Jak upiec szczupaka w piekarniku?

Jak upiec szczupaka w piekarniku?

Faszerowany szczupak może być inna. Dostosowanie do różnych zbóż, bekon, owoce, mięso. Ale najlepsze danie będzie warzywa.

Są one użyteczne, dostępne, łatwo przenikają pachnące soki parzoną dania.

Wytwarzanie piki w piecu rozpoczyna zbieranie składników. 1-1,5 kg szczupaka trzeba 150 g oleju, pietruszka, cebula, seler, marchew, przyprawy. Wszystko to jest umieścić w wysmarowanej utyatnitsu. Sól i pieprz do smaku. Aby zapisać wszystkie soki, pokrywa może być badanie zamknięte.

Przygotowanie wypchanego szczupaka w piekarniku przez pół godziny średnio.

Szczupak, duszone w piekarniku z ziemniakami przygotowywane w następujący sposób. Mały szczupak (są pyszne) oczyszczone, wypatroszone, odciąć głowy i ogony. Następnie wyciąć łuskane ziemniaki na bardzo cienkie plasterki. Po pierścienie są cięte cebulę, pomidory i czosnek.

Ponadto, w głębokiej patelni wlać pieczenia olej słonecznikowy nie zapisać. Rozkładamy ziemniaki i cebulę i czosnek z jednej warstwy. Doprawić solą. Top wprowadzanie cięcia wzdłuż grzbietów szczupaki tuszy. Na nich – drugą warstwę ziemniaków i cebuli pomidory obrane. Zamiast pieprz przyprawy smacznych mieszanek specjalnych dla ryb.

Wygaszanie wszystkich warstwą majonezu i – w piecu! W zależności od temperatury gotowania trwa 25-35 minut.

Bardzo proste, ale pyszne przepis – szczupak w piekarniku w folii. Potrzebujesz dość duży okaz drapieżnika rzeki, cytryny, zioła i przyprawy do smaku, majonez. Szczupak i wypatroszonego cytryny farshiruem z pikantnymi zieleni.

Najlepsze ryby hojnie pocierać swoje ulubione przyprawy i oblał z majonezem. Rozprowadzić na owinąć folią i umieścić na blasze w piekarniku nagrzanym. Przygotowanie Pike zamknięty przez 20 minut w temperaturze 200 ° C. Następnie można otworzyć folię lekko brązowe i wysuszona skórę. Należy uważać, aby nie pojawiły się wszystkie soki! I przytrzymaj go uchylone z folii w piekarniku przez około 15 minut.

Przed podaniem sos szczupak wylewa. Jest przygotowany przez zmieszanie 4 łyżki wytrawnego wina i 200 ml majonezu z grubą pieprzem, curry i solą.

Share →