. W tym przypadku, serniki dobrze zrobione.

• Sernik z masłem, śmietaną, dżemem lub marmoladą, miodem, mleko skondensowane, lub po prostu posypane cukrem pudrem.

Share →