Jak zamrozić grzyby

Jak zamrozić grzyby

Są różne sytuacje, czasem kupili grzyby są przestarzałe i trzeba, aby je zamrozić, lub chciałbyś specjalnie mrożone grzyby, aby mieć pewność, że zamrażarka ma zapas tych pysznych grzybów, które mogą być gotowane wiele pysznych potraw. Aby zamrozić grzyby, trzeba bardzo mało czasu i wysiłku. Przy zastosowaniu mrożonych grzybów powinny być rozmrażane z góry, złożyć je bezpiecznie w rondlu lub patelni, bez rozmrażania.

Grzyby – dowolna ilość;

pojemniki (lub plastikowe torby) – w razie potrzeby.

Grzyby Cooka zakupione.

Dokładnie spłukać je pod zimną, bieżącą wodą.

Pamiętaj, aby osuszyć ręcznikiem co Mushroom oddzielnie. Dla tych celów jest wygodny w użyciu ręcznika ponieważ pozostawia prawie żadnych śladów wilgoci na grzyby.

A potem można zrobić inaczej. Można spakować całkiem grzyby w workach z tworzywa sztucznego i w tej formie wysłać w zamrażarce.

Jeśli kochasz nadziewane grzyby czapki, kapelusze można zamrozić tylko. Aby to zrobić, delikatnie oddzielić zatyczkę z nóg i wysłać w zamrażarce tylko kapelusze.

Można wyciąć grzyby na cienkie plasterki.

Pokrojone pieczarki umieścić w worku lub pojemniku.

Pakiet tyle mocno związać, a pojemnik szczelnie zamknięty. I w tej formie wysłać grzyby w zamrażarce. Mrożone grzyby tak wielkie do gotowania pyszne posiłki.

Share →