Jak usunąć plamy z lakieru do paznokci z odzieży?

Jak usunąć plamy z lakieru do paznokci z odzieży?

Plamy z lakieru do paznokci nie myje się i nie może być usunięty bez wstępnej obróbki. Podczas czyszczenia odzieży musi wziąć pod uwagę nie tylko lakieru, ale materiał, z którego uszyte produktu.

Jeśli ubrania był lakier na bazie oleju, na jego wykorzystanie dwóch narzędzi do usuwania. Najpierw traktowano rozpuszczalnikiem spot (spirytus, benzen, aceton, rozpuszczalnik, 646). Następnie usuwa się resztki farby skażonym alkoholem.

Produkt po obróbce to jest konieczne do mycia w zwykły sposób.

Spot emulsja lakier, który jest wykonany na podstawie terpentyny, alkohol lub technicznych lotnego rozpuszczalnika usuwa się przy użyciu mieszaniny równych części komercyjnego lub przemysłowego spirytusu metylowanego i terpentyna. Taka kompozycja jest całkowicie bezpieczny dla każdego rodzaju tkanki, a to z łatwością usuwa świeże lakier plamy. Jeśli plama miała czas do wyschnięcia, podgrzać z suszarką do włosów i szybko leczyć wyszkolony personel.

Emulsja lakier z żywicy szybko wysycha, tworząc zespół do usuwania plam. Można je usunąć w użyciu ciepła, zimna i rozpuszczalników. Umieść ubrania w plastikowej torbie, usunąć go w zamrażarce przez pół godziny, po czym szybko zeskrobać film i usunąć pozostałości farb przy użyciu benzyny, spirytusu mineralnych, nafty, acetonu.

Możesz usunąć plamę ciepła. Podgrzej suszarką miejscu lub pary skrobak filmu, złom i pozostałości farby usunąć te rozpuszczalniki.

Jeśli ubrania zabrudzone paznokci, najłatwiejszym i najszybszym rozwiązaniem do usunięcia jest używać paznokci. Nadaje się do prawie wszystkich tkanek poza bardzo delikatna. Usuwania z aksamitu, koronki, jedwabiu naturalnego i sztucznego, aksamitu należy użyć cieczy bez acetonu.

Share →