Jak warkocz koraliki jaj. Co trzeba wiedzieć, dla początkujących

Jak warkocz koraliki jaj. Co trzeba wiedzieć, dla początkujących

Pleciony koralikami jaja – oryginalny i godny prezent nie tylko na Wielkanoc, ale również w innych terminach świątecznych. Z pamiątkami, wykonane ręcznie, wymienić wszystkie drogich akcesoriów. Jak warkocz koraliki jaj? Istnieją metody? Co trzeba wiedzieć?

Wszystko to zostanie omówione w tym artykule.

Co jest potrzebne

Przede wszystkim, kupić drewnianego lub plastikowego jajka. Będzie służyć jako podstawa dla wszystkich produktów. Upominki muszą być wykonywane tylko z tych samych paciorków. Powinny mieć nie tylko jeden rozmiar otworu i kształt. Konieczne jest również, aby wybrać odpowiedni żyłki lub nici do wykonywania tkania. Muszą być cienkie i bardzo silny, nie mają wad fabrycznych i dodatkowych guzków.

Pamiętaj, że w celu ograniczenia czasu spędzanego na plecionki trzeba podnieść igłę bardzo mało "ucho",

Jakie systemy istnieją linkę

Oprócz znanych systemów Braid jajka na Wielkanoc, istnieją specjalne na Walentynki, kalendarza Nowy Rok i inne ważne daty. Wielu mistrzów sami opracować rysunki do produkcji produktów, a to jest, gdy nie są prawdziwymi arcydziełami i unikalne dzieła autorskie.

Dodatkowe materiały do ​​wyplatania

Ponadto kulki są szeroko stosowane kulek szklanych i cekinów, kulki, a także różne średnice. Możesz użyć systemu papieru wzór plecionki lub ikonę, dowolną ikonę, a nawet piękne przycisków. Wszystko zależy od wyobraźni craftswomen i na wakacje zaprojektowane pamiątkę.

Jak warkocz koraliki jaj z środku

Aby rozpocząć tkanie, nosić jeden koralik i naprawić go z podwójnym gwintem. "Ogon" opuścić wątek o 10 cm. Następnie kontynuować zestaw elementów do wymaganej wielkości jaj okręgu. Perełki tka się na siebie, wykonując ruch posuwisto-zwrotny, czyli górnego elementu należy ciągnąć podwójny gwint. Na zakończenie kolejnych etapów zakończy się jej na pewno czekamy do pracy. W rezultacie, można uzyskać pewną liczbę, składający się z dwóch perełek szerokości.

Kontynuuj tkania wybrany schemat, nie zapominając obraz wykonywalny.

Jak warkocz koraliki jaj, podłużna konstrukcja

Wszystkie etapy prowadzi się kompensowanie w taki sam sposób jak w sposobie wytwarzania pamiątek wewnątrz. Tylko zamiast najszerszej części jajka, należy zacząć od wzdłużnych. Ten obszar jest uważany za trochę niewygodne dla oplotu, ale pozwala na wykonywanie pierwotny program za pomocą rysunku i innych elementów.

Tak wykonane wielkanocne pamiątki przedstawiające twarze świętych. W trakcie tkania obraca centralną Owalna część pustą.

Jak warkocz koraliki jaj, zaczynając od góry

Że warkocz systemu, który umożliwia producentowi z góry jaja. Jest to bardzo trudne i pracochłonne pracy, zwłaszcza jeśli stosowanie kuleczek. Ale ta metoda jest nadal stosowany w tkania prostych układów o delikatnych rysach. Jaja te wcześniej barwione kontrastujący kolor i dokładnie wysuszyć.

Dopiero wtedy wykonać koraliki warkocz.

Share →