Jak zmyć czarny kolor włosów

Jak zmyć czarny kolor włosów

Jak zmyć czarny kolor włosów

Witam. I głupio pomalowane na czarno. Pomyślałem, że byłoby miło, i po raz pierwszy nawet podobało, a następnie, gdy wszyscy znajomi wokół mnie zaczęła się powiedzieć, że z moim jasnobrązowego było lepiej, a ja to widzę teraz, pojawiło się pytanie – jak to jest teraz, aby umyć włosy czarne. Namalowałam miesiąc temu, a już zaczynają rosnąć lekkie korzenie. Wygląda bardzo brzydki. Rodzaj światła na korzeniach czarne włosy sprawia, że ​​spojrzenie, jakbym łysy.

Pomóż mi, proszę, co mam teraz zrobić? Wiem, że istnieje taka procedura mycia, kabina robi. Po prostu nie mogę sobie na to pozwolić, to uczennica rodzicom „bzdury” po prostu nie dać pieniędzy. Mówią: „Teraz albo odciąć lub poczekać, gdy jego w pełni rozwinięte. Wtedy może będziesz pierwszy udać się myśleć. „Słyszałem, że zmyć czarne włosy mogą być mydła.

Czy to prawda? Anna.

Jak zmyć czarny kolor włosów

Anna, jeśli nie ma pieniędzy na zakupy, kupić prać w sklepie. Warto nie jest bardzo kosztowna. Około 200 rubli.

Zalecane przez L’Oréal profesjonalnej striptizerki. Ale podkreśla włosy raz w skoku 2/1. Aż dojdziesz do blond światła, włosy mogą stać się naprawdę, a potem tylko w lewo lub tylko cięte, czy czekać na nowe odrastają. Dlatego radzimy nie rozjaśnić włosy zbyt wiele, więc muszą być, choć ukryte, ale przynajmniej zachować witalność.

Jeśli chcesz rozjaśnić jasnobrązowy, a następnie stopniowo rozjaśnić włosy jak odrost do swojego naturalnego koloru włosów nie jest znacznie ograniczona.

Czarnej farby na ogół bardzo trudnovivodyaschayasya od wszystkich innych. I, oczywiście, w tym samym kolorze brązowym można zmyć, ale aby osiągnąć jasny kolor będzie to bardzo trudne do wykonania.

Co do twojego pytania dotyczące mydła. Jak nie teraz krzyczy stylistów przemyć czarne włosy to jest naprawdę możliwe. Tak więc, w przeciwieństwie do mydła popłuczyn pielęgnacji włosów wystarczająco skuteczne i ryzykiem umyć włosy z nim, a może być tak, myjnie, w trybie offline. Tymczasem, mydło zalecane przez wielu fryzjerów. W przeciwnym razie: umyj włosy szamponem, jak zwykle, to piany mydła, piany, trochę poczekać, i zmyć. Zazwyczaj czarna farba raz pierwszy zaczyna być zmyte, a woda staje się czarny.

Tak, aby całkowicie zmyć włosy czarne, może upłynąć kilka takich procedur. Ale tu, oczywiście, wszystko zależy od tego, w jaki sposób pomalować farbą odporną. Możesz spróbować tej metody, ale nie zapominaj, że włosy po zastosowaniu mydła konieczne jest zastosowanie odżywczy balsam, a po przywróceniu maskę.

Tagi: Jak zmyć czarny kolor włosów

Share →