Jak uwieść faceta?

Jak uwieść faceta?

Każdy gej pyta: "Jak uwieść faceta?", Uniwersalna odpowiedź brzmi nie, ponieważ wielu młodych ludzi i wszystkie są różne. Jednak można poćwiczyć "Strategia niewoli" niezależny i wolny mężczyzna.

Tak więc, przed rozpoczęciem ofensywną kampanię, to, jak dobry generał, konieczne jest ustalenie celu, co chcesz dostać w końcu?

Cel 1. Jest konkretny przedmiot, nie znam go, ale chcą mieć seks z nim. Po ekscytującej nocy z miłości będzie starał się szybko o tym zapomnieć.

Cel 2. Na temat znać przez długi czas i chce z nim spać. Nie jest wykluczone, że jeden burzliwej nocy, nie będzie.

Teraz, gdy już zdecydował możesz działać.

Strategia dla Celu 1

Ci najprostszy przeciwnik, bo nie oprzeć, kiedy zaczniesz go wygrać, ale to jest, że obiekt pożądania nie jest przeciwnikiem miłości osób tej samej płci. Najważniejsze jest to, że w trakcie swojej kampanii ofensywnej go do własnych celów, nie są ujęte bardziej zwinny zdobywca. Dlatego wystarczy przejść się, a czas przeznaczony na przyczyny.

Zwykle rozwijają się na każdym bitwy prywatnego stron lub nocny klub, bar, a to oznacza, że ​​uwodzi będzie nadużywają alkoholu – po prostu to, czego potrzebujemy, pijany jest o wiele łatwiejsze do działań impulsywnych. Często spojrzeć na niego, kiedy zwrócić uwagę, że nie wahaj się i nie patrz się, wręcz przeciwnie, to vpeytes jego rażące "CHCESZ" wyglądają. Zaproś go do tańca i podczas tańca delikatnie, jakby przez przypadek, dotykać stref erogennych – będzie go zapalić, po prostu doprowadzić ją do tego stopnia, że ​​nie mógł odmówić ci.

Choć obiekt jest gorąco, zaprosić ich do kontynuowania dialogu w bardziej intymnej atmosferze i otrzymał odpowiedź twierdzącą, i chwyć fałd. Jesteś już na miejscu na miejscu. Rozstaliśmy się rano, może nawet nie znając nazwiska z sobą.

Jeśli wybrana aż natury, jest nieco bardziej skomplikowana, ale nie beznadziejna. Jak wiecie, prostych ludzi nie stało, nie ma wódki. Poczekaj, aż obiekt będzie mieć wystarczającej ilości wódki (przed jakimkolwiek działaniem nie zrobić, można wypłukać ofiarę), staram się być z nim w odosobnionym miejscu (na ulicy, WC, pomieszczenie gospodarcze), obudzić i wziąć aż gorące.

Strategie dla Celu 2

Zdecydowałeś się umieścić relacje z przyjaciółmi z przyjazną płci. Podobnie jak w poprzednim przypadku, sprawa jest o wiele łatwiejsze, gdyby był gejem lub biseksualne. Najpierw trzeba najbardziej zbliżyć się: częściej firmy z nim na wspólne strony mają wspólnych znajomych, spróbuj usiąść obok niego lub odwrotnie – stale przed nim, niech zwrócić uwagę na ciebie uwagę.

Zwracaj uwagę na to, przejawia się w przypadku potrzebujesz pomocy, martwić się i być z niego zadowolony. Po pewnym czasie, zaprosić ich do swojego domu pod byle pretekstem (CD, czasopisma wygląd), utworzony wcześniej w sali kameralnej atmosferze, pozabodtes z wina i piwa (pomaga się zrelaksować), nie będzie więcej niż obecności erotycznych plakatów, czasopism, "niedbale" rozrzucone na stole.

Oferuje jej zdjęcie gejów i kolekcji wideo w komputerze. Gdy klient od picia alkoholu na relaks, a od zmienionego erotyki podekscytowany, można rozpocząć "nieumyślnie" dotknij go. Podczas gdy on będzie oglądać treści z komputera, przejdź do niego z tyłu, za, jak, jeśli chcesz zobaczyć i zbliżyć twarz do jego twarzy, tak aby mógł poczuć ciepło ciała, oddychania na szyję i uszy, że wielu mężczyzn mają strefy erogenne.

Gdy kusi wystarczająco podniecić, całować jego długą i przetargowej pocałunek – to jest w twojej mocy, z nim zrobić, co chcesz.

W przypadku prostych ludzi może działać na tym samym planie, trzeba tylko mocniejszy alkohol w dużych ilościach, korzystanie erotyka fizyczna lub biseksualne. Najprawdopodobniej na początku ofiary Activism będzie oprzeć, być wytrwałym w tym przypadku, ale Twoje działania powinny być taktowny i delikatny.

Powodzenia!

Również na ten temat, patrz:

Termin zakończenia niepowodzeniem

Jak spełnić na serwis randkowy

Mity seksualna: nos, palce, włosy i rozmiar penisa

Formuła udanej randki dla gejów

Czy bycie gejem w małych miastach?

Share →