Jak w leczeniu łuszczycy tradycyjnych metod

Jak w leczeniu łuszczycy tradycyjnych metod

Leczenie łuszczycy

Jak w leczeniu łuszczycy tradycyjnych metod

Łuszczyca – przewlekłą chorobą nawracającą

Czy istnieje lekarstwo łuszczyca ?

Co to jest łuszczyca ?

Zaburzenie skóry towarzyszą intensywne swędzenie i zaczerwienienie powlekane white łuskowate fragmenty warstwa zewnętrzna są łatwo rozdzielane, zwłaszcza podczas szczotkowania. Zazwyczaj choroba jest dziedziczna i występuje u młodych ludzi i nastolatków. Łuszczyca rozwija się, uderzając lub niektóre części ciała (głowy, fałdy skóry) lub całego ciała.

Objawy łuszczycy

? Epizodyczny przebieg choroby, który charakteryzuje się sezonowością.

? Łuszczyca towarzyszy swędzenie i drapanie znika po warstwie skóry, łuszczenie się, który jest narażony w jasnoczerwony powierzchnię, czasami z punktu krwawienia tzw «rosy krwi»,

? Jest tam płyty porażka paznokci w zależności od typu pokololi – «Zjawisko naparstek»,

? Na skórze pojawiają się czerwone tablice pokryte łuszczącą się skórą.

? Pierwsze objawy łuszczycy pojawia się w fałdach w kolano lub łokciowego. na skórze głowy i tułowia.

Przyczyny łuszczycy

? Łuszczyca występuje w 25% przypadków z powodu historii rodziny: wielu członków rodziny cierpi z nich.

? Prawie wszyscy pacjenci z łuszczycą mają historię zaburzeń metabolizmu (cukrzyca, nadmierne nagromadzenie kwasu moczowego z zaburzeniami wchłaniania tłuszczów i innych.).

? Niewątpliwie, w występowaniu łuszczycy odgrywa kluczową rolę czynnika nerwów, a jego rozwój jest związany z emocjami, stresem. Jednak niektórzy naukowcy wysunęli hipotezę o etiologii wirusowej choroby.

Więcej informacji na temat łuszczycy można znaleźć tam jest.

W tym artykule, załączając historię kobiety, całkowicie wyleczyć łuszczycę pomocą Tradycyjne metody leczenia .

Przepis łuszczyca tradycyjnych metod

? Leczenie łuszczycy zacząć od właściwego odżywiania. Całkowicie wykluczyć z diety mięsa, jeść ryby, gotowane na parze warzywa, wegetariańskie zupy, zupy i pilaw z pieczarkami i serem. Przez obiadu, można jeść owoce i orzechy.

Każdy dzień powinien być na dyni tabeli. periodycznie – kawior, kwas chlebowy, sałatki, gotowane buraki i kotlety IT.

? Zamiast cukru, miodu użytkowania, wyeliminować kawę, wszystkie produkty mączne, słone i pikantne potrawy. Alkohol na długo zapomnieć. Świeże zielone odmian jabłek «Symyrenka» umieścić w zamrażarce, a wieczorami po kolacji jeść jedno jabłko rozmrożonego,  następnie trzy razy dziennie.

? Jesienią i zimą serów do ogrzania do temperatury pokojowej.

? Odbywają się raz w tygodniu na czczo dni na warzywa, naturalne soki.

? Podobnie jak w łuszczycy bolesne swędzenie przewodów  w czesanie i  powstawanie uszkodzeń w postaci płytek, te miejsca mycia gęsty roztwór nadmanganianu potasu. Korzystanie gaziki do wypalić to fiolki roztworu (każdy osobno).

? Aby usunąć toksyny z organizmu dwa razy dziennie brać prysznic codziennie wykonywać ćwiczenia fizyczne.

? Okresowe lewatywy oczyszczające (najlepsze z kubkiem Esmarch).

? W prawo, aby masować brzuch dobre kurek.

[Ogłoszenie] Puste gniazdo reklama (1)!

To właśnie nasza bohaterka powiedział o łuszczycy  wreszcie:

? Przez długi czas szukałem sposobów leczenia łuszczycy nudne, odwrócił gór różnej literatury  i jest opisana powyżej.

? Sześć miesięcy później, łuszczyca zrezygnował i nigdy nie pojawił.

? Należy pamiętać, że magia eliksir natychmiast wyeliminować wady skóry, w przyrodzie.

? Odzyskiwanie danych z każdej choroby, prawdopodobnie z powodu spowiedzi, modlitwy i szczerej wiary, świętych miejsc i cerkwiach.

? Najprawdopodobniej ludzie uzdrowieni trwałe, pacjenta, zdecydowaliśmy się cokolwiek miało się zmienić siebie i świat wokół nas.

Inne receptury tradycyjnej medycyny leczenia łuszczycy

? Drink dwóch filiżanek dziennie od wlewu gorzkiej psiankowatych (jedną godzinę. Na Filiżanka przegotowanej wody, 15 minut).

? 50 mg suchego wyciągu z lukrecji i porzeczek trzy razy dziennie.

? Aby oczyścić organizm z toksyn wziąć trzy filiżanki infuzyjnych tydzień pokrzywy (1 godz. L na filiżankę wrzącej wody, pozostawić na 10 minut).

? Jedna godzina. Mieszaniny równych części melisy, buranchika, lawendy, fiołka, zalać szklanką wrzącej wody na 10 minut. Kompresja na obszarach dotkniętych.

? Smarować ten obszar mieszaniną olejów z dziurawca (10 ml), len (100 ml.) I brzozy (5g smoły.).

? Aby zmniejszyć swędzenie zmian rumianku oleju smarować.

? Rozpuszcza się w jednym litrze wody łyżka główną sól Codziennie rano gąbka siebie dół od głowy do palców ręcznikiem nasączonym wafel soli fizjologicznej. Uwierz mi, wysypki szybko mijają, a ciało staje się czysta.

? Mąż mój sąsiad – weteran – przez wiele lat cierpieli z powodu łuszczycy, i leków przepisanych w szpitalu, za każdym razem na krótko pomogło wiosna przychodzi nawrotom. Za radą uzdrowiciela sąsiad ludowej sama podjęła leczenie łuszczycy glistnika:

– wydarła się ogromnie w swoim ogrodzie glistnika, wlać do miski  wrzącej wody i zaparzać 10:00; Pacjentem, który ma być łuszczycowych stopy w infuzji. Tydzień później w pełni wyleczony z łuszczycą .

Jak się wyleczyć jej przyjaciel z łuszczycą (historia-profit Veretina IV Moskwa)

? Wiele osób cierpi z powodu łuszczycy, niektórzy uważają ich gojenie. Jesteśmy traktowani jej przyjaciel za pomocą proszku z belemnit (tzw «krwawe palce»). Proszek posypane jego dziewczyna pierwszy łuszczycę plackowatą i zobaczyłem go na łyżeczce codziennie po podłodze przed jedzeniem.

? Zaledwie kilka dni zatrzymała męczeńskiej swędzenie. Po miesiącu leczenia przestało zrywać obszary problemowe, które nabyły różowawy kolor. Jednak w tym czasie, okazało się, że pacjent miał uczucie suchości i ucisk skóry. Aby rozwiązać ten problem, zdecydowaliśmy się mieszać proszek z salicylowego belemnit maści (1 łyżka.

L. Masi przez 1 godzinę. Proszek).

? Mamy smarować płytki o tej mieszaniny i nadal pić proszku. Sześć tygodni później tablice całkowicie zniknął, a przyjaciel zatrzymał się przy użyciu maści i proszek nadal pić nawet dla profilaktyki. Do tej pory, nie ma nawrotu łuszczycy. Jednocześnie z łuszczycą dziewczyną i odzyskać od paradontozy (dawniej silnie rozłożone zębów).

To, co okazało się być belemnit proszku uzdrowienie. Niech was Bóg błogosławi! Postscriptum

Share →