Jak wybrać idealną fryzurę

Jak wybrać idealną fryzurę

«Kwestie wiele kobiet,

przed którym zaskoczony najlepszych psychiatrów,

często decyduje fryzjer drugiej kategorii»

Burmistrzowie McCarthy

Ale w rzeczywistości, jakie problemy kobiet pomaga rozwiązać wycieczka do fryzjera?

Prawo do podnieść i koszenie pomogą ukryć wady i podkreślać zalety swojego wyglądu, a także, aby utworzyć nowy obraz jest jasny.

Jeśli chcesz prawo wybrać fryzurę, ten artykuł na pewno potrzebujesz.

Jak wybrać fryzurę dla pewnego typu osoby

Fryzura powinna idealnie dopasowany do kształtu powierzchni.

Istnieje 5 rodzajów osoby, bardzo łatwe do określenia: Zbierz włosy w kok, wziąć kredę lub ołówek, idź do lustra i narysuj na nim widoczne. To jest to!

Teraz określić swój typ twarzy i wybierz odpowiednią fryzurę.

Owal twarzy

Dla Ciebie prawie wszystko! Można eksperymentować z fryzurami, czy to chłopiec, włosy krótkie, długie loczki lub loki zabawy …

Plac twarz

Ten kształt twarzy udekorować fryzury strukturalnych. To pomoże Ci lekkie fale lub żył o różnych długościach. Ale na rozstanie, jednakowej długości włosy i proste grzywki powinny być opuszczone.

Gdy niewygodne rysy twarzy lepiej wybrać geometrycznie cięte.

Zwracać się

Zmieścić średnie fryzury długości i fryzury krok. Pożądane jest grzebień wali do jednej lub cienkie. Ale z chemii, a nawet lepsze hukiem absolutnie odmówić.

Trójkątną twarz

Jeśli masz miękkie i zaokrąglone rysy twarzy, to jesteś idealnym bujne włosy i fryzury «frędzle», Gdy niewygodne rysy twarzy lepiej wybrać geometrycznie cięte.

Ponura mina

Tam na pewno trzeba huki, które optycznie zmniejszają twarz. Fryzury mogą być różne, asymetryczne lub krótkie, po prostu nie wybrać długie proste włosy i wysoki kucyk.

Share →