Jak wybrać buty gumowe?

Jak wybrać buty gumowe?

Praktyka

Buty gumowe – oczywiste trend w modzie w ciągu ostatnich kilku lat. Trzy lata temu mieszkańcy nosili buty gumowe proste stylów, a następnie rok później, nowe kolory i wzory. Teraz mody Craft wspominając o zakupie wysokiej jakości boots zagranicznych marek.

Piterstory uznanych ekspertów mody, jak wybrać buty i czego oczekiwać od nich w tym sezonie.

Tekst: Mikołaj Udintsev

14 września 2013, 11:44

Jak wybrać dobre buty gumowe

Ważnym punktem – wykładziny bagażnika. Zaleca się, aby wybrać buty gumowe na podstawie bawełny, sztucznego. Jednocześnie znaleźć buty gumowe z ciepłą podstawą jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Dlatego lepiej zaopatrzyć się wcześniej parę wełnianych skarpet.

Warto zauważyć, że wielkość parę butów może różnić się o 07:56 milimetrów. Dlatego też, nie należy zakładać, uszkodzoną parę z butów o różnych długościach.

Według „z Yandex.Market” kalosze może kosztować od 1500 do 6700 rubli. Oczywiście, rynek oferuje pary i wyższej kategorii cenowej. Na przykład, ceny niektórych modeli marki Hunter przychodzi do 10000 rubli.

Sprawa Technologia

Buty Hunter są w monochromatycznych kolorach po prostu ze względu na użycie materiałów gumowych.

Nowoczesne buty gumowe logiczne nazwać bardziej plastyczna niż guma, bo z gumy (lub raczej, guma) były one dość rzadkie. Ciężkie gumy, nie jest najbardziej niezawodny i giętki materiał, który nie może być stosowana w pewnym wzorze.

Capogi Lui Jo PCV znajdują się w stosunkowo małej masie i jasny obraz.

Znacznie częściej buty gumowe wykonane są z polichlorku winylu (PCW). Ten lekki materiał, który jest praktycznie nie podlega wpływowi zmian temperatury. Jedyną rzeczą, która może zapobiec buty z PVC – skontaktuj się z tłuszczów roślinnych lub zwierzęcych.

Burkhard Binder

Dyrektor sklepu internetowego odzież, buty i akcesoria

Buty gumowe zależy od rodzaju materiału i metody produkcji. Na przykład buty marki Crocs ze nowoczesny materiał Crosslite, która jest lepsza od konwencjonalnych opon ich właściwości. Porowaty żywicy polimerowej pianki jest całkowicie odporna na bardzo lekka i trwała wodna, nie pęka na zimno ma właściwości przeciwbakteryjne i mogą być zmieniane za pomocą ciepła, a więc buty krokodyle ma kształt stopy, w odpowiedzi na każdą jednostkę.

Podczas chodzenia, materiał absorbuje siły uderzenia zmniejsza obciążenie kręgosłupa.

Oraz do produkcji słynnych butów marki Hunter używane opony, ale są wykonane ręcznie i dlatego różnią się niezawodność i trwałość. Oczywiście, koszt sprzedanych produktów Crocs i Hunter wyższa niż zwykłych butów gumowych.

Bieżnik podeszwy powinny być jasne – nie ma wgniecenia, wybrzuszenia lub nicki. Smarowana jedyna figura pokazuje, że na etapie produkcji podeszew zajęło zbyt dużo lub polichlorku winylu lub niskiej jakości materiał użyty.

Gdy buty dopasowane warto pamiętać, że nie rozciągały gumowe buty nosić. Dlatego w żadnym wypadku nie kupić parę z powrotem do tyłu na podłodze lub mniejszym rozmiarze. Stopy w tych butach będzie naprawdę zimno, a nawet buty raz może po prostu pęknie.

Konieczne jest, aby wybrać buty gumowe lub ich wielkość, lub na podłodze kilka rozmiarów za duże, aby pozostawić miejsce na wełniane skarpety.

Christina Shkliar

Kalosze stały się popularne nie tak dawno temu, że jeśli pięć lat temu ich nie było powszechnie dostępne, ale teraz bez gumową jest kompletny, brak nowej kolekcji. W tym sezonie, na przykład popularny model, który symuluje buty rowerzystę. Na taki model nie pomyśli, że są one wykonane z PCV.

Poza tym, teraz zyskuje popularność gumowe buty. Może on być stosowany jako substytut do butów gumowych. Zewnętrznie jest pokryta gumą warstwy, ale w środku – wyłącznie z naturalnych materiałów. Te buty będą kosztować nieco droższe, ale nie przyniesie szkody.

Jak nosić kalosze?

Buty gumowe marki Burberry

Uważa się, że kalosze dobrze wyglądać w obcisłe dżinsy, sukienki i spódnice powyżej kolana. Jednakże, nie jest konieczne połączenie buty gumową przeponę wąskim ołówka lub przeponę do podłogi.

Przy okazji, nie wybrać kolor butów w szafie. Buty przeciwnie będzie bardziej interesujące, jeśli ich kolor będzie kontrastował z resztą zespołu.

Kalosze – „zimne” buty, które chcesz wychodzić z domu przed zimnem. W przeciwnym razie, buty gumowe trudno uchronić się przed zimnem.

Od polichlorku winylu – nie najzdrowsze materiały stopa powinna zawsze mieć przy sobie zapasowe buty. Na przykład, przed praca przynieść parę butów ze skóry.

Dbać o buty gumowe jest bardzo prosta: co noc przetrzeć wilgotną szmatką i nigdy nie umieścić do wyschnięcia obok akumulatora.

Christina Shkliar

Sprzedam buty gumowe nie radzę – to jest bardzo niezdrowe buty stóp. Buty gumowe mogą być, na przykład, w bagażniku samochodu, gdzieś szybko do nich dotrzeć. A potem, pod warunkiem, że można nosić wełniane skarpety. Oczywiście, skórzane buty w deszczu pogoda się pogarsza, ale teraz istnieje wiele narzędzi do pełnej opieki nad nią.

Zatem naturalne do pielęgnacji skóry jest o wiele droższe niż zakup buty gumowe. Ale w leczeniu stóp w 15-20 lat będzie kosztować dużo więcej.

Share →