Jak zainstalować bezpłatne tematów na VKontakte?

Jak zainstalować bezpłatne tematów na VKontakte?

Szczerze mówiąc, myślę, że umieścić wątki VK jest kompletna bzdura! Zapytać, dlaczego? Bo dlaczego te wszystkie dzwony i gwizdki? Co to jest? Piękno?

Nie widzę sensu – tym razem. Po drugie – kwestie te utrudniają przeglądarki i komputera, za co biorą. Nie zwracaj uwagi na głowie, po prostu chciałem wyrazić swój punkt widzenia (omówienie tej kwestii na końcu artykułu, w komentarzach).

W Internecie, dość szeroki wybór programów, które mogą pomóc ustawić motyw dla VKontakte. Tylko jedna zmiana tła, podczas gdy inni po prostu zmienić stronę startową i nic więcej. Najlepszy program Wierzę GetStyles. To zmienia wszystko na raz! A w tle i menu. Wszystko projekt strony, oczywiście, z wyjątkiem avatar 🙂 Specjalnie dla tego programu jest wiele, i są one podzielone na kategorie. Łącznie 26 kategorii, więc każdy będzie zadowolony.

Tematy działa tylko na przeglądarkach: Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome i IE.

Ustaw to GetStyles jak normalny program (w istocie jest to program). Korzystnie podczas instalacji, zamknij przeglądarkę.

Jeśli masz zainstalowany GetStyles, a następnie przejść do strony internetowej i spojrzeć GetStyles ulubiony temat. Powiedzmy, że znaleźć temat, to jak go stosować? Tuż pod lt; wątki bezpośrednio pod zdjęciem znajduje się link, który mówi "Zastosować",

Wciśnij go. Po naciśnięciu do przodu w kontakcie, by sprawdzić, jak wszystko jest ustalone. Usuń temat na stronie może być sama w kontakcie w dolnej części menu po lewej stronie, gdzie jest napisane Moja poczta Moi aplikacji itp

Chcę też dodać, że na oficjalnej stronie internetowej można pobrać darmowe awatary i poznać tajemnice miejscu w kontakcie. Kosztem tajemnicy wszystko radzę patrzeć, naprawdę ciekawe.

Share →