Jak usunąć tłuszcz z brzucha początkujących

Jak usunąć tłuszcz z brzucha początkujących

  • Jeśli nigdy nie poważnie zaangażowani w sport i fitness, można zbliżyć się zestaw ćwiczeń, które powinny odbywać się codziennie przez 15-20 minut.
  • Najpierw sprawdź, 15-20 pochylił, ręce na jej talii. Każdorazowe przechylić powinien pochylić się równolegle do podłogi.
  • Usuwania tłuszczu z brzucha, aby pomóc i koliste ruchy bioder schowane brzuch – 10 razy w każdym kierunku.
  • Ostatnia ćwiczenia trening – skoki na dwóch nogach, które naśladują skakanka. Skocz do czasu nieco zmęczony.
  • Główny kompleks składa się z czterech ćwiczeń, po każdym z nich trzeba wykonać 10 skoków na obie nogi.

„nożyce pionowe”

Połóż się na plecach, pleców wciśnięty do podłogi i umieszczając dłonie pod pośladki. Unieś nogi prostopadle do podłogi, a następnie, pozostawiając jedną nogę w pozycji wyjściowej, drugi powoli niższe na podłogę i odwrotnie. Zrób to samo z drugą nogą.

Powtórz 20 razy.

Weź pozować do spin nogi na palcach, ręce na wysokości barków. Oderwij podłogi prawą nogę, zginać kolana i szybko podciągnąć do jego klatki piersiowej, a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Powtórz z lewej nogi.

Podczas ćwiczeń, trzymaj plecy prosto, nie jaskiń pasa w dół. Powtórz 20 razy, a następnie wykonaj 10 skoków.

Usiądź na podłodze z rękami za plecami, nogi prosto. Jednoczesne ruchy ciała i nóg szybko przenieść swoje kolana do klatki piersiowej, za pomocą mięśni brzucha. Wróć do pozycji wyjściowej, wyprostuj nogi, ale nie dotykając ich seks.

Powtórz 20 razy.

„Podniesienie nogi z pozycji siedzącej”

Siedząc na zawieszone krzesło, grab krawędzi siedzenia, plecy proste, wyciągnąć abs. Czy przechylając ciało, unieś zgięte kolana do klatki piersiowej. Zmiany mogą być dokonywane wyłącznie przez moc prasy.

Powtórz 20 razy i zakończyć zestaw ćwiczeń chmiel na miejscu.

Ćwiczenia te pomagają szybko usunąć tłuszcz z brzucha. Jeśli nie jesteś początkującym w fitness, można je uzupełnić i inne ćwiczenia, bieganie, trening na eliptycznego trenerem. I zachować kształt może pomóc zrównoważonej diety, odrzucenie tłuszczów nasyconych i węglowodanów prostych i aktywnego stylu życia.

Swietłana Niekrasowa specjalnie dla 1diet.ru

Share →