Jak znaleźć swój własny styl ubierania

Jak znaleźć swój własny styl ubierania

Wiele kobiet myśleć o jak znaleźć swój własny styl ubierania się, aby zawsze być w swój niepowtarzalny, ciekawy i tajemniczy. Nawet jeśli nie masz wrodzone poczucie stylu – to nie ma znaczenia. Wykonując kilka zalecenia stylistów, obrazu i trochę pracy na siebie, będzie łatwo sobie z tym zadaniem i znaleźć swój styl ubierania się?.

Jak znaleźć swój styl ubierania się?

Po pierwsze – uczyć się. Pamiętaj, że jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Nie próbuj pełni skopiować innych. Proszę zwrócić uwagę na następujące fakty, jak wiek, styl życia, status społeczny i oczywiście danym rysunku. Włącz wyobraźnię i myśleć o tym, co można kupić w sklepach z modą dla konkretnego przypadku.

W jaki sposób byłeś najbardziej komfortowo. Wyobraź sobie siebie w inny, i jak się czujesz na temat ludzi z twojego otoczenia.

Po drugie – określenie, co twój typ rysunku. Istnieje kilka rodzajów:

H kształt lub prostokątny. Kiedy ramiona, talia i biodra równo

Kształcie lub w kształcie gruszki. Gdy hip jest znacznie szersze niż ramiona i talia jest jasno wyrażone.

V – kształtny. Gdy wąskie biodra i szerokie ramiona.

X – kształcie. Gdy biodra i barki na tym samym poziomie i jasno określone w talii.

O – kształcie. Zazwyczaj tego typu figury odpowiada pełne dziewcząt. Przy pasie słabo wyrażone, kształt przypomina okrąg.

Po trzecie – zdefiniować tsvetotip. Istnieją cztery rodzaje – to wiosna, zima, latem i jesienią. Ale wszystkie reguły mają wyjątki, i nie jest mieszana, jak wiosna-lato i jesień-zima. Prywatne tsvetotip zależy od koloru skóry, włosów i oczu.

Jeżeli zdecydowałeś, że jesteś kobietą, nie próbuj spadać przymierzyć chłodnych odcieniach, które są charakterystyczne dla kobiet w zimie.

Po czwarte – Znajdź inną rzecz, aby być twój „Chip”. Na przykład, rękawiczki, kapelusz, czapka, szalik lub coś innego. Pomyśl z bohaterek książki, która była czymś jednostkowym, które odróżniają je od wszystkich innych.

Po piąte – wykonaj modę. Kup magazynów mody, oglądając zainteresowanych modą, nowościami i trendami mody. Świętuj sobie te opcje stylu, które są najbardziej Ci „uzależniony”.

Nie należy ignorować rady innych, słuchać, analizować i porównywać z porad udzielanych przez stylistów i producentów obrazu. W oparciu o to wszystko, wyciągnąć własne wnioski.

Po szóste – znaleźć swój styl ubierania więcej doświadczenia i nie bój się tego. Wiele kobiet i dziewcząt boją się nowego, a to uniemożliwia im znaleźć Twój własny styl. Często zmienić fryzurę i kolor włosów, spódnicę i spodnie wręcz przeciwnie, nie zapomnij o biżuterii i makijażu. Jeśli już myśli o zrobienie czegoś samemu, albo spróbować zmienić takie rzeczy nigdy nie noszone wcześniej – nie bójcie się, aby to zrobić.

Jeśli nie jest to dobre doświadczenie – nie martw się, „negatywne doświadczenie również doświadczenie”.

Po siódme – nauczyć się prawidłowo łączyć rzeczy. Wybierając odpowiednie ubrania, a jej połączenie należy stosować się do podstawowych zasad, które pomogą Ci zrobić to bez błędów.

  • Nie można łączyć ubrania ciepłe i chłodne kolory.
  • Aby nie wyglądać jak clown absurdalny kostium w więcej niż trzech kolorach.
  • Kolory ubrań powinny być wybrane z uwzględnieniem osobistego tsvetotip.
  • Ciasno tkane ubrania nosić tylko ubrania z przodu inne
  • Pamiętaj, że ubrania nie są tanie i nie zaśmiecać bez smaku rzeczy lepiej kupić kilka wysokiej jakości i bardzo przydatnych rzeczy, które będą idealne na oglądanie, ale na podstawie tych rzeczy stanowią całą szafę.

Stosując te wytyczne i zasady, można zrozumieć dla siebie jak znaleźć swój własny styl ubierania Nie tak, jak inni, z jego osobowości i radości. Zawiadomienie o takich znanych osobistości jak Victoria Beckham, Kate Moss, Rihanna czy Katie Holmes, wszystkie one mają własny styl ubierania, która odróżnia je od innych. Spójrz, eksperyment, nie bój się, a na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz dla siebie i będzie się oprzeć!

Share →