Jak zapisać grzyba paznokci, który chce je zjeść

Jak zapisać grzyba paznokci, który chce je zjeść

Choroby grzybicze paznokci dotykają milionów ludzi na całym świecie. Ich przyczyną dermatofity zakaźne grzyby, gryzoni skórę, włosy i paznokcie.

Najnowsze badania wykazały, że grzyb paznokci często zainfekowany przemocy. Nadawanie "w drodze dziedziczenia" od starszych do młodszych członków rodziny, grzyb osiada w paznokcie i często pozostaje tam – w nadchodzących latach.

Zrób test i ustawić prawdopodobieństwo grzyba paznokci w domu

Co zrobić, jeśli grzyb przeniknęła do swojej rodziny?

Przede wszystkim, musimy zdać sobie sprawę, że grzyb paznokci nie przejdzie na własną rękę. W paznokci i stopniowo się rozwija "cedaet" Cała sprawa. Jeśli wszedł do jednego gwoździa, a później rozprzestrzenił się na wszystkie paznokcie stóp i dłoni, mogą udać się do skóry. Na skórze płatki spadły wcześniej czy później i innych ludzi i zarazić.

Jeśli grzyb wstaje i paznokcie, a następnie "wykurzać" jego rodziny będzie jeszcze trudniej.

Zakażenia grzybicze paznokci nie jest łatwe do leczenia, szczególnie w późniejszych etapach, kiedy kilka lat które minęły od zakażenia i uderzył paznokcie dużych palców. Dlatego ważne jest, aby znaleźć grzyba paznokci i rozpocząć leczenie.

Starych metod leczenia infekcji grzybiczych nie zawsze zapewniają leczenie grzybicy paznokci. W związku z tym, wiele udało się stracić wiarę w walce z grzybami, i żyć z nim. Łatwiej to nie stać: specjalne badania wykazały, że jakość życia z grzyba paznokci spada o 45%.

Jak zdiagnozować chorobę grzybową paznokci?

Według statystyk, połowa chorób paznokci – to jest po prostu grzyb. A wśród wszystkich diagnoz, które stawia się do dermatologa, udział grzyba jest niezbędne do dobrego kwartału. Trudno się nie udać, nie?

Tradycyjny rozpoznanie grzybicy paznokci – Choroby grzybicze paznokci – sprowadzić do identyfikacji grzyba pod mikroskopem. To jest tylko test, który odbywa się w 99% z krajowych ośrodków dermatologicznych. Jednak nie wskazuje czynnik sprawczy co najmniej 20% przypadków, a w każdym przypadku – Nie można określić, jaki rodzaj grzyba. Istnieje wiele gatunków grzybów, ani nie są w stanie spowodować chorobę.

Zwłaszcza, że ​​nie wszystkie z nich są zaraźliwe.

Kolejnym etapem diagnostyki – zaszczepienia pożywki izolacji średnich i grzyby kultury z jej definicji typu. Jednak niska jakość tych środowiskach, w większości laboratoriów pozwala grzyba przeznaczyć nie więcej niż 20-30% upraw. Ponadto, nie wszyscy zorientowani w laboratorium Mikologia – nauka grzybami – i są w stanie odróżnić jedno od drugiego gatunku (i nie setki).

W naszej klinice, gdzie przeprowadza się badania w specjalistycznym laboratorium, doświadczonych mikologicznego specjalistów, mikologów. Prawdopodobieństwo pomyślnego uprawy ponad 60% – jest najwyższy w Rosji i jednym z najwyższych w Europie. Używamy diagnostykę kultury w diagnostyce zmian skórnych (grzybicze stóp, pachwin, fałdów skórnych i innych.)

Share →