Jak uszyć rolety rzymskie do kuchni z rękami

Jak uszyć rolety rzymskie do kuchni z rękami

Niezależnie od wielkości każdego okna jest często uważane za rodzaj ogniskowej miejscu w kuchni, nawet najmniejszych. Dlatego konstrukcja tego elementu wnętrza jest jednym z najważniejszych punktów w projekcie.

Wybrany styl jest w stanie podnieść nawet najgorszy nastrój, a sam pokój staje zamieszkania wygląd.

Sew rolety rzymskie do kuchni

Zasłony rzymskie mogą być bardzo łatwe do wykonania, nawet z ich rąk, badając specjalną klasę mistrzowską.

Szkolenie

Ważne jest, aby wybrać odpowiednią konstrukcję, biorąc pod uwagę rozmiary pomieszczenia. Ponadto nie tylko forma jest tworzony na podstawie indywidualnych preferencji i smaków, a także w zależności od wielkości okna, kształt i położenie. Tkaniny dla zasłon rzymskich w przyszłości należy również wybrane z wielką starannością. W tym samym czasie, nie należy zapominać, że otaczają one w kuchni domu przez dłuższy okres czasu. Dlatego, oprócz obrazów i odcień tkaniny powinny pochodzić w fakturze.

Ponadto przed uszyć zasłony do kuchni, należy wziąć pod uwagę, jak często są one używane.

Szycie rolet rzymskich – to ciekawe i zarazem prosta metoda zdobienia przez kuchenne okno. Nawet mała kuchnia zasługuje doskonały design. Jest on wkładany do gniazda wstęgi tkaniny na specjalne szyny, który jest umieszczony poprzecznie do wewnętrznej strony. Gdy kurtyna się podnosi, szyny tworzą ścisłe fałdy.

Do produkcji rolet rzymskich są wybrane twardszego materiału o gęstym splocie wystarczająco. Jednak przejrzyste materiał o gęstych krawędzie, jest zbyt wielka (widać na zdjęciu).

Przed wprowadzeniem tych zasłon z rękami, należy obliczyć potrzebną ilość materiału i stworzyć wzór.

Dla tej wielkości zależy od projektowanych zasłony, a następnie dodaje się do długości i szerokości 10 cm, ma za przydziałów. Materiał na wielkości okładzin powinny odpowiadać zasłony + dodatkowe sześć szyn 6 cm wykończenia. Przewód nylonowy powinny być 4 g .. Dłużej niż ślepy, + dwie szerokości.

Materiały do ​​szycia

Aby utworzyć rolety rzymskie wymaga następujące materiały i narzędzia:

 1. Tkanina z ciasnym splocie.
 2. Podszewka tkaniny.
 3. Zwyczajne ołówek.
 4. Przewód nylonowy.
 5. Łączniki (takie taśmy).
 6. Listwy drewniane (7 mm szerokości).
 7. Drewniane lath 2,5 * 5 cm.
 8. Śruby z pętli.
 9. Linia.
 10. Zestaw do szycia.
 11. Listwy drewniane (0,3 * 2,5 cm).
 12. Śruby z nawiasami.
 13. Pierścienie wykonane z tworzywa sztucznego niewielkich rozmiarów (2 dla każdej szyny).

Etapy szycie rolet

Master class do tworzenia takich produktów można znaleźć na specjalnej wideo.

Najpierw trzeba zmniejszyć ilość tkanki niezbędnej do naśladowania wzór, trzymać ołówek poziomy długość linii 25 cm powyżej dolnej krawędzi podłoża. Powyżej tej linii 6 cm zwrócić uwagę na górną linię osłony szyny. Linie te powinny być umieszczone w odstępach co 0,25 m. Aby uzyskać dokładne wyniki, można użyć linijki do pikowania.

Następnym zautyuzhivayut 2,5 cm marginesy stronach tkaniny okładziny z dodatkiem tkaniny niewłaściwej stronie wewnętrznej. Zgromadzenie wszystkich szynach położonych przez kompilacji każdego. Potem to wszystko składa się urzeczywistniać i odroczenie co przyczepność dla większej wiarygodności na ich końcach.

Zautyuzhivayut składa się w tym samym kierunku.

Z boku cięcia o zasiłek materiału bazowego na rzymskich zasłon należy nacisnąć to 5 cm. Podłoże jest dołączony dokładnie w środku, a na odwrotnej stronie. W pierwszej linii zagięcia, należy przez zamocowanie dwóch końców odwrotnej szwu.

Folder jest górna krawędź zakrętu powinno być 2 cm od góry i pin mocowania wstążki i pętli. W tym przypadku, na rzep szyte górna i dolna krawędź pokładu uszyta jest w tajemnicy. I przechwytywania należy tylko okładziny.

Podszewka boki szyte z niewidzialnym szwem tak, że igła nie będzie wyświetlany na przedniej części (można sprawdzić w zdjęcie).

Następnie, podłoże jest rozcinane na 8 cm u dołu. Pokój hem (4 cm szerokości) dolne zasłony rzymskie powinien go nacisnąć. Po lamówki szyte i konieczne jest jedynie, aby uchwycić okładziny.

Szyny są cięte na kilka centymetrów krótsze niż szerokość rolety rzymskie są wstawiane do dołu koszulki, krawędź zastrachivayutsya.

Następnie trzeba wyciąć pasek i 2 cm krótsza niż szerokość zasłony i włóż ją do dołu koszulki, upłynął krawędzi (patrz zdjęcie).

Do krawędzi fałdy po obu stronach pierścienia (uszyte 10 cm od granicy). Odetnij przewód, którego koniec jest przekazywany przez pierścień i będzie trwać. Robi te same czynności z drugiej strony.

Wyniki

Przed tobą uszyć zasłony, aby zwrócić uwagę na klasy mistrzowskiej na zdjęcie lub wideo. Aby utworzyć takie pętle z ich ręce trzeba tworzyć, nawet jeśli kuchnia jest mała.

Share →