Jak usunąć pryszcze w Photoshopie?

Jak usunąć pryszcze w Photoshopie?

Podczas pracy z obrazami, są sytuacje, gdy trzeba dodać lub usunąć element z fotografii, bo nawet mały pryszcz na twarzy może zniszczyć bardzo dobre zdjęcie. Program Narzędzia retuszu «Adobe Photoshop» pomóc skutecznie radzić sobie z takimi zdjęciami defekty. W tym tutorialu wideo przyjrzymy się, jak korzystać z narzędzia edytora «Adobe Photoshop» usunąć trądzik ze zdjęciami.

Jednym z narzędzi, które pomogą szybko usunąć trądzik Zdjęcie jest "Healing Brush". To narzędzie pozwala na usunięcie wad w oparciu o zdjęcia sąsiednich obszarach. Wybierać «Healing Brush» można w narzędziach, po lewej stronie okna edytora.

Rysunek "Wymiana szczotki" odbywa się za pośrednictwem punktów wybranych z danego obszaru obrazu lub wzoru. Aby skorzystać z narzędzia, należy przytrzymać «Alt» na klawiaturze, a następnie kursor zmienić widok, należy kliknąć lewym przyciskiem myszy na obszarze, który będzie źródłem kopiowania i malowanie trądzik.

Po wybraniu źródła trądziku rozpocząć ukrywa, przytrzymując lewy przycisk myszy i przesunąć kursor myszy, jak w przypadku pracy z pędzlem.

Jak widać, pryszcze znikają przed oczami. Należy zauważyć, że jeżeli czyszczenie jest wykonywane w sposób ciągły, wybranego źródła czystymi ruchów skóry – mówi o nim zostanie przeniesiony krzyż. Gdy mamy do czynienia z «Wymiana szczotki» pożądane jest stosowanie małego rozmiaru szczotki odpowiadającej wielkości wad, które nie sprawiają znaczne zmiany w obrazie.

Wskazane jest również do malowania wady powodujące im myszy i dokonywania kliknięcie, a metoda ta pozwala mniejsza powierzchnia wpływa na otaczającą skórę.

Narzędzie "Spot Healing Brush" usunąć zdjęcia z pryszczami, mol, i innych wad. Wybierz tego narzędzia można z paska narzędzi.

Instrument «Spot Healing Brush» Podobne działania są zmniejszeniu pędzla, ale główną różnicą jest to, że dla «Miejsce wymiany szczotki» Nie wymagane określenie punktu, jest stosowany jako źródło. «Spot Healing Brush» automatycznie wybiera próbki z pikseli położonych wokół fragmentu retushiruemym.

Należy zauważyć, że usunięcie pyłu lepsze niż jeden prasy. Działanie tego instrumentu oferuje znacznie większą prędkość niż konwencjonalny «Wymiana szczotki»Ale obszarów przejściowych, takich jak wokół ust i oczu, to zalecane jest stosowanie prostych «Healing Brush»,

Kolejne narzędzie do usuwania trądziku ze zdjęcia nie jest narzędziem "Łata". z którym będzie można przywrócić zaznaczony obszar z pomocą innych punktach pola lub wzoru. Wybierz z tego narzędzia, można kontaktując się z paska narzędzi.

Najpierw musimy zaznaczyć obszar z wad. Aby to zrobić, przytrzymaj lewy przycisk myszy na obrazek i wybierz obszar z wad.

Teraz przesuń kursor na wybranym obszarze i zacząć przeciągnij przytrzymując lewy przycisk myszy. Warto zauważyć, że podczas przeciągania części pola obrazu, który spadł w wyborze pod kursorem jest wyświetlany w polu wymiennym.

Po wybraniu strony z właściwej fakturze, zwolnij lewy przycisk myszy. W tym przypadku program automatycznie dostosowuje dźwięk wymienianej pola.

W ten sposób programu «Adobe Photoshop» pozwala na szybkie i efektywne usunąć trądzik ze zdjęciami. i wiele narzędzi do pracy z wad równą zadaniem każdej złożoności.

Share →