Jak znaleźć się

Jak znaleźć się

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy teraz masz dwie opcje. Ale o tym później. Na początek rozmowy Powiedzmy, co to znaczy " znaleźć się "Nie masz nic przeciwko?

Co różnych rzeczy rozumiemy przez tych dwóch słów! Ktoś chce znaleźć jego miejsce przeznaczenia. znaleźć swoje misja. Ktoś po prostu chce znaleźć pracę. Niektórzy ludzie myślą, że nie żyje jego życie. Ktoś, na przykład, wydaje się, że wystarczy znaleźć kogoś bliskiego.

Znajdź siebie – jest pewny sposób, aby być szczęśliwym. A jeśli jesteś kobietą, być szczęśliwy 🙂

A gdzie są dzisiaj wszyscy szukają? Oczywiście, w Internecie!

A teraz – dwie możliwości.

Znajdź siebie – dwie możliwości.

Pierwszy – do nadal iść na stronach próbując znaleźć wskazówkę lub krótki przewodnik: "Dziesięć kroków, aby znaleźć się i być szczęśliwym." Kup tanie i stać się szczęśliwsi. Chodzić z miejsca na miejsce, przeczytać dwie linie są tu dwa słowa i myśleć – nie to, nie to, że nie.

A druga możliwość. Rozpocząć szukać dla siebie już teraz!. Nieoczekiwana oferta, prawda? Nie czekaj na porady, tutoriale i znaki losu.

Spójrz od monitora. Ponieważ jedynym miejscem, gdzie można się wybrać – to sami.

Możesz teraz rozpocząć tę podróż – i Bóg wie, co dało jej można dokonać, a co za piękny i nieoczekiwane odkrycia czekają po drodze. I So.

Znajdź siebie – pierwszy krok.

Znowu dwie możliwości. Możesz to wideo i dołącz do mnie, aby jeden trochę ruchu, jeden mały krok. Lub zapoznania się z opisem poniżej i postępuj go w spokoju.

Watch Out! Ten film może zmienić Twoje życie.

1. Siadamy wygodnie w fotelu, położył nogi mocno na podłodze, pełne stóp, oprzeć się wygodnie w fotelu, czując jej wsparcie.

2. Weź głęboki oddech, zaczynają oddychać powoli, cicho i łagodnie. Widząc, czując, że to miłe, gdy powietrze jest w nas, wypełnia nas, a następnie powoli wyłania, która z nich stres, niepokój, wszystkie niepotrzebne w tym czasie.

3. Zwróć uwagę do wewnątrz, znaleźć miejsce całkowitego odpoczynku, kompletnej ciszy. Koncentrując uwagę na to, słuchać.

4. A jeśli masz jakiś ważny problem teraz jest czas, żeby go zapytać, nie – w tym pokoju, to milczenie. Możesz po prostu zapytać: "Co trzeba zrobić, aby znaleźć się ?" I czekać na odpowiedź.

Odpowiedź jest, że do nas – być może w postaci jakiegoś obrazu.

Co zrobić z tej odpowiedzi, z tego obrazu? Wiesz lepiej. Nie wiem, co trzeba, co widziałeś.

Ale możesz przyjść do mojej grupy i razem będziemy kontynuować to najciekawszy z możliwych podróży.

Każdy z nas jest wyjątkowy. I każdy z nas ma swoją własną drogą. Brak jasnych wytycznych – do czasu, czy dwa. Wszystko co jest potrzebne – wystarczy nauczyć się go słuchać.

Jeśli możemy nauczyć się tego, co możemy zrobić zarówno.

Znajdź mój cel, aby znaleźć swoją misję, aby znaleźć swe życie, aby znaleźć swoje przeznaczenie, aby znaleźć kogoś bliskiego. Bądź szczęśliwa.

Znajdź siebie.

Powodzenia!

Share →