Jak warkocz kable z bardzo sobie ręce

Jak warkocz kable z bardzo sobie ręce

Warkocze w każdej chwili był uważany za symbol kobiecości ich właścicieli. Więc rozważyć nie tylko w Rosji, pomysł ten był szeroko rozpowszechniony w wielu starożytnych krajów. Dlatego jest bardzo ważne, aby wiedzieć, jak warkocz cornrows.

Poniżej omawiamy kilka opcji tkactwo piękne warkocze. Niektóre mogą być wykonywane w domu, a niektóre mogą przeprowadzać tylko wykwalifikowany fryzjerów.

Klasyczna Kurońska jest zawsze w modzie

Doskonałym rozwiązaniem jest klasyczny warkocz, pleciony trzy kosmyki włosów. To może być wykonywane w warunkach domowych. Jest doskonały jako codzienny fryzurę. Dla splot nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i narzędzi do wykonywania kilka razy. Do dyspozycji musi być grzebień i elastyczna taśma do zabezpieczenia koniec tkania.

Warto zauważyć, że na podstawie klasycznej techniki warkocze tkackich może wykonywać wiele różnych fryzur, najważniejsze to fantazję.

Spit „rybi ogon” lub „skok”: delikatne i kobiece

Bardzo popularne warkocz „Fishtail”. Druga jego nazwy – „kolec”. Wygląda świetnie na długim grubym i lśniące włosy. „KOLOSOK” zapewnia ładne fryzury połysk ze względu na odbicia promieni światła padającego na mierzei we wszystkich kierunkach. Na uroczystości jak ozdoby są doskonałe kryształy, które mogą być dołączone do śrub.

Dla doskonałej wydajności „rybi ogon” niezbędnych szkoleń, ponieważ po raz pierwszy może nie być możliwe. Ale wiedząc, jak splot „kolec”, zawsze można zrobić piękny i elegancką fryzurę.

Senegalskie warkocze: śmiały i proste

Bardzo piękne Senegalu warkocze lub jak są one nazywane Senegalu uprzęży. Opierają się one na dwie przeplatające się nici skręca się w procesie tkania, w tym samym kierunku. Takie dość ciasne warkocze.

Warkocze: egzotyczna nuta

Bardzo popularna afrokosichki wykonywane wyłącznie przez profesjonalnych fryzjerów. Tylko oni wiedzą jak warkocz cornrows ten typ poprawnie, tak, że wyglądają estetycznie i długo trzymały. Warkocze może radykalnie zmienić wygląd i styl.

Najpopularniejsze fryzury wykonań kończących technik plecionki w oparciu o klasyczne i plecionki Senegalczyków. W procesie tworzenia te warkocze włosy sztuczne włosy, aby przeciągnąć, więc można wybrać dowolną długość włosów na włosy. Aby fryzura przechowywane tak długo, jak to możliwe, wymaga terminowe dostosowanie mistrza.

Share →