Jak wybrać maszynę do szycia

Jak wybrać maszynę do szycia

Co kupić maszynę do szycia? Jak wybrać maszynę do szycia w domu, aby pracować niezawodnie i skutecznie? Słabym punktem w ich różnorodności w sklepach.

Sprzedam maszynę do szycia 5000 lub 15000 rubli? Ile linie powinny być w nim, a obsługa maszyny do szycia absolutnie konieczne? Jak wybrać producenta firmy i różnice między markami: Janome, Brother, Singer, Seagull, Podolsk, Veritas?

Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedział krótko, maszyna do szycia nie powinny być najtańsze modelu i najlepiej popularna marka sprawdzone.

Zwiedzanie maszyn szwalni, przede wszystkim, aby przyciągnąć uwagę z nowoczesnych maszynach komputerowych. Mają dobry projekt, wiele przycisków, a co najważniejsze na duży ekran. Oczywiście, takie maszyny do szycia komputera są proste w użyciu i możliwość z nich są po prostu nieograniczone.

Ale każda pozycja, na przykład automatyczne nici igły lub rozmiar ekranu LCD zwiększa cenę maszyny do szycia i zanim kupić maszynę do szycia, wskazane jest, aby zrozumieć, czy takie wydatki są uzasadnione.

Profesjonalne krawiec pewno trzeba bardzo niezawodny, trwały maszynę do szycia, ale fani mogą kupić w klasie ekonomicznej maszyny, na przykład firmy Janome, Brother, Singer i wsp.

Technologia montażu nowoczesnych maszyn do szycia prawie wszystkie firmy wystarczająco dobre. Wszystkie z nich są dobre, cicha praca i wielkie prędkości, ale różnica w cenie poszczególnych modeli jest bardzo ważna.

Taką decyzję, po pierwsze, zanim kupisz, w jakim celu potrzebujesz maszyny do szycia i ile masz zamiar pracować na nim?

Nowoczesne maszyny do szycia można podzielić na dwa rodzaje:

elektronicznych i elektromechanicznych.

Strukturalne różnice między tymi typami maszyn do szycia wiele, ale najważniejsze jest to jasne dla wszystkich, że modele elektroniczne domowych maszyn do szycia wykonać ogromną liczbę wierszy i operacji.

Urządzenie elektroniczne jest wyposażony w minikomputer z monitorem, który kontroluje wszystkie procesy i mechanizmów.

Oprócz standardowych operacji, linii i elektroniczne maszyny do szycia może wykonywać złożone typy linii overlock ocellar: haft pętli alfabet itp

Tego rodzaju maszyny do szycia mają zwykle wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz na wielkość i jakość zależy od całkowitego kosztu urządzenia.

Automatyczne naprężenie nici, stacja benzynowa się nici dolnej, "Szybki start", Automatyczna regulacja nacisku stopki na tkaninę, wbudowana pamięć, sygnał na pęknięcia nici. Wszystko to będzie dostępne dla Ciebie, jeśli kupić maszynę do szycia.

Są wygodne i wygodne do szycia i jest bardzo przydatne dla początkujących krawcowe, ponieważ nie pozwala na błędy, dzięki zintegrowanemu systemowi kontroli.

Jedyną wadą jest to wyższe koszty, a co najważniejsze, kosztowne i skomplikowane naprawy maszyny do szycia.

Elektromechaniczne modele maszyn do szycia obecnie wykorzystywane jako począwszy od maszyny do szycia "Mewa" a skończywszy na maszynach do szycia europejskich marek. Te maszyny do szycia może wykonywać wiele operacji i dość łatwe do pracy, dużo cytatów i akcesoriów, w tym automatyczny nawlekacz igły.

Poza ceną i operacji, główna różnica elektromechaniczne maszyny do szycia od siebie, to rodzaj haka odzieży. Transfer – serca i nowoczesnych maszyn do pisania elektromechanicznych jest 3 rodzaje:

Pionowy "wahliwy" transfer (klasyczny) wykonywania pracy na oscylacyjny ruch. Tego typu haczyka w maszynie do szycia "Mewa" i to nie jest przeznaczone do pracy z dużymi prędkościami. Zazwyczaj jest on stosowany do maszyn szwalniczych tanie modele klasy ekonomicznej.

Transport w poziomie – najbardziej popularna i wygodna. Może być widoczna przez przezroczyste okienko w płytce ściegowej. Szpuli wkładane od góry i leży na pierwszy rzut oka.

Pionowy "Kajak podwójne okrążenie" konstrukcje stosowane w droższych modelach, w tym urządzeń profesjonalnych i przemysłowych. On jest bardzo dokładne, wiarygodne, pozbawione drgań i pozwala maszynie jakości pracy przy dużych prędkościach.

Jeśli nie zamierzasz pracować z grubych materiałów, grubą nicią, skóry, itp czym kierować wybór maszyny do szycia w pierwszej kolejności rodzaj haka, a następnie jego cenę, a ostatni, obecność niektórych cech: obmetochny szwu; Obecność 2-3 rodzajów dzianin szwów; cholernie okazja; dostępność produktów przetwórstwa Blindstitch dole; Dostępność bezpośredniego wytwarzania pętli.

Oczywiście operacje te muszą być wyposażone w specjalne stopy, a korzystnie szczegółowych instrukcji konserwacji urządzenia.

Konstrukcja maszyny do szycia, z czasem staje się decydującym czynnikiem przy zakupie, przynajmniej dla wielu z nas stara się nie zapominać o tym.

Dobrym przewodnikiem jest masa maszyny do szycia. Cięższy, tym większa stabilność i niższe wibracje i więcej części metalowe w nim. Części plastikowe więcej, mniej szczep szycia maszyna stoi i czas przeciążenia jest ich porażką.

Jest mało prawdopodobne, że będziemy obejrzysz instrukcję, gdy pilnie HEM grube dżinsy. Jednak, maszyny do szycia, przeznaczone do ciężkich ładunków muszą mieć wszystkie szczegóły i mechanizmów metalu.

Może to również obejmować takie cechy jak i mocy silnika. Bardziej wydajne maszyny do szycia, grubsze tkaniny przebije igły podczas szycia. Mimo, że ten czynnik nie jest decydujący, ale pytanie o moc maszyny do szycia jest dobry, aby umieścić sprzedawcy, aby pokazać swoje umiejętności i wiedzę.

Należy zwrócić uwagę na uniwersalność maszyny. Na jakie rodzaje tkanin jest liczba różnym składzie (odcinek jersey) i grubości (denim, serwety) tkanin i materiałów (skóra) mogą być szyte na tym komputerze.

Odpowiedni dobór cytatów i innych dodatkowych funkcji zwiększa szanse na samochodzie.

Czasami konieczne jest, aby osłabić lub zwiększenia nacisku stopki na tkaninie, ale w niektórych modelach nie jest. Upewnij się, że nie ma takiej funkcji.

Regulator prędkości jest czasami bardzo przydatne, zwłaszcza dla początkujących krawca lub dzieci.

W porządku kupić maszynę do szycia z dużej liczby rzędów blindhem; imitacja overlock szew; różne ściegi dekoracyjne. Jednakże zbyt duża liczba rzędów są rzadko stosowane w praktyce.

Zazwyczaj większość dodatkowych operacji za pomocą koca ścieg zygzak pracy, wyrzucający pętle.

Naprawy maszyn do szycia w studio

Konserwacja zapobiegawcza (smarowanie, dobrze regulacji); jednostek i mechanizmów maszyn do szycia, overlock gospodarstwa domowego ustawienie; wymiana uszkodzonych części (rosyjskich marek maszyn do szycia); naprawa i wymiana elektrycznej, pedale.

Orientacyjny koszt usługi:

Profilaktyka maszyn do szycia, takich jak Seagull – 600 rubli.; wpisz Podolski – 400 rubli;. Ustawienie owerlokowe – 700 rubli.

Co kupić Serger

Wiele nowoczesnych szycie za pomocą różnica RSS tkanka. Jest to niezbędne do dziurki dzianin, szczególnie stawów. Szew ten sposób traktowany staje się elastyczna i rozciąganie zapobiega pękaniu przędzy.

Należy o tym pamiętać przy wyborze overlock.

Maszyna do szycia Mewa

Najważniejsze maszyny do szycia Chaika typu usterki wątku: otwarty do szycia; pomijane szwów; petlyaniya linia górna nić. Jest jeszcze charakterystyczne pukanie w pracy, ale to cecha konstrukcyjna tych maszyn. Ale można kupić maszynę tylko 500 rubli.

Share →