Jak wypłacić mandavoshek w domu.

Jak wypłacić mandavoshek w domu.

Czy w jakiś sposób musimy pracować sprawę. Pracowaliśmy faceta (jego to nawet wzrosła). Był kolorowe osobowości: jego dziadek w czasie II wojny światowej był osobistym, siedzi w oddziały obronne w plecy naszych żołnierzy wystrzelił.

Po wojnie pracował w policji.

Sam kochany kolega nazistowskich marszów: z jego telefon komórkowy zadzwonił właśnie takiego połączenia. Pewnego dnia powiedział mi, jak doszło 09 maja w autobusie, a następnie przejść weteranów z kwiatami, i był ktoś zadzwonił i cały autobus usłyszał niemiecki marsz. Co dziadek zerwał się i przechyla się na kuli zaczęła skakać do niego. Cóż, autobusem zatrzymała się i wyskoczył z kolegą. Ale mimo wszystko, człowiek był po prostu niesamowity, z humorem.

Ale był jeden problem: był bardzo groźnie. Dziewczyny dał mu raz w roku, a następnie pijany. I jakoś wynagrodzenie w wysokości $ 300, postanowił wynająć prostytutkę do seksu 100 miejsc wybrał jego stary sześć. Potem przyszedł i powiedział mi, jak zrobiła mu loda, a oni nadal uprawiać seks. Był bardzo zadowolony. Chociaż prostytutka, według niego, nie był też tak piękne.

Ale zrobiła to wszystko.

A czas płynie, a on mówi, że ma wszystkie swędzenie krocza i swędzenie. Powiedział kiedyś, że być może mandavoshki z prostytutką. Sprawdź to, że nie może, bo lekarz musiał iść wstydzić. Kilka dni później, mówi, że w jego majtki zaczął znaleźć małe białe roztocza, które miały oderwać od włosów i przenieśli nogi. Niż ich moc nie wiedział.

Potem został powiadomiony, aby przejść do sklepu zoologicznego i kupić płyn do usuwania pcheł u psów. Według wstępnych obliczeń pomoże. I zrobił to.

Następnego dnia, ucieka się do pracy i wiele przeklinanie. Na pytanie, co się stało, powiedział do niego wczoraj.

Przyjdź więc do sklepu zoologicznego i kupiliśmy tańsze środki. Nasze krajowe, w ampułkach. Instrukcje stwierdzono, że przerwa fiolką i wylać jego zawartość do sierści zwierzęcia, a następnie zacieru. Stał pod prysznicem, i wylał całą chrząstek, a następnie pył, jak było napisane. I czekał na wynik. Kilka minut później wciąż Mude, poczucie, że zapalił się.

Kurylskie, tak że, że nie swędzi zapomniał na chwilę. On ukróciła lodowatą wodę i zaczęła wylewać go na jego genitalia próbują je schłodzić. Po upływie 10 minut, pieczenie ustąpiły, a on wysiadł, ale spać w nocy, wciąż trwało kilka tabletek środka znieczulającego.

Przyniósł mandavoshek czy nie, że nie wie, bo nie ma spalania grzybica więc już nie czułem.

Na skarcił. Powiedział, że zapisany nic, trzeba było podjąć narzędzie do importowania – jest dużo bardziej wydajny i nie palić. Ktoś z Radą był hodowcą psów i dlatego wiedział, że w takich przypadkach konieczne jest, aby to zrobić.

Po cierpiącego działa ponownie udał się do sklepu zoologicznego i kupiliśmy już importowane drogie środki. Zastosuj receptę, jak nas następnego dnia i powiedział. Powiedział, że czuje się dobrze i nic nie widzę.

Kilka dni później, szczęśliwie ogłosił, że więcej w spodnie znajdzie nic, to mandavoshki naprawdę zniknął.

Po tym incydencie, zdecydował się golić genitalia ogolone, kiedy będzie miał seks z prostytutką w następnej chwili, trudno byłoby mandavoshki niego dołączyć. I nawet jeśli uzgodniono, że nie bał się ich, bo wiedzą, co powinno być traktowane.

Share →