Jak wybrać wannę

Jak wybrać wannę

Na rynku krajowym, istnieje kilka rodzajów wanien, które różnią się od siebie nie tylko w projektowaniu, ale także materiał, z którego są wykonane. Nie wiedząc, Jak wybrać wannę. Możesz gonić taniości i wkrótce będzie rozczarowany zakupu. Kraina Sowietów powie, co kupić wannę.

Jak wybrać wannę, jeśli przechowywać tylko oczy uruchomić na wielu różnych kształtach i rozmiarach? Najpierw musisz określić wielkość kąpieli. Standardowe wymiary to: długość – 150, 170, 180 cm szerokość – 70, 80 i 85 cm, odpowiednio.

Tworzą nowoczesne wanny pozwala łatwo umieścić je obok prysznicem.

Co do kąpieli wybierać spośród różnych form? Nie tylko są prostokątne, ale również kąpiel okrągły, owalny, trójkątny lub kwadratowy kształt. Kierować się jedynie na obszarze swojej łazienki.

Jeśli ograniczony rozmiar, zatrzymać swój wybór na prostokątnym lub trójkątnym kształcie.

Nowoczesne wanny mogą być wyposażone w drabiny, uchwyty i podłokietnikami. Istnieją również kąpiel dla dwojga. Kąpiel Kolor można wybrać dowolny. Kolorystyka zwyczaj daje możliwość wyboru dowolnego koloru, który tak jak ty.

Ponadto, jest możliwe, aby podnieść wannę do powlekania na spodzie.

Nowoczesne kąpieli ze stali, żeliwa i akryl. Jak wybrać wannę w tym przypadku? Wszakże każdy materiał ma swoje wady i zalety.

Konieczne jest opracowanie na każdym typie materiału.

Jak wybrać wannę z żeliwa

Żelazo – najczęstszy rodzaj materiału do łazienki. Wanny żeliwne odlewanie są trwałe, odporne i trwałe. A co najważniejsze, są one bardzo dobrze utrzymują ciepło. Czas chłodzenia wody w kąpieli żelaznej do temperatury pokojowej, prowadzi się w ciągu pół godziny.

Żelaza, ale ma pewną liczbę wad.

Żelazo – jest to bardzo ciężki materiał. Nawet nowoczesna technologia nie może kąpiel płuc żelaza. W takich kąpieli średnio ważą co najmniej 120 kg.

Oczywiście, będzie to bardzo trudne do doprowadzić do wyższych piętrach budynku. Ponadto, Wanny żeliwne są rzucane tylko prostokątny kształt. Lakier wymaga starannej konserwacji. Jeśli przypadkowo upuścisz ciężki przedmiot w kąpieli, aby przywrócić Emalia będzie dość trudne. Wybór wanny żelaza w sklepie należy zwrócić uwagę na szkliwie. Powinno być żadnych frytki, pęknięcia lub plamy.

Kolor szkliwa powinny być jednakowe.

Wanny żeliwne emaliowane odlewane są bardzo powłoką porowate. Z czasem te pory będzie gromadzić się brud i rdzę. Aby uniknąć dalszych przebarwienia szkliwa może wybrać francuski lub hiszpański firm kąpieli znane.

Gwarantują one wysokiej jakości żeliwa i emalii.

Jak wybrać wannę stali

Stal – bardzo lekki i plastyczny materiał. Dlatego też, kształt i wymiary takie kąpiele są różne. Wanny stalowe są bardzo silne, a ich powierzchnia szkliwa nie można odróżnić od żeliwa.

Wybierając wannę stalową należy zwrócić uwagę na grubość muru. Ważne jest, aby nie wyginać pod ciężarem. W przeciwnym wypadku formy deformacji kąpiele mają żadnego wpływu na szkliwie.

Główną wadą wanien stalowych – nie trzymać ciepło. Woda schładza się gwałtownie. Ponadto, kąpiele te są bardzo głośne – woda wlewa się z bardzo głośnym charakterystyczny stali dzwonka.

Jak wybrać wannę z akrylu

Akryl – nowoczesny materiał, który wygląda jak plastik. To jest bardzo plastyczny i elastyczny materiał, więc upewnij się, wanien akrylowych są wyposażone w zbrojenia. Im więcej warstw zbrojenia – silniejszy kąpiel. Oczywiście, sam czynnik wpływa na jego koszt.

Dlatego też, wybierając wannę akrylową, nie gonić niską cenę.

Wanny akrylowe trzymać ciepło bardzo dobrze, co się nie przyznają, żelazo. Opieka nad wanną akrylową szkliwa jest bardzo proste. Jeśli przez przypadek pęknięcia, może być łatwo szlifować i farba akrylowa na.

Brak naprawy śladowe nie będzie.

Jeśli masz psa w domu, można go kąpać się w wannie akrylowej. Pazury zwierząt uszkodzić miękką powierzchnię, więc szybko trzeba będzie zmienić wannę.

Jak widać, każdy materiał ma swoje zalety. Od wyboru kąpieli należy traktować poważnie. Mamy nadzieję, że teraz już zdecydował, co lepsze kąpiel i najlepiej nadaje się do ciebie.

Share →