Jak zawiązać kapelusze szprychy dla noworodków

Jak zawiązać kapelusze szprychy dla noworodków

Pierwszą rzeczą w szafie noworodka – cap. I można je kupić w sklepie, ale można tworzyć własne ręce, a raczej związać. To jest po prostu nawet dla początkujących rzemieślników, a to da miłości, okazując troskę o ich dziecku.

Czapki dla niemowląt powinny być wykonane z miękkiej przędzy. Pożądane jest, aby nakładka była bez szwu wzorów i niepotrzebne, ponieważ może to pocierać skóry dziecka.

Hak (jeśli będziesz się przycisk z wątków)

Tak więc, za instrukcje jak związać kapelusz dla noworodka mówił:

Przędza kapelusze noworodka trzeba sporo. Dwa szprychy należy wykręcić 74 pętli i dzianiny 1 * 1 gumkę wokół sześciu do ośmiu wierszy. Seria pójdzie zaraz po dziąseł potrzeby na drutach pętli bełkot.

Następnie szyć falbany, żeby uczynić go bardziej elegancki. Następnie trzeba wykonać 22 serii przodu ściegów, a następnie przekazane do igieł pętli pończoszniczych.

Teraz zaczynają robić na drutach okrągłych rzędach, a pierwszy z nich potrzebuje na drutach pętli bełkot, jak nie będzie takie same falbany. Ponadto, w okrągłych rzędach zacząć redukcję. Najpierw musisz provyazyvat co szóstej i siódmej pętlę, a następnie co piąty i szósty, czwarty i piąty.

Zmniejszenie się powtarzać w całym rzędzie, do zrobienia w każdej sekundzie, aż do czasu bez szprychy pętli 10 pozostaną.

Ostatnia pętla jest konieczne odzyskanie wątku, a następnie zamocować go z węzłem na zewnątrz nasadki. Na skraju tkaniny musisz wybrać nową pętlę dzia gumkę wokół trzech cm 1 * 1 konieczne jest przygotowanie dziurki po jednej stronie gumy. Aby to zrobić, trzeba zamknąć koniec serii dwóch lub trzech pętli, aw następnym rzędzie ponownie, aby je wybrać.

Byłoby lepiej, jeśli przycisk po prostu zrobić wątków, aby zapobiec jego pocieranie szyi dziecka.

W celu związania przycisku, trzeba wziąć hak i dial około 3-5 szwów, a następnie zamknij ich w kręgu. Musi być dzianiny w kręgu, bez stosowania pięć – osiem wierszy. Następnie wyciągnij przycisk wątek skończył.

Aby nie zadzierać z przycisku, można używać łańcuchów. Aby linią szwów łańcucha sznurki hak i dzianiny liczbę kolumn bez nakida. Na otwartym wątku wiąże krawędź kroku rachim cap szyi.

Mam nadzieję, że artykuł „jak robić na drutach czapki dla niemowląt szprychy” jest bardzo przydatna.

Share →